Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечера в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Перед від‘їздом до Львова вирішили зайти в цей заклад, вразила привітність персоналу, кальян грамотно забитий, не горів, кальянщик часто поправляв вугілля, приємний інтер‘єр, смачні лимонади,дуже сподобалось. Як приїдем наступного разу-обов‘язково до вас!))”
“Гарний куточок зелені серед будинків. Акуратно посаджені дуби поєднуються з фонтаном, алеями та гарними лавами. На території влаштовано дитячий майданчик, тренажерну площадка та огорожене поле для міні футболу і баскетболу”
“Хороший широкий пляж з чистою водою. Значно комфортніший та якісніший ніж сусідні пляжі Золотий берег та 15 станції. Людей менше ніж там. Влаштований гарний безкоштовний дитячий майданчик. Заклади харчування та платна частина пляжу залишають багато місця для безготівкового відпочинку. Як не дивно на рятувальних постах люди відповідально відносяться до своїх обов'язків. Шана і повага”
“Кафе чудове, смачно, затишно, діти в захваті від дитячого лаберинту. Окрема подяка Ані та хлопцю офіціанту. Не було можливості найняти музиканта і персонал нам допоміг крутити музику, було весело. Дякую.”
“Кожна страва тут має свою родзинку”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Один вск ж із найкращих закладів Одеси Все якісно та дуже смачно. Офіціанти завжди приємні та уважні. Окремо хочеться відзначити — в цьому ресторані завжди обслуговують українською, і це неймовірно тішить. Дякую, що в Одесі існують такі класні заклади. Хочеться повертатися знову і знову!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Довгий час хотів відвідати цей апостол насолоди та блаженства, але прибувши на локацію виявив закрите приміщення. Пані та панове, півдрайв закрився. Не знаю, як давно це злодіяння трапилося, але я так і не встиг здобути честь відвідати цей неймовірний бар. Ставлю п'ять зірок на згадку про час, який я не застав.”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”
“До моря 5 хв, затишне спокійне місце)”
“Приїхали до готелю раніше запланованого часу, в 11 годині. Адміністратор з радістю поселила нас у номер. Приємно... Розташування - 50 метрів від пляжу "Чайка". Зручно. Парковка біля готелю. Номер з балконом - чисто, красиво та з приємними компліментом у вигляді сонцезахисного крему. На території готелю є басейн. Все чисто. Поки що задоволені повністю, хоча тільки перший день відпочинку. Ціна теж дуже гарна як для такого комфорту. Рекомендую... P.s. за відгук гроші не платили і нічого не обіцяли)))”
“Дійсно їм вдалося повернути мій 2007, завдяки музиці в закладі. Їжа смачна, головне все свіже. Крабовий салат був бомбічним. А подача пива взагалі супер, доречі саме пиво дуже смачне.”
“Цікавий інтер'єр, відмінний персонал, оригінальний "бутери"”
“Дуже часто буваю тут, і щоразу враження від закладу все краще і краще. Магазин з якісним товаром та приємним персоналом. Тільки свіжа продукція та кава на найвищому рівні. А ціни приємно вражають.”
“Після проведеного часу у кафе залишились приємні враження. Інтер'єр цікавий, зал чистий. Персонал був уважний, доброзичливий та завбачливий. Страви всі смачні. Робили 2 рази бенкет, залишилися задоволеними. Якщо хочете зробити гарний та затишний банкет, то Вам сюди.”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Дуже атмосферний заклад із смачною кухнею. Гарне обслуговування. Ціни прийнятні. Місце варте, щоб його відвідати з друзями й сім'єю.”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”