Магазин Парфюмерии в Одессе
“духи гармата, вже не вперше користуюсь такими⚡”
Знайдено 14 результатів
“духи гармата, вже не вперше користуюсь такими⚡”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Ввічливий , уважний персонал. Сподобався маленький ставок на подвір'ї з ручними черепашками в ньому. Смачна кухня, прийнятні ціни.”
“Це дуже смачно. 2 січня був дуже приємний офіціант”
“Раз на тиджень заради різноманіття відвідували Помодоро на Ярослава Мудрого, завжди швидко, смачно і комфортно. З суботи в умовах повного блекауту в Одесі девелось шукати, де окрім сніданку можемо зарядити мобільні пристрої. Виявилось, це Помодоро. За три дні відвідування в першу половину дня помітили, що персонал максимально намагається допомогти гостям у всьому, навіть в той час, коли максимально завантажений роботою. Дякуємо та сподіваємось, що ніщо і ніхто не завадить й надалі тримати такий же рівень.”
“Борщ був дуже смачним, велика порція, дякую”
“Заклад на висоті: зручно, затишно, все дуже смачно, а особливо гриль меню! Ще ї море поруч!”
“Чудові кондитерські вироби! Вся продукція свіжа та смачна.”
“Приємно смачний заклад) Все дуже сподобалось, затишна атмосфера, кухня, обслуговування. А у сушиста справжній талант) Дякуємо)”
“Відмінне місце, смачна випічка та кави)”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
“Дуже задоволений! Замовлення зібрали якісно, доставили швидко, кур’єр ввічливий. Однозначно буду замовляти ще!”