Огляд каталогу
- 574 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 574 результатів
Перегляньте де поїсти в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 574 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 350,409 відгуків та оцінок.
“Все смачне і свіже, домашня кухня, порції великі, ціни помірні, однозначно рекомендую. Єдине - погано видно з дороги, їм би вивіску підняти вище.”
“Роблять дуже смачну піцу рекомендую спробувати”
“Гарне місце, з верхнього поверху відкривається вид на море. Приготувала швидко і смачно . Рекомендуємо цей заклад !”
“Найкраща студія зі східних танців”
“Смачно. Відпочивали на морі та дуже раді, що знайшли це місце. Успіхів та ситих відвідувачів☘️”
“Так, я просто сміюся, коли читаю, про Ревізоре.Праздновалі чоловіка ювілей п'ять років тому, супер стіл і гостинність, забігаємо періодично на шашлик-дуже вкусно.Вас сильно всіх бентежать таргани? А то, що кафе було закрито і люди лікували онкохворої члена сім'ї, і люди після похорону в боргах і в повній прострації, отримали таку пігулку, ця гидота за тиждень може розплодитись і не снілось.Я дивилася цей випуск з Тищенко, і просто була в жаху від цієї жорстокості, слабкого завжди легко дотиснути, а що ж пан Тищенко, не зміг в Аквапарк потрапити? На двох жінок після похорону наїхав, так, вже, це по -Чоловічий, а в Аквапарку пігулкою дали і відправили, де справедливість? Цікаво, а що у них на кухні твориться? Я відвідую часто втч і елітні заклади, після одного із закладів на мор.вокзале і в ресторані одного **** готелі-чуть Богу душу не віддали, зате Ревізор там не знайшов тарганів, та я краще буду в бар "До" ходити і бути здоровим, ніж блювати від немитих рук кухарів деяких заведеній. ось Ревізора судячи з новинній стрічці, такого, чесного викривача, карма вже настігает.І сльози господині і її дочки даром не пройдуть для нього, я уверена.Еслі ви хочете подивитися футбол і поїсти смачного шашличка, заходите сюди-ви не пошкодуєте”
“Не так давно ця кондитерська стала нашою улюбленою) хороший вибір смачних тортиків! в фаворитах у нас-наполеон, маковий і морквяний) і поза конкуренцією круасани з вишнею) і з шоколадом) Окреме спасибі кондитерам за прикрасу тортика до НГ, дуже красиво і смачно! :)”
“Миле чисте містечко, дуже приємне обслуговування. Зустрітися і просто відпочити, це сюди ”
“Чудове місце, найсмачніше м'ясо на грилі. Гостинний та уважний персонал. Величезне спасибі за ласощі і гарний настрій. Процвітання Вам.”
“Здивували , замовляли і салати, і мідіі і спагеті. Здивувало що реально все смачно, подача гарна.”
“Чудове Кафе, відмінний персонал дуже вчустная кухня і приємні ціни. дуже раджу”
“Дуже смачно і гарно) Було б ідеально, якби швидше готувалась їжа”
“Дуже смачна піцерія, гідний смак та якість!”
“Моє улюблене домашнє кафе з чудовою випічкою та найкращою в місті кавою))) А який тарт із грушею на вершковому соусі - залишила половину для фото))) Душа відпочиває, а чебурек проситься на тарілочку!))) Рекомендую, в тому числі дієтичні страви (поряд лікарня, дуже зручно!)”
“Приносять комплімент: стопку вермуту та фокаччу. Замовляла лимонад із огірком та базиліком – натуральний, дуже смачний! Рекомендую!”
“Великий вибір страв, швидко подають, гарний вид на море, усюди є парасольки від сонця, не гучна в не навʼязлива музика. Їжа не вау, просто норм. Мʼясо мідій у вершковому соусі подали з морквою і маслинками (що було трішки дивно, але смачно і дуже ситно). Окрема подяка офіціанту Владу за компетентний, уважний сервіс УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ❤️”
“Пришёл впервые, кассир Ярослав предложил попробовать набор Happy box. Ребята приготовили быстро и самое главное быстро ! Спасибо большое за предложение по набору, остался доволен! Спасибо ребятам за оперативность ! Приду обязательно ещё за ним !”
“Дуже смачна піца! Не шкодують начинки, ціна, як на курортне містечко, дуже приємна.”
“Тихе місце з прекрасне місце зі скасуванням кухнею з не превзайденой Грузії, а саме з Калхетій, хінкалі вогонь, хачапурі по Мергельскі і Аджарської і багато іншого просто не можливо передати смаки. Ось пишу і слина накочується, а тут Пост!”
“Приємне та тихе місце. Щоразу після приїзду до Одеси, намагаюся обідати та вечеряти у Вареничній, при жіночому монастирі. Завжди все свіже, смачне, зручне розташування, їжа як удома). Особливо сподобалися пельмені з мідіями у соєвому соусі. Рекомендую!”
“Непоганий заклад для водіїв які очікують на в'їзд у порт. Смачна їжа, привітливий персонал ціни дуже доступні. Асортимент на зараз не дуже широкий але є з чого вибрати. Всім хто в рейсі Чорноморськ рекомендую гарний заклад!)”
“Постійно із батьками ходимо на цей ринок. Відмінне місце для закупівлі речей, а також їжі! Продавці дуже чуйні, і пропонують спробувати товар.”
“Дуже смачно, швидке обслуговування. Рекомендую.”
“Моє вітання! Сьогодні з чоловіком заходили у цей заклад. Персонал дуже привітний. Хотілось чогось новенького та незвичайного, дівчина касир запропонувала бургер у лаваші. Смачний, цікаво зібраний, та сочний. Від нас із чоловіком подяка шефу! Закладу поб ажаємо продовжувати дарити радість своїм клієнтам!”
“Смачно, недорого, хороший персонал”
“Дуже смачні і неймовірно великі порції, все завжди свіже. Найсмачніший фо бо, який їла”
“Чудова кухня хороше обслуговування”