Огляд каталогу
- 2,124 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 2124 результатів
Перегляньте досвід в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,124 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 321,764 відгуків та оцінок.
“Є де зачекати. Миють добре. 6-я Мийка безкоштовна здається.”
“Хороше місце, привітний власник, приємна цінова політика. Рекомендую!”
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Вічливі, професіональні, роботу роблять Якісно, швидко, дають гарантію на свою роботу.”
ManiQ Lab працює як салон краси у Київ. Доступні манікюр, догляд за бровами та нарощування вій; працюють уважно й без зайвого пафосу.
“Дуже гарне місце, але тут зараз ремонт”
“Тут відмінно фарбують і стрижуть. Мене в інших салонах зазвичай запитують, де я фарбуюся. Приємна атмосфера. Дуже рекомендую.”
“Чудовий салон! Велика подяка Олені за неймовірний смак та душевність! Після її професійних порад у виборі штор оселя перетворилась на справжнє втілення мрії! Велике Дякую!!! Натхнення, процвітання і вдячних задоволених клієнтів!”
“Дуже гарна клініка, працюю с лікарем терапевтом Марією Володимирівною, лікарка дуже відповідальна все робить правильно не спішить аби скоріше , а якісно лікує кожен зубчик, у мене навіть зникає страх стоматолога, бо вона пояснює кожен крок, робить все дуже акуратно і взагалі не боляче ,буду і надалі лікуватись у неї.”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Відмінний майстер манікюру Анна, робить все дуже якісно, розпис на нігтях, френч навіть на дуже короткі нігті, (для мене дуже важливо)”
“Один з улюблених пляжів і набережних,пісок чистий,велика кількість магазинчиків”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Чудове місце для прогулянки та гарних фото. Далі можна пройтися Грецьким парком до Потьомкінських сходів і далі до Оперного. Улюблене місце у Одесі) Можна арендувати самокат та подолати цю відстань на ньому. Гарно, як у вечірню пору, так і днем.”
“Одеський пасаж - візитна картка Одеси, одна з найкрасивіших будівель міста. Варто сказати, що це не зовсім пасаж у класичному вигляді, це готель "Пассаж", а при ньому є криті торгові ряди. Спершу тут стояв житловий будинок офіцерів, але у 1890-х роках ділянку купив Мойсей Менделевич. Дружина Менделевича надихнулась романом "Дамське щастя" Еміля Золя і примусила Мойсея втілити мрію, так у 1898-1900-х рр. на Дерибасівській був зведений пасаж. У 1900 році пасаж був освячений і містив унікальні скульптурні композиції, але їх знищила пожежа, що сталася через рік. Екстер'єр та інтер'єр пасажу виконаний у стилі історизму. Найбільше уваги привертає саме інтер'єр, торгові ряди буквально вкриті різною ліпниною, серед скульптур можна впізнати героїв античної міфології: Гермес - покровитель торгівлі, Деметра, Кронос, Сатурн, Фортуна, Нереїди, а також морські чудовиська, леви, ніс судна зі зміями і вінком, масонські символи. Усі скульптури виконані на жовтій стіні, оточують дерев'яні вікна. Жах пасажу - скляний, з переплетіннями. Сьогодні пасаж не тільки продовжує виконувати своє первісне призначення, але й став місцем для фотосесії. Хто не пройде мимо і не зафіксує цей шедевр на пам'ять про Одесу? Сюди можна прийти, щоб купити щось, поїсти чи просто насолоджуватися естетикою і красою, що прикрашає місто вже понад 120 років. Якщо ви шукаєте чогось незвичного, чогось прекрасного в Одесі - пасаж вас зможе вразити.”
“Дуже задоволений викладачами, заняття пролітають непомітно.”
“Користуюсь послугами UkrBusTour доволі часто, але вчора для мене було приємною несподіванкою витягти виграшний квиток у лотерею при поїздці до Бухаресту. Я трішки розгубилася в той момент, думала, що це розіграш. Хочу висловити подяку за комфортабельні поїздки та побажати хороших клієнтів та процвітання !”
“Як завжди дуже смачно тепло та затишно! Мої улюблені мангові ШУ та ранкова кава - надзвичайні! Дуже чемний персонал. Дякую! Завжди з задоволенням сюди повертаюся!”
“Смачні вафлі, чудове обслуговування”
“Приємні ціни, на замовлення будь-які деталі, великий вибір, чудовий продавець”
“Навчалася у Віражі на практиці. Добровольського 120 А. Все чудово. Зробила висновок, що на практиці потрібно обирати не школу, а інструктора. Я навчалася на механіці. У мене був інструктор Генадій. Мега задоволена. Усі заняття із задоволенням, у спокійній обстановці, Генадій професіонал своєї справи. Ще бонус – іспит на машині інструктора, на якій навчалася. Тетяно Володимирівно, Генадій дякую за людяність, Ви профі”
“Їжа відмінна та різноманітна.. Доступні мансаф та інші варіанти.”
“Приїхав у вихідний сто працювало швидко за місцем поміняли колодки”
“Лікував зуби у Петра Володимировича. Дуже хороший зубний фахівець, була проблема із зубами (запустив), все підказав та розповів, які можна було врятувати, ті зробив. Які, на жаль, треба було видалити, катапультувалися) До речі зовсім не боляче) Швидко і професійно робить свою роботу, за що я йому дуже вдячний. І ЦІНИ ВІДМІННІ”
“Дуже вдячна команді DiVaDent за професіоналізм і турботу. Лікарю Дмитру ПОПОК який с першої зустрічі детально пояснював кожен етап лікування, відповідав на всі мої запитання стосовно процедури імплантації. Завдяки високої кваліфікації лікаря сучасним методам, обладнанню процес був безболісним . Він мені допоміг позбавитись жаху і страху стоматологів. Я відчувала себе спокійно та впевнено. Завдяки праці лікаря та команди я щиро посміхаюсь. Продовжую з радістю приходити до клініки та робити чистку зубів . Дуже задоволена результатом. Всім рекомендую сучасну клініку хто шукає стоматологічну допомогу.”
Салон Віта — салон краси. Манікюр доступні без метушні; у роботі тримаються якості та простоти.
“Задоволенний результатом. Гарна робота майстра!”
БЕАТА ПЕРУКАРНЯ ПП ШЕВЧЕНКО М.П. — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Серед послуг: манікюр, стрижки та косметологічні процедури. Окрема увага — на оперативність обслуговування.
“Дякуємо за якісну косметику за доступними цінами! Замовляю у Наталії три роки, повністю перейшла на ізраїльську косметику для догляду, яку підбирала Наталя. Дуже приємний, кваліфікований та досвідчений косметолог. Моя шкіра дуже змінилася на краще. У кожне замовлення кладе пробнички, дуже приємно завжди тестувати новий продукт! Рекомендую, впевнена, будете раді, тому що окрім якісної косметики, ви отримаєте ще докладну консультацію щодо вашої шкіри та догляду.”
“Дуже приємний та уважний персонал. Фахові спеціалісти порадять необхідну косметику та процедури, зрозуміло пояснять їх необхідність. Косметологічний цент "Етерія" - місце куди хочеться повертатися знову і знову.”