Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечера в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“Рекомендую! Замовляв троянди в нічний час, без предоплат і авансів, доставили швидко,квіти свіжі , букет оформили стильно. День народження в дружини почався з гарних квітів. Магазину велике Дякую!”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Розкішне місце, де можна приїхати зі своєю шоу програмою. Шоу пародій ХАТОР дякує за вітальню.”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Чудове місце щоб скуштувати щось смачненьке та гарно провести час. Зручно, швидко та надзвичайно смачно. Люблю тут бувати. Рекомендую”
“Тиждень в кінці серпня 2018 року харчувалися сім'єю в "Чайці". Рекомендуємо саме це кафе. Доброзичливий персонал, дивовижна їжа, душевне свіже пиво створюють незабутню атмосферу затишку і комфорту. Ціни абсолютно не кусаються. Величезне спасибі "Чайці" за проведене з Вами час.”
“Сучасна їдальня. Смачна їжа. Кава супер!”
“Дуже гарна локація для сімейного відпочинку. Наша родина регулярно навідує парк-розваг, разом святкуємо свята. А ще можна отримати гарні фото, гарний настрій і безкоштовні білетики на вхід.”
“Найкращий бар для перегляду футболу, я кий я бачив.Приємна атмосфера, смачне пиво, привітний персонал! (Фани Чеслі)”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Як турист у Одесі, скажу — сподобалось все: ціни, смак, обслуговання, оздоблення. Тільки трохи повоював з автоматичною кришкою смітничка в туалеті бо як їй не махав чи що з нею робити — кришка не хотіла відкриватись. Хотілося б такий бар у Києві мати.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Супер магазин. Свіжі продукти. Хороше обслуговування.”
“Великі порції, ціни середні Приготовлено все на рівні. єдине що мене збентежило - Дуже не зручна салатниця для відварного бурячка. Чисто, комфортно, затишно.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Дуже гарний інтер'єр, на столиках у вазах стоять живі квіти . Ввічливий персонал. Чудово, що є дитяча кімната з іграшками і дитяче меню. Ціни вище середнього. Смачний салат з сьомгою та лимонад і гаряча сковорідка з телятиною. Приємна атмосфера панує в цьому закладі. З мінусів то в туалеті не зливає воду та лапша власного приготування є дуже твердою, що не дуже смачно. Повернемося ще .”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Найкрутіше місце на соборні!! Супер-мега смачна кава та десерти! А головне це баріста з дружиною, до яких хочеться повертатися знову і знову!! Рекомендасьон !!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”
“Чудове місце з неперевершеною атмосферою, дуже гарним персоналом та прекрасним пивом!”
“Готелем задоволений. Приїхав на спрінтері і мені одразу допомогли припаркувати його, тримали для мене місце. На ресепшені дівчинка Наталя дуже вічлива та привітна. Все зробили щоб мені було максимально комфортно. Я цілком задоволений і як мене зустріли і комфортною кімнатою. Ставлю 5 з 5ти зірочок.”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“Чудовий заклад. Всім раджу. Привітне ставлення персоналу, приємна атмосфера, і найголовніше – нууу дуже смачно)”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Відмінне і дуже атмосферне місце, прийнятні ціни, великий вибір ігор і звичайно класні кальяни”