Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте гість кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 4,557 відгуків та оцінок.
“Купили піцу від шефа, все просто чудово, хлопці працюють на зношування, до останнього клієнта.”
“Непоганий заклад для водіїв які очікують на в'їзд у порт. Смачна їжа, привітливий персонал ціни дуже доступні. Асортимент на зараз не дуже широкий але є з чого вибрати. Всім хто в рейсі Чорноморськ рекомендую гарний заклад!)”
“Дякую El Solo. Ви стали ТОП у цю відпустку для нас. І окреме спасибі офіціантові Яні за терпіння до дітей та посмішку. Були 5 січня. Смачно все, без винятку.”
“Ну що вам сказати, якщо ви хочете смачну та незвичайну шаурму, то вам сюди! Такі так, одна з найкращих шаурмечних в Одесі. Кухарі на найвищому рівні! Є зона для сімей з дітьми та дитяче меню. Є окрема зона для курців. Можна ще багато чого сказати, але користі, поки ви не приїдете і самі не оціните це!”
“Дуже смачно! Замовляла круасан з лососем - дуже великий розмір, та салат сир фета з карамелізованими яблуками - мені сподобався. Смачна кава, смачна матча тонік - але «мінус» що вона погано була збита і я просто зʼїла комочки матчі. Інтерʼєр прикольний. Маленьке приміщення , воно по візуалу та функціоналу схоже більше на звичайну кавʼярню де не очікуєш що є повноцінне меню . Хочу зауважити - смачне меню! Також бариста спілкувалась спочатку російською, але потім перейшла з нами на українську. Я розумію що в Одесі більшість російськомовних, і окей коли персонал закладу переходить на різні мови для спілкування з клієнтом але ж не вітати нових відвідувачів російською.”
“Дуже приємна кавʼярня ❤️ Смачна кава, завжди привітний сервіс.”
“Найкрутіше місце на соборні!! Супер-мега смачна кава та десерти! А головне це баріста з дружиною, до яких хочеться повертатися знову і знову!! Рекомендасьон !!”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Смачне меню та десерти, приємні ціни в порівнянні з аналогічними закладами Одеси, хороший персонал, симпатичний інтерʼєр. Рекомендую!”
“Дуже комфортне місце зі своєю атмосферою. Є барна стійка. Великий вибір страв. Пиво подають в банках 0.5 л.( це їхня фішка). Роблять фірмений чай. А найбільше мені сподобалось те, що тут є покривала, якими вам пропонують вкритися. Можна сісти в самому кафе на 1-у або 2-у поверсі. Якщо захочите можна сісти в дерев'яних біседках у яких є м'які місця для сидіння. Мені дуже сподобалося.”
“Була з подругою) замовили два теплі салати з телятиною, попросили приготувати якнайшвидше)) чекали хвилин 15) Було смачно, але жирновато(”
“Це місце просто знахідка. Свіжа, смачна випічка. Ціни низькі, персонал привітний. Є туалет, розетки біля кожного столика, пледи.”
“Великі порції, смачний натуральний лимонад. Всі лишились задоволені.”
“Смачніша їжа! Все свіже та соковите! Ще і порції величезні! Крім того, дуже вражена з цін, бо для такого рівня закладу рахунок вийшов дуже приємний. Щиро рекомендую, не пошкодуєте! Сервіс дуже швидкий та їжа - вогонь!”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”
“Замовив рол Каліфорнія і гостру локшину з свининою. Через 15 хвилин прийшов і забрав замовлення. Все дуже смачно, класна упаковка! Порадувала знижка в 10 відсотків до 16.00.Буду приходити ещё.Удачі вам і развітія.Ждем сайт.”
“Чудова кухня хороше обслуговування”
“Мережа кави по місту з різними номерами тролейбусів та трамваїв у всіх куточках міста Одеси.”