Огляд каталогу
- 1,108 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1108 результатів
Перегляньте відгук в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,108 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 287,572 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Дуже сподобався готель. Щиро рекомендую. У номерах чисто, гарно, є гарячий душ, пахуча білизна, привітний малоконтактний персонал. Залюбки приїду ще.”
“Мені дуже сподобалося. Чисті сучасні номери, тепленько, прекрасна, комфортна постіль, ввічливий персонал. Смачний, різноманітний фуршетний сніданок, який входить у вартість. Один мінус!!! Забронювала двохмісний номер, спеціально з окремими ліжками, щоб заселитись з подругою, то в нас взяли додатково 400грн бо ми не вказували, що нас буде двоє. Може так є і в інших готелях, але ми щось не зрозуміли))) а так, рекомендую)))”
“Чиста та охайна територія готелю. Привітний персонал. Просторі, гарні номери з балконами з щоденним прибиранням. Смачні та різноманітні сніданки. Тихо, спокійно та комфортно для відпочинку. Море поруч. Рекомендую як затишний та комфортний готель для вашого відпочинку”
“Також швидко працюють, як і кількома тижнями раніше.”
Адвокат Струкова Кристина — юридична практика в Одесі (Київський район), орієнтована на чіткий результат і захист інтересів клієнта у складних правових ситуаціях. Офіс розташований на вулиці Героїв-Прикордонників, що зручно для звернень мешканців району та бізнесу міста.
“Це дуже смачно! Інтер'єр закладу старенький, але в цьому щось є, такий собі трушний азійський ресторанчик. Страви топ! Свіжі продукти, всього достатньо, не пожаліли. За таку ціну це просто вау!”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Гарний магазин, великий асортимент. Продавець надав усю необхідну інформацію щодо наявності телефонів, допоміг обрати дійсно гарний телефон”
“Магазин дуже гарний ми залишилися дуже задоволені.”
“Магазинчик невеликий, але вибір диванів дуже непоганий. Є й бюджетні моделі, та й вартість загалом нижча, ніж у багатьох одеських меблевих магазинах. Зручно, що магазин працює весь тиждень без вихідних і що диван, що сподобався, можна вибрати в будь-якій категорії тканини. Також можна у них із сайту замовити будь-який диван, навіть якщо його немає у виставковому залі.”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Сендвіч із метою та куркою - це дуже смачно. Магазин в центрі, незважаючи на компактні розміри - має доволі широкий асортимент. Привітний персонал, є острівець із напоями де можна замовити каву, чай. Зони самообслуговування - не гай час у черзі.”
“ДУЖЕ СМАЧНА ЇЖА ТА ЗАТИШНА, ДОМАШНЯ АТМОСФЕРА. Одеські пельмені мої улюблені! Рекомендую!!!”
“Магазин Крокус цінує своїх клієнтів, що не може не тішити. Ми робимо ремонт у всьому будинку і шпалери замовника тут. Менеджери допомагали з вибором, ми дуже довго не могли визначитися, і кілька разів змінювали замовлення, але вони гідно нас витримали)) Якістю обраних шпалер задоволені, забарвлення шикарне і виглядають на стінах нереально красиво.”
“Окрім розливного пива, гарний вибір пляшкового – як імпортного, так і українських невеликих пивоварень. Хто любить пшеничне, тому сюди - weizen від чеського Primator офігенний”
“Неймовірно чуйні та професійні фахівці. Привезли пізно ввечері собаку, яку збила машина та поїхала. Лікар швидко провів діагностику та не взяв жодних коштів. Дякую світу за людей з таким серцем і любов'ю до тварин.”
“Дуже класний заклад. Приємні ціни та смачні страви. На свята дуже цікаві шоу та розваги.”
“Друзі, в Одесі я не бачу жодного іншого індійського ресторану, той, що знаходиться в готелі, закритий, тому це все. Дуже доброзичливий дуже привітний. Я замовляв один раз кілька днів тому і замовляю знову. Великі порції бріяні. Справді влучне, хороше співвідношення ціни та якості.”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Завжди, коли приїжджає до Одеси обов'язково та з великим задоволенням відвідуємо цей чарівний заклад. 25 років свого життя я присвятив ресторанному бізнесу. Мене вражає стабільність!!! Завжди неймовірно смачно, затишно, тут відвідувачів зустрічають , як рідних! Рекомендую! Олександр Галушко ( козирна карта).”
“Нам приготували неймовірно смачний оригінальний фуршет .Чудове атмосферне місце,де затишно ,персонал просто казковий , відношення до гостей 5+ .Дякую вам!”
“Я, просто в захваті від цього закладу! Дуже смачно! Дякую.”
“Вдень відпочивали на їхньому пляжі , бронювали ліжко, сподобалось те наскільки близько біля води вони розташовані, адже сидячи на ньому, спустивши ніжки, хвилі дотягуються до вас. Також можна туди замовити кухню, коктейлі та кальян - ну кайф! Поруч зроблений душ , щоб змити себе солону воду та комфортні переодягальні. Вечером забронювали столик в ресторані - все було дуже смачно. Офіціантка підійшла одразу та була привітною. Особливо приємно вразила швидкість обслуговування та подача страв, адже тереторія закладу та кількість столиків/гостей дуже велика. Обслуговування, естетика закладу та кухня - на рівні, дякую! Єдине , що варто знати, це мала кількість місць для паркування автомобіля, проте заклад максимально намагається допомогти вам знайти місце для вашого автомобіля та організувати проїзд/виїзд.”
“Смачна мережа ресторанів. У всіх ресторанах "Хінкальна" меню однакове, але якість страв різна. Саме в цьому закладі страви смачні, персонал чемний (професіонали). Стиль та інтер'єр відповідні тематиці грузинських традицій, що приємно вражає. Тому хочеться тут проводити час із своєю компанією. Претензій і зауважень до даного закладу не має на відміну від аналогічного який розташований на вулиці Буніна.”
“Святкувала свій день народження. Сказати, що задоволена це нічого не сказати... Їжа дуженно смачна, обслуговування персоналу на високому рівні, та дякую закладу за смаколик та привітання від офіціантів в честь мого день народження, було неочікувано та приємно.”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Персонал вічливий,смачно готують,1раз був у вашому кафе(проїздом),враження чудові.Обов'язково як що будем у вашому місті,зайдем.Дякую.”
“Здаємо аналізи з дитиною лише у цій лабораторії на Ген. Петрова. Завжди привітний та професійний персонал. Швидко і якісно роблять різні аналізи. Рекомендувала своїм знайомим, що теж обслуговуються тепер тут. Дякую за якісну роботу.”