Огляд каталогу
- 604 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 604 результатів
Перегляньте адреса кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 604 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 269,661 відгуків та оцінок.
“Смачна кава, швидке обслуговування, прохолодно у середині - зайшла за прохолодним еспрессо тоніком ♥️”
“Все. Дуже смачно , приємна атмосфера Та привітний , ласкавий персонал Рекомендую”
“Чудова атмосфера та приємний персонал, також присутня українська мова, що є великою перевагою”
“Чудове місце, дуже приємна атмосфера та привітний персонал. Завжди приходжу сюди щоб відпочити ❤️”
“Кращий «красный бархат», що я куштував коли-небудь, непогана кава і найкращі, найкремовіші профітролі. ОБОВ’ЯЗКОВО спробуйте хоча б одну профітролю, мастхев!”
“Як на мене краща кав'ярня такого формату в Одесі. Незважаючи на постійну чергу, хлопці працюють в 6 рук та швидко обслуговують клієнтів. Кава завжди смачна, десерти також на рівні. Приємний контингент та атмосфера Одеської "Книжки" додають окремого шарму цьому місцю. Якщо ви ще пили каву в Heyday обов'язково завітайте сюди! Часто тут буваю та завжди повертаюсь.”
“Дуже хороший працівник, завиток з шоколадом та вишнею - щось нереально смачне та свіже .”
“Ціни відповідають статусу закладу але кухня чудова ( скуштував карпаччо та сібас з овочами гриль). Привітний офіціант порадив добре поєднання страв та вина.”
“Гарний дизайн в залах. Для дітей є 5-ти поверховий лабіринт в приміщенні. Діти в захваті від нього, майте на увазі він платний. Гарне місце для дитячого свята!”
“Заклад на висоті: зручно, затишно, все дуже смачно, а особливо гриль меню! Ще ї море поруч!”
“Затишне місце , ввічливий персонал і найголовніше - найсмачніші і свіжі витвори кулінарного мистецтва. Рекомендую.”
“Дуже привітні люди. Затишний ресторан. Смачна страви. Обов'язково повернусь сюди.”
“Дуже сподобалось. Смачно, порції великі, ціни доступні. Персонал ввічливий. Рекомендую.”
“Дуже гарне місце брали піццу дуже смачна”
“Великий вибір страв за помірною ціною, смачно та чисто Рекомендую!”
“Смачно їли. Шашлик і шашлик, велика порція і не дорога, і швидко на стіл.”
“Ресторан Яхта знаходиться біля самого моря, є тераса для відпочинку на свіжому повітрі, а також зал у приміщенні. Ціни приємні, їжа смачна. Після моря можна добре поїсти. Парковка для транспорту присутня. Місце та краєвид гарний.”
“Дуже гарне обслуговування, смачна кава, і гарні дівчата, дякую !”
“Дуже класна кав'ярня, все дуже супер чистота, ввічливий персонал, дуже затишно .”
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Я проходив повз це місце десятки разів і навіть не уявляв, наскільки там гарно всередині. Персонал був доброзичливим, кава була смачною. Наступного разу, коли я піду, я пообідаю (я бачив їжу інших людей, і вона виглядала добре)”
“Смачна кава та десерти, провели час на одному подиху!)”
“Хороша їдальня, в центрі міста, всього за 5 хвилин від нашого готелю, що дуже зручно) все смачне, домашнє. Обід коштував 50 гривень. Порівняно з іншими місцями де ми, це дуже навіть непогано. З ранку людей небагато. Вибір страв хороший. Є кондиціонер. Загалом нам все сподобалося, тепер обідатимемо тільки тут))”
“Хочу висловити велику подяку операторам АЗС "ОККО" Анні Кірбут та Лілії Назаровій за їхню чудову роботу та привітність. Завжди приємно до вас заїжджати!”
“Завжди дуже смачні свіжі тортики. Купуємо в цьому магазині давно, завжди гарантована свіжість та якість продукції. Дякую!”