Огляд каталогу
- 1,530 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1530 результатів
Перегляньте десерты в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,530 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 441,918 відгуків та оцінок.
“Відпочивали по сусідству з цим кафе в минулому році , інколи ходили туди на обіди. Все сподобалось! Власники дуже приємні люди ,і персонал!!! Годують смачно, порції великі.”
“Дуже смачна кава. Завжди привітні дівчата, які з радістю допомогли мені зорієнтуватися по смакам моти. Поверталася і буду повертатися)”
“Від душі дякую Вам за чудову роботу. Ваші короваї твори мистецтва. Дуже смачні та красиві! Процвітання вам!”
“Вони круті у своєму відношенні до роботи та кожного клієнта.”
“Кава Ультра блек ну дуже смачна”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Смачна кухня та приємно дешеві ціни :-) Інтер'єр початку 90 років бажає кращого...”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Дуже файне та красиве місце. Кухня вражає! Дійсно незвична кухня с особливими смаками. За останній рік це єдине місце яке приємно вразило та ми отримали гастрономічний оргазм. На суши/піцу/пасту та інший фаст фуд не розраховуйте!”
“Дуже затишне місце, смачні десерти та надзвичайна кава. Дякую за настрій ✨”
“Супер магазин. Свіжі продукти. Хороше обслуговування.”
“Великі порції, ціни середні Приготовлено все на рівні. єдине що мене збентежило - Дуже не зручна салатниця для відварного бурячка. Чисто, комфортно, затишно.”
“Дуже приємна кавʼярня ❤️ Смачна кава, завжди привітний сервіс.”
“Завжди свіжа випічка, можна замовити торт або солодкі частування, беремо там безе з журавлиною-просто супер! Також є у продажу морозиво ручної роботи та пельмені.”
“Тут завжди пахне свіжою випічкою.”
“Потрапили сюди випадково і були приємно здивовані. Вартість основних страв приблизно 150-200 грн. Подача гарна та одним наприклад борщем можна наїстися. Шашлик так собі. Обслуговування гарне та швидке. Загалом дуже раджу.”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”
“Чудове місце з неперевершеною атмосферою, дуже гарним персоналом та прекрасним пивом!”
“Дякую, смачна піца Добре обслуговування”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“"Сонькіна малина" в Одесі. Це затишний бар, розташований в історичному центрі міста. Він відомий своєю атмосферою, яка поєднує одеський колорит із сучасним стилем. Часто згадуються такі моменти: Атмосфера: Багато відвідувачів хвалять унікальний інтер'єр та автентичну атмосферу. Заклад прикрашений різноманітними деталями, що створюють відчуття домашнього затишку. Кухня та напої: Меню закладу пропонує широкий вибір коктейлів, настоянок та закусок. Особливою популярністю користуються їхні фірмові наливки. Музика: Музичний супровід відповідає загальному настрою бару, з живими виступами або тематичними вечорами. Ціни в "Сонькіній малині" помірні, що робить його доступним для широкого кола відвідувачів. Обслуговування: Чудовий Персонал привітний і уважний, що робить перебування в закладі комфортним. Якщо ви шукаєте місце, де можна відчути дух старого міста, насолодитися унікальними напоями та затишною атмосферою, "Сонькіна малина" може бути чудовим варіантом для відвідування. Дуже дякуємо за гостинність, чудову атмосферу. Раді що нарешті завітали до вас! Рекомендую однозначно!”
“Дуже смачна шурпа! Рекомендую спробувати! Також великі і смачні манти.”
“Приємне місце, Взагалом смачно, помірні ціни. Ввечері небагато людей, що дуже сподобалось. Смачні десерти, дякую!”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Замовляла 5 кг "Наполеона" на свято. Тортик чудовий, не сухий, не занадто вологий. Ціни прийнятні. Персонал люб'язний. Зробили все чітко і вчасно. Дуже дякую!”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“так вийшло, що мені довелося забирати посилку від НП у відділенні, яке тільки відкрилося на ОККО. робітниця Олександра, не дивлячись на те, що не було менеджера, який займається цим не розгубилася і провела все мені дуже швидко. а це говорить про лояльність до клієнтів. дякую!”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Вдруге на морі в Одесі,завжди купуємо тут хачапурі і іншу випічку.Дуже смачно і ситно .Ціни хороші.Обслуговування теж сподобалося.Кава не погана і не дорого.”