Огляд каталогу
- 1,565 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1565 результатів
Перегляньте internetcafe у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,565 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 548,482 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає internetcafe з таких міст як Львів, Стрий, Трускавець, Дрогобич, Шептицький та інших міст.
“Кава неймовірно смачна!!! Всі дні, що були у Львові, снідали тільки тут. Ціни на їжу низькі, порівняно з іншими кафе, і великі порції. Можливо, трошки треба почекати, але все готується з під ножа, а не із заготовок, тому воно того вартує!”
“Надиву достойні страви (навіть кращі ніж у деяких "центральних" піцеріях) за оптимальну ціну у спальному мікрорайоні. Словом кухня сподабалася. Є зауваження до туалету : необхідний освіжувач (чесно не дуже і вже неодноразово помічено жахливий запах). Прошу взяти до уваги!”
“Час від часу відвідую данний магазин ,товару багато і свіжого. Також смачна випічка і гарячі напої) Завжди чисто і ввічливий персонал . Рекомендую”
“Концепція закладу , атмосфера і інтерʼєр ідеально продумані до найдрібніших деталей Офіціантка справді хотіла нас нагодувати , як мама чи бабуся, спитала, чи ми голодні , коли почула ствердну відповідь, порадила взяти страви, які швидко приготують, при тому вислухала перелік того, що ми не їмо, а в кожного свої кулінарі бзіки і допомогла обрати страви, які нам максимально смакували. Тому сервіс на всі 100 При тому були в обід, відвідувачів Було багато, але дуже швидке обслуговування Офіціантка також порадила в подальшому бронювати столик , бо заклад невеликий і має своїх клієнтів, яких ми власне бачили Вони приходили , де їх уже чекала їжа на столиках Страви велетенські і ситні, Ледве подужали , але наїлися Куштували гефелте фіг, хелзель та фалафель Усе рекомендуємо Прийдемо вдруге , бо є ще що пробувати”
“Не знаю, як ресторан, але автомийка самообслуговувння тут найкраща в місті, з тих, що мені траплялись! Якісно, все працює, вигідно! Не з'їдає гроші намарно! Єдине, що можна було б покращити - це безготівкова купівля жетонів. Дякую!”
“Гарне враження склалося з першого кроку в готель. Дуже приємний та привітний персонал, зручні, комфортні та чисті номери. Дуже смачна кухня за дуже приємні гроші. Рекомендуємо. І дякуємо власникам та персоналу готелю”
“Чудовий асортимент кави в даному закладі. Є ряд салатів та закусок, а також випічка зранку та морозиво протягом дня. Рекомендую”
“Дуже затішне та атмосферне кафе. Кава на камбетлі смачненька, спартак дуже по шоколадному. Ціни не кусаються. Рекомендую”
“Приємне місце, смачна їжа та кава, адекватні ціни.”
“Дуже смачна та якісна кава, професійний персонал, чудовий інтерєр. Затишна кавярня з супровідом класичної музики”
“Великий вибір кави, на любий смак! Чудове обслуговування!”
“Затишне та приємне місце. Дружня атмосфера повністю відтворює назву закладу. Ми прийшли на сніданок, дуже ситний, нічого лишнього, гарна подача. Дякую, прийдемо ще☺️”
“Перший раз мене зачарував, просто неймовірно смачне пиво з відтінками імбиру вже попало в моє серце і боби, боби просто відпад. Якщо не любите боби як я, послухайте мою жінку і спробуйте тут”
“Прийшла на перевірку матеріалу. І більше не хотіла йти. Дуже круті люди працюють в цьому закладі, я закохалась в гарбузові шоти і зупку. Брала пшеничне пиво. 3 шт за вечір і допобачення. Для мене розумінням що заклад дуже гарний, стало те що їх співробітники приходять туди і у вихідні, просто відпочити. Я давно не відчувала себе настільки комфортно, хочеться знову і знову приходити. Шкода що живу у іншому місті. Мені було весело, смачно, п'яно. Приходила сама, але не відчувала себе самотньо. Персонал зробив все, щоб я просто закохалась в їх заклад, те не було заради чайових чи через роботу, а видно що вони кайфують від того, що людям в їх закладі комфортно. Дякую вам величезне) як буду знову у Львові то прийду до вас.”
“як завжди сніданок супер, персонал блискавично привітний все перфект, але поміняйте сорт кави, або якась альтернатива для мене кисла хоча може для інших ок”
“Спогади про відвідування приємні, оскільки зігрілись там, коли було холодно. Сушені фрукти сподобались. Але кава і чай нічого особливого - як в інших подібних закладах.”
“Чудовий заклад обов'язково відвідаю наступного разу. Все 100/100”
“Смачні сніданки на будь-який смак. Ми сюди прийшли саме снідати, бо багато чули про цей заклад. І були приємно здивовані - сервісом, їжею та локацією. Дитина у нас обрала солодку гофру з лавандовим морозивом, для мене - солона гофра з індичкою, а для чоловіка - сніданок з яйцями-скрембл. Усе було швидко і смачно. Сам ресторан розташований у центрі Львова, що дуже зручно під час прогулянок. А ще - заклад dog friendly, а це для нас мегаважливо, бо подорожуємо з собакою”
“Дуже сподобалося. Замовляли Шніцель та салат. Все дуже смачно. Також взяли десерт. Відчувається що підхід до приготування серйозний. Атмосфера чудова. Раджу всім відвідати це місце))”
“Невеличка, прихована кав'ярня. Дуже атмосферно та затишно. Смачна кава та десерти. Однозначно рекомендую.”
“Дякуємо Яші за дуже смачну кухню, а особливо кебаб. Приготовлено швидко, смачно, з любовʼю з натуральних інгредієнтів на мангалі! Усім раджу, скуштувати їхню кухню..”
“Неймовірне кафе. Спілкувався з дуже привітною пані Іриною, котра допомогла скласти особливе меню з урахуванням всіх наших потреб. У вас дуже смачно, персонал привітний, затишна атмосфера та неймовірна локація. За пані Ірину окремий лайк!!”
“Це ідеальне місце, де завжди смачно, затишно й атмосферно. Круасани — просто божественні: хрумкі зовні, ніжні всередині. Окремо хочу відзначити приємний сервіс — завжди усміхнені працівники, швидке обслуговування і чистота в залі. Якщо шукаєте ідеальне місце для сніданку, перекусу чи просто чашки ароматної кави з чимось смачненьким — вам точно сюди.”
“Дуже смачно,люблю Львівські круасани, але цього разу круасан з тунцем перевершив всі що їла до того, дівчинка запропонувала моцарелу додатково і це вау, буду брати тільки з нею! Доречі,також згадали про додаток, про який я й забула, це приємний бонус. Сервіс на висоті, тут працюють професіонали і як ж смачно готують..!”
“Неймовірно смачна кава! Дуже привітна і мила червоно волоса дівчинка на барі! ❤️”
“Мали можливість забігти сюди ввечері, були вперше, не знаємо як вдень, але саме у вечірній час все виглядало дуже магічно та атмосферно. Довелося трохи почекати на вільний столик, але це було не довго і того варте :) Якісне обслуговування, цікава подача, смачні страви та напої, гарна атмосфера з лампами повсюди, а також дуже файно підібрана музика. Єдине, що було не дуже - то брудний туалет :(”
“Якщо ви втомились від наштампованих кавярень «третьої хвилі» і хочеться заклад з душею та змістом, завітайте неодмінно! Особливо смакує в дощову погоду. Запашна кава по-турецьки, до неї Bailey’s та щось солодке (ми обрали вишню в шоколаді - сподобалось). Сповільнитись та розглядати інтерʼєр з великою купою артефактів або квапливих пішоходів за вікном. Нам дуже сподобалось і немає жодних питань до обслуговування (бачила скарги в минулих постах). Можливо це питання настрою?! Неодмінно повертатимемось за нагоди ☺️”
“Стильно, гарно, дуже затишно і дуже по-львівськи. Всі без винятку страви, які подали нам на бенкет, були чудові. Смак, подача, якість продуктів - в усьому відчувається любов до того, що тут створюють. Ну і беззаперечний "перчик" закладу - офіціант Роман. Десять зірочок. Дотепний, доречний, мегауважний, з ноткою справжнього галицького гумору. Дякую щиро від себе та всіх гостей, ви - супер!”
“Зайшли сім'єю пообідати і не прогадали! Гарна атмосфера, чудове обслуговування! Не сподівались, що порції будуть досить великі, тому замовили стільки, що об'їлись). Дуже смачно))) дякуємо, приїдемо ще) Фото зробили, як вже трохи поїли, бо були вражені)”
“Чебуреки смачні, томатна сангріта - цікава штука, за можливості ще повернусь. Рекомендую”