Кут Дерибасівської та Ришельєвської
“Дуже гарне місце, але тут зараз ремонт”
Знайдено 7 результатів
“Дуже гарне місце, але тут зараз ремонт”
“Класний магазин та дружня атмосфера! Дякую менеджеру Владиславу за професійність!!!”
“Знаю цей ринок дуже давно, мешкали колись біля цього ринку, всі необхідні речі купували саме на цьому ринку! Пройшло 11 років, нічого не змінилося, також широкий вибір та чудове одеське обслуговування!!!”
“Смачна кава, просте меню, швидке приготування”
“Класний магазин. Цілодобовий. Є усі необхідні товари. Досить хороші ціни. Смачний відділ кулінарії, швидке обслуговування на касах і завжди достатній вибір свіжих овочів/фруктів”
“Привіт, колектив компанії Babooshka! Хочеться поділитися захопленням від смаку і якості ваших страв. Корпоратив пройшов на ура! Всі доставлені вчасно, красиво і головне дуже смачно. Співвідношення ціна-якість на висоті. Так тримати і з наступаючими святами!”