Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечеря в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Брали піцу з мідіями великого розміру. Дуже смачна. Не пересушена, у міру волога. В зимовий період діє знижка 50% на піцу. Обслуговування хороше. Тільки атмосфера мені не сподобалась. Було аж занадто тихо, здавалось, що розмову за нашим столиком чути на ввесь зал. І меблі, декор в цілому нагадують 2000-ні. Але піца справді смачна, тому обов'язково повернемось ще)”
“Мені подобається. Атмосфера приємна, персонал привітний, доброзичливий, дуже має в своєму розпорядженні це. Їли тільки роли - смачні, але страви у них гарні і порції великі з того, що я бачила. Обліпиховий чай приносять з медом, я давно цього в закладах не бачила, навіть у тих, де така подача була, дрібниця, але приємно)) кальян нам подобається тут, і хлопець-кальянщик - дуже приємний, уважний, максимально доброзичливий, враховує прохання, переваги і робить хороший кальянчик (Богдан, Хлопець з тату))) сподіваюся, не помилилася))). У певні дні жива музика. У вихідні дні – багато людей, рекомендую бронювати столик, у будній день – тихо, спокійно. Взагалі комплекс великий. Внизу, на першому поверсі, - типу ринку їжі, на 5 поверсі ресторан, на даху теж, але в сезон. Є паркування. Втім, дякую, класне місце на селищі, успіхів і процвітання! ( Прохання ресторану - додайте, будь ласка, різноманітності в пивну карту, хочеться темного пива, типу leffe, щось подібне, дивно, що у закладі такому тільки світле пиво.)”
“Суші тут на висоті, кращі ролу в Одесі.”
“Цього року відпочивали з чоловіком у вас L.E..O Cafe Bar . Усе дуже сподобалося, атмосфера гостіприїмна,персонал дуже доброзичливий.Кухня супер , вище усяких бажань . Неділя супер відпочинку . Усім лишились дуже задоволені . Після двох років без моря , лишились дуже задоволені, наступного року знову плануємо приїхати сюди . За все дуже дякуємо персоналу L E.O Cafe Bar.”
“Працюю в ТД Левада, можу сказати, що продукцію завжди купую додому та дуже задоволена. У цехах порядок все чисто, тому однозначно рекомендую до покупки. Щодо роботи та ставлення до співробітників, то жодних нарікань немає. ЗП платять чітко. Якщо потрібен терміновий аванс, керівництво завжди йде на зустріч. Колектив дружний, тому рада бути його частиною.”
“Офіціантки привітні, можуть щось порадити, знають свій асортимент. Їжа смачна і відносно не дорога. рекомендую”
“Завжди п'ю тут каву і їм тістечко”
“Класна дискотека на березі моря.”
“Чудово посиділи 14 лютого. Запалили чудово, ситуація сподобалася. Коктейлі – бомба. Трохи довго чекати на чергу на пісню, але зрозуміло - свято, все розуміємо. Персонал доброзичливий та ввічливий, обслуговування досить швидке, незважаючи на свято та завантаження.”
“Що сказати, зазирнув і я з хлопцями до цього клубу. Атмосфера класна, гарні дівча, романтикою тягне кругом. Музика не відстійна, що теж головне для відпочинку після насиченого трудового тижня. Випивка класна, але мені не підсильна, відтягнувся добре, а за друзів мовчу. Я їхав, троє з 5 залишилися, добивати отриману зарплату, хоча може і завтра пошкодую про те, що поїхав, не вкусивши, того самого "Гарячого пирога"”
“часто тут заказываем, качество всегда хорошее. Хотелось бы скидок постоянным клиентам”
“Смачна їжа зі швидкою доставкою, по суті те що і потрібно людям від подібних фірм. Роли тут часто замовляємо, інші фірми зараз навіть не розглядаю, все дуже смачно.”
“Велике дякую! Ціни на любий гаманець, коли хочете поїсти і подивитися на море- це саме те місце. Привітний персонал, гарний вид, вигідне розташування.5 із 5”
“Цей ринок - чудове місце для покупок для тих, хто не тільки живе поруч, а й приїхав до міста на відпочинок саме в цю його частину (до моря пішки - 15 - 20 хв.). Тут продаються всі основні продукти, в т.ч. овочі, фрукти, горіхи, риба, м'ясо, творог, сметана, влітку й кавуни, дині, просити (30 - 40 грн), виноград (20 - 35 грн.)... Причому не тільки на широких розкладках (фермерські господарства і т.п.), а й у місцевих жителів, від чого ціни різняться відсотків на 10 - 20.”
“Смачно, недорого та дуже привітний персонал. Рекомендую!)”
“Супер швидко та супер смачно! Дякую!”
“Гуляли день народження дитини, залишилися дуже задоволені, за невеликі гроші дуже смачний, ситний та гарно сервірований стіл. Дуже гарне обслуговування, привітний та ввічливий персонал. Окреме спасибі адміністратору, яка із задоволенням допомогла скласти дуже смачне меню. Дуже дякую”
ТОВ "Одеспродкомплекс" є виробником м'ясних, м'ясо-рослинних та фруктових консервів. Компанія випускає продукцію під кількома торговими марками, включаючи "Na Drovakh", "Gospoda" та "LANY". Виробництво орієнтоване на контроль якості та використовує сучасне обладнання.
“Отримував сьогодні посилку і відправляв посилку. Сподобалося ввічливе обслуговування. Співробітниця допомогла у всьому. Гарне відділення. Ставлю 5 зірок і рекомендую це відділення дуже. Давно почав користуватися Justin і все подобалося, подобається і продовжує подобається. Так тримати!!!”
“Все чудово,особливо музикант(бере за душу так,що аж додому їхати не хочеться)”
“Доброго дня. Відпочиваємо в Затоці вперше і мабудь в останє , дуже розчарувалися в готелі Факел, приіхали по рекламі з інтернету, неправдива інформація. Але знайшли віддушину у іжі, у вашій піцеріі ,дуже все смачно, і кава, молочні коктейлі,дуже сподобалися, а торти загалі смакота, піца, офіціант Наташа і директор закладу привітні і приємні люди. Дякуємо за страви. Бажаємо процвітання і натхнення в роботі.”
“Гарне місце, з верхнього поверху відкривається вид на море. Приготувала швидко і смачно . Рекомендуємо цей заклад !”
“Чудовий заклад, рекомендую борщ ”
“Вирішили спробувати цю доставку уперше. Ціни не високі, не очікували чогось прям вау. Але по факту приїхали гарні, великі роли, смачні, риба не тхне, рису і ролах не забагато. Доставили також швидко, обіцяли годину, привезли за 45 хвилин”
“Смачна кава☺️☺️ швидке та ввічливе обслуговування”
“Найкраща студія зі східних танців”
“Одне з моїх улюблених місць. Сподіваюся, воно існуватиме завжди. З побажань - хотілося б більше української від персоналу.”
“Змінено* Їжа смачна, замовляв чизбургер, гамбургер, шаурму xxxl, шаурму класичну. Гамбургер тут для тих хто любить шаурму, але більше віддає перевагу булочкам, а не лавашу. Регулярно ходжу саме сюди, повір готує смачно. З мінусів посуд дуже використаний, тарілки в яких подали шаурму, виглядають так ніби їм по році. Пластиковий посуд потрібно міняти регулярно.”