Огляд каталогу
- 169 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 169 результатів
Перегляньте бургер в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 169 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 76,521 відгуків та оцінок.
“Пиріжкова на грузинський манер. Дуже смачно! Хачапурі, кубдарі, плацинди, лобіані, пхали. А також представлений великий асортимент тортів і тістечок. Працює вже багато років. Якість продукції - завжди найкраща!”
“Сподобалося, смачно і швидко. чек середній”
“Дуже приємний заклад, смачні та відмінні ціни. Зайшли з подружкою чисто погрітися але було так затишно і так смачно пахло, що захотілося навіть перекусити. Замовили супчик з фрикадельками та картоплю з м'ясом, все зробили дуже швидко та бонусом дали безкоштовно овочевий салат та хліб. Жінка, яка приймала у нас замовлення дуже мила і привітна, хотілося б щоб таким людям добре оплачували їхню працю та терпіння. Загалом все дуже сподобалося якби я жила поруч із цим закладом ходила б частіше)”
“Дуже смачні десерти. Дуже затишно та привітливий персонал. Ціни на рівні Хрещатика в Києві.”
“Атмосферний заклад, смачна кава.”
“Змінено* Їжа смачна, замовляв чизбургер, гамбургер, шаурму xxxl, шаурму класичну. Гамбургер тут для тих хто любить шаурму, але більше віддає перевагу булочкам, а не лавашу. Регулярно ходжу саме сюди, повір готує смачно. З мінусів посуд дуже використаний, тарілки в яких подали шаурму, виглядають так ніби їм по році. Пластиковий посуд потрібно міняти регулярно.”
“Дуже смачно, і прекрасне обслуговування.”
“Смачну каву, приємні люди і смачний цибульний пиріг!”
“Дуже смачна піцерія, гідний смак та якість!”
“Великий вибір страв, швидко подають, гарний вид на море, усюди є парасольки від сонця, не гучна в не навʼязлива музика. Їжа не вау, просто норм. Мʼясо мідій у вершковому соусі подали з морквою і маслинками (що було трішки дивно, але смачно і дуже ситно). Окрема подяка офіціанту Владу за компетентний, уважний сервіс УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ❤️”
Pizza Celentano — це заклад з сучасним інтер'єром та привітним персоналом. Тут пропонують смачні та недорогі сніданки, що є великим плюсом для Трускавця.
“Чи не погана забігайлівка. Якщо хочете бахнути пивка або чого поінтереснее- го туди :)”
“Обслуговування було наймилішим, офіціант намагався як для своїх друзів”
“Дуже смачні бургери. Можна добре перекусити перед вильотом. Стейк прямий як у ресторані”
“Дуже смачна кухня, відмінні кухаря”
“Шаучяк шаурма смачна роблять від душі! Молодці так продовжувати!”
“Нам подобається шашлик. Беремо на замовлення постійно.”
“Відвідуємо часто цей заклад. Подобається їхня власна атмосфера в барі. Дуже великий вибір українських пісень. Чули і російський текст але це наші виконавці нібито Барських Монатик Полякова і тд Досить розширене меню. Бар з невеликим вибором, але основне є все.”
“Чудова кухня різноманітне меню можна знайти страву собі за смаком дуже хороші рибні страви чудові десерти дуже затишно в залі спокійно і комфортно нам завжди траплялися чудові ненав'язливі офіціанти алкоголь дорогий але по кухні дуже прийнятні ціни рекомендуємо”
“Одне з кращих відділень Justin'a, Видача карт MONOBank, доставка, зручний час роботи, приємні ціни і доброзичливе спілкування. З мінусів: тупящееся програми і збої в роботі відділень, не сказав, що-б часто, але буває. Я радий цим відділенням!”
«Бургерз» — це помітний заклад у курортній Затоці на вулиці Приморській, де роблять ставку на бургери та сучасну атмосферу. Якщо шукаєте місце, де можна швидко й смачно поїсти біля моря, тут орієнтуються саме на цей формат.
“Душевна місце, відмінна кухня, приємний персонал !!! Одне з кращих закладів в Грибівка! Леха, Моня, чекаю серпня, скоро побачимося!”
Pizza Celentano — це заклад з сучасним інтер'єром та привітним персоналом. Тут пропонують смачні та недорогі сніданки, що є великим плюсом для Трускавця.
“Дуже круті бублики !! Замовив два бутерброда (з тюлькою, з бужениною) і два звичайних бублика. Ну дуже смачно. Плюс поклали два бублика в подарунок. Також зручно їх брати в дорогу, так як упаковка зручна і гріти їх не потрібно. Молодці! P. S. Хотів зробити фото, але поки писав відгук, мої домашні вже все з'їли.”
“Непоганий продуктовий місцевий магазинчик.”