Огляд каталогу
- 140 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 74% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 140 результатів
Перегляньте вікна в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 140 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 10,763 відгуків та оцінок.
“Завжди невеликий екскурс у світ вин та інших алкогольних напоїв. Продавці–сомельє професіонали своєї справи, якісний сервіс на найвищому рівні, великий асортимент, відмінна якість товарів. Якщо ми купуємо алкоголь, то лише у цьому місці.”
“Замовляла вікна. Все дуже сподобалось. Гарний сервіс. Якісні вікна. Рекомендую!”
“Найкращий заклад, з найдивовижним інтер'єррм Кухня крутезна Є бажання звертатися знову і знову”
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“М.Пiвденне,гарне обслуговування,ввi,чливочть,професiйнi знания,дякую”
“Гарний інтер'єр, чисто, затишно.”
“Заїхали 22 липня на 4 ночі. Залишилися задоволені відпочинком. Мінусів не було. Розташування краще, з того де ми бували. А нам є із чим порівнювати. Затишні номери. Нас зустріла привітна дівчина на ресепшені Олена. Швидко заселила, все пояснила. У номері все необхідне - фен, капці, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, бойлер. Якщо додатково потрібні миючі, сказала звернутися до неї вона додасть все необхідне. Чистий номер. Дякую за відпочинок.”
“Дуже приємне, затишне місце. Інтер'єр продуманий до дрібниць.”
“Обслуговування дуже хороше. І якість товарів теж хороша.”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Добре, є що вибрати. Чудові ціни на залишки товару!”
“Кожна страва тут має свою родзинку”
“Це саме той готель, де хочеться приїжджати! Персонал привітний, кухня скромна, затишні номери, не великі. Прибирання проводиться персоналом, але ми відмовилися, сміття від нас було не багато, люблю забиратися сама... Ліжко чисте, матрац новий, ліжко добротне, велике), довгий балкон з видом на море та сусідній готель. Море через дорогу, навколо повно кафе та їдалень, до речі, завжди свіжа їжа. Вибирали цей готель, щоб відпочити від людей. Наприкінці серпня їх справді було мало, номери вільні, пляж не заповнений. Є розваги, водні мотоцикли, банан, ватрушка, катамарани, все так не дороге, ми були приємно вражені. Можна замовляти екскурсії, що ми вдало потрапили на свято міста Одеси.”
“Гарний магазин біля будинку. Працює до 22:00. Гадається поруч з готелем велле росе. Нам було зручно бігати за пивом та водичкою”
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
“Купували гриль. спочатку онлайн, Але пропустили дзвінок і Фокстрот відмінили замовлення(хоча я кілька разів пробувала телефонувати, але лінії були зайняті), мене це засмутило, але ввечері я вирішила зайти саме у магазин і не пожалкувала, допомогли швидко, оформили замовлення ще швидше, ще й знижка вийшла більша ніж онлайн.”
“Гарний заклад, зайшли недавно великою компанією, коли були в Одесі. Шукали заклад на рандомі, з великою терасою. Заклад і в середині дуже стильний, і тераса досить вмістка. Замовляв пасту, яка виявилася дуже смачною, полуничний шейк та напої. Друзі замовляли теж багато страв, всі виявились задоволеними. Приємний офіціант, гарне обслуговування, гарні ціни та непогане меню. Наступний раз відвідаю уже в середині. До зустрічі та дякую ☺️”
“Дуже сподобалось. В Одесі був у гостях. У п'ятницю ввечері вирішили, що треба поклеїти, подзвонили, записалися на суботу. У суботу за 1,5 години поклеїли. Все чудово. Супер. Дякую.”
“Не знаю чому пишуть погані відгуки, мені все сподобалося.”
“Хороший готель, привітні хостес. Деякі офіціанти на питання реагували переляком і не знали, що таке сервіс. Але деякі були професіоналами і приємно вразили. В нас був номер з видом на море і балконом. Ресторан з неймовірним пейзажем. Баня це щось неймовірне. Рекомендую. До моря спускатися по сходам 3хв. Одне побажання готувати стейки на вуглях, а не на гриль-пательні. Тому що м'ясо без аромату диму і прожарка не радує. Ціни приємні. Дякую. Бажаю процвітання)”
“Скажу так. Хотів зробити сюрприз своїй сестрі із смаколиками.... Єлизавета, мені в цьому питанні допомогла... Насправді я вельми вдячний Єлизаветі... Коллективу, в котрому вона працює, бо така гарна людина, як вона - не буде там працювати. Тому вважаю, що оплиски усьому колективу- будуть доречні. Дякую їй за її поміч в моєму нестандартному проханні й сподіваюсь на результат. Але, я в ньому - впевнений. P. S. Побільше таких позитивних "геморів" як я))) Кар'єрного росту. Міцних нервів. Мирного)”
“Відпочинок на Еко - Дачі був супер, дякую власникам) рекомендуємо”
“Дуже відповідальний спеціаліст. Відремонтував мені замок дверей як новий”
“Відпочивали тут тиждень в липні 2021. Приїхали сюди без досвіду відпочинку в Курортному, і в процесі зрозуміли, що обрали найкраще місце в плані ціни/якості. Цей комплекс пропонує безліч варіантів: котедж, літній будиночок, 2/3/4/5 місний і двокімнатні й номери. Кондиціонер, холодильник, чайник і телевізор в наявності в кожному номері. Кухня спільна і обладнана. І це круто, бо в номері не жарко. Але окремий позитив ви отримаєте від відстані до моря. Ближче вже бути не може. Комплекс прямо на березі, від моря вас розділяє спуск в 124 сходинки. До речі, спуск до моря в Антея окремий, куди не пустять посторонніх. Томі місця на пляжі не бракує, і спуск в гарному стані, чистий і доглянутий. Пейзажі з висоти прірви (а майже все Курортне знаходиться на висоті і відділене від моря прірвою в 20м) просто магічні. Окрема вдячність Юрію Павловичу, господарю, який організував такий комплекс, надав доступні і конкурентні ціни і комфорт”
“Люблю їх як і раніше! Шукала де зробити хорошу балконну москітну сітку - високою прохідністю. Обдзвонила всі фірми в Одесі та частина Києва. Дехто виконував її але назад з нею і їхав: жах повний на колінах зібраний. Звернулися до Паритету і про радість: за індивідуальними потребами та побажаннями замовника. Переваги: 4 петлі, 3 клямки, 2 діафрагми жорсткості герметиком оброблені, колір профілю будь-який, ділянки сітки розділені - якщо є собака це дуже важливо і маленькі діти. Недоліки: треба платити за вимір: словам вірять, але відповідальність на замовнику.”