Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечеря в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“Смачно. Відпочивали на морі та дуже раді, що знайшли це місце. Успіхів та ситих відвідувачів☘️”
“Смачна лапша, швидко приготували”
“Так, я просто сміюся, коли читаю, про Ревізоре.Праздновалі чоловіка ювілей п'ять років тому, супер стіл і гостинність, забігаємо періодично на шашлик-дуже вкусно.Вас сильно всіх бентежать таргани? А то, що кафе було закрито і люди лікували онкохворої члена сім'ї, і люди після похорону в боргах і в повній прострації, отримали таку пігулку, ця гидота за тиждень може розплодитись і не снілось.Я дивилася цей випуск з Тищенко, і просто була в жаху від цієї жорстокості, слабкого завжди легко дотиснути, а що ж пан Тищенко, не зміг в Аквапарк потрапити? На двох жінок після похорону наїхав, так, вже, це по -Чоловічий, а в Аквапарку пігулкою дали і відправили, де справедливість? Цікаво, а що у них на кухні твориться? Я відвідую часто втч і елітні заклади, після одного із закладів на мор.вокзале і в ресторані одного **** готелі-чуть Богу душу не віддали, зате Ревізор там не знайшов тарганів, та я краще буду в бар "До" ходити і бути здоровим, ніж блювати від немитих рук кухарів деяких заведеній. ось Ревізора судячи з новинній стрічці, такого, чесного викривача, карма вже настігает.І сльози господині і її дочки даром не пройдуть для нього, я уверена.Еслі ви хочете подивитися футбол і поїсти смачного шашличка, заходите сюди-ви не пошкодуєте”
“Миле чисте містечко, дуже приємне обслуговування. Зустрітися і просто відпочити, це сюди ”
“Чудова кава. Зручна зона відпочинку.”
“Зручне відділення! Ввічлива, послужлива дівчина. Дякую!”
“Хлопці знають свою роботу і роблять її дуже добре! Дякую за (майже) повне оновлення автомобіля, це зайняло певний час, але з кожною гривнею стає гірше.”
“Обслуговував газ + ремонт (не працювало авто на газу і потім взагалі не включалося) Все зробили за 1 годину. Може менше (фільтра, діагностика + усунена поломка) Приємний фахівець, не знаю, щоправда, імені”
“Доброго дня! Замовляли перший раз у вас сет і залишились дуже задоволені . Сет різноманітний, багато начинки та вміру рису, шо є немаловажно, бо був гіркій опит. Васабі, соєвий соус та імбирь теж смачні. Цю компанію я з задоволенням буду рекомендувати друзям та знайомим.”
“Чудовий ресторан, смачно і швидко готують. Приємний персонал, постійно контролюють чистоту на столі, а також запитують чи все сподобалося. Чек на сім'ю вийшов близько 600грн, в т.ч. найбільша в них піцца, 2 бульйони, салат Цезарь, та напої. Загальне враження чудово,а з мінусів тільки те, що забули принести для дітей олівці та розмальовку, хоча і обіцяли))”
“Локшина вогонь, дуже смачно! Доставка була супер швидка.”
Салон Красоты Лондон — салон краси у Київ. Послуги: перукарські та нігтьові послуги. Охайність інструментів і ввічливе ставлення — звична практика.
Campania розташована в Приморському районі Одеси на вулиці Жуковського — це місце, яке поєднує формат гастробутика та затишного простору зі столиками для неспішних дегустацій. Заклад вирізняється європейською гастрономічною концепцією: тут можна не лише перекусити, а й обрати якісні продукти для дому.
“Дуже смачно, і прекрасне обслуговування.”
“Чудове місце, найсмачніше м'ясо на грилі. Гостинний та уважний персонал. Величезне спасибі за ласощі і гарний настрій. Процвітання Вам.”
“Гарна кава. Артур бариста красень! One Love ❤️”
“замовили близько години тому піцу. кур'єр безкоштовно привіз за півгодини. піца дуже смачна, наїлася вся родина (замовили "гавайську" 60см). відмінний заклад. рекомендую”
“Місце просто клас! Дітям дуже подобається годувати лебедів та качечок. Нещодавно зробили шикарний поміст із дахом. Тут же продається корм для птахів 10 гр пакетик та гарячі напої. Всім раджу”
“великий асортимент, самовивіз в Одесі”
“Чудове Кафе, відмінний персонал дуже вчустная кухня і приємні ціни. дуже раджу”
“Дуже приємний заклад! Усі на тверду 5+ Офіціанти – тактовні, ввічливі, уважні. Піца – чудова! Можна спостерігати за приготуванням на відкритій кухні під час очікування за столиком. Атмосфера затишна: гарне освітлення, скрізь дотримується чистоти. Дуже відрізняється від звичних «генделів» Затоки, що не може не тішити. Алкогольних напоїв у меню НІ. Але персонал дозволяє приходити до закладу зі своїми алкогольними напоями.”
“Дуже смачно і гарно) Було б ідеально, якби швидше готувалась їжа”
“Сиділи, спілкувалися. Класні хлопці та приємна атмосфера.”
“Моє улюблене домашнє кафе з чудовою випічкою та найкращою в місті кавою))) А який тарт із грушею на вершковому соусі - залишила половину для фото))) Душа відпочиває, а чебурек проситься на тарілочку!))) Рекомендую, в тому числі дієтичні страви (поряд лікарня, дуже зручно!)”
“Рекомендую встановлювати броньовані двері та вікна у Олександра ми з дружиною залишилися дуже задоволені”
“Відмінна можливість взяти велосипед на початку траси здоров'я”
“Дуже смачна піцерія, гідний смак та якість!”