Огляд каталогу
- 128 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 128 результатів
Перегляньте завітати в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 128 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 29,809 відгуків та оцінок.
“Святкували тут День народження. Чудове місце, привітний персонал, особливо уважний і ввічливий офіціант. Є можливість зробити попереднє замовлення, що допомогло зекономити час очікування. Крім того є парковка і вихід на пірс із катерами. Дуже смачно готують, особливо салат "З печінки" і гарнір "Гриби з овочами в білому соусі"”
“Рекомендую. Ресторан сподобався! Смачний борщ, до нього подали також и сало с чорним хлібом. Дуже смачно!”
“Ходив у цю залу минулого (2022-2023) року. Це найкраща зала, напевно, не лише в Одесі. Без зайвого пафосу за адекватну ціну. Ігор мегабомбовий, чудовий тренер. Чисто, дуже затишна атмосфера, що сприяє тренуванню. Щиро рекомендую!”
“Ідеально для романтичних та ділових зустрічей, багато бували влітку, повечеряти, пообідати або просто заїхати на каву в тиші. Чудові банкетні зали. Ціни тішать. Їжа на рівні, є дуже смачна і дуже смачна, є середньо.”
“Користуюсь послугами цього закладу декілька років. Дуже подобається! Працівники дуже уважні та добре вправляються з поставленими завданнями, машинка після них блищить. Роботом теж дуже задоволена, коли мало часу та треба швидко змити бруд з машини. Персонал дуже приємний в спілкуванні! Рекомендую автомийку "Аккорд"!”
“До зали ходить син. Вибрали за рекомендацією і жодного разу не пошкодували. Гарна зала, атмосфера, персонал, хороші ціни. Окреме дякую тренеру Володимиру)”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Смачний і ситний Англійський сніданок. Сервіс найкращий.”
Ресторан «Зодіак» розташований у Київському районі Одеси та відомий як затишне місце для неспішного відпочинку й смачної трапези. Заклад вирізняється теплою атмосферою та інтер’єром, у якому комфортно як завітати на швидкий обід, так і провести вечір у компанії.
«Barber & Babydoll» — це барбершоп і салон краси в Одесі, де в одному місці поєднали догляд для чоловіків і жінок. Заклад розташований у Суворовському районі на вулиці Семена Палія, тож сюди зручно заїхати як на швидку процедуру, так і на повноцінний б’юті-візит.
“Кава найдорожча,коштує дешевше ніж на вог чи окко. Мені сподобалось”
“Хороший магазин, привітний персонал. Купили диван і дуже задоволені”
“Мийка одна з найкращих Персонал вогонь Мені подобається”
“Смачна звичайна їжа. Перше, друге, третє. Декілька варіантів на вибір. Щодня тижня своє меню. Можна зайти та випити кави.”
“Хороший магазинчик! Один з небагатьох на слобідці, який працює до 23.00. Персонал приємний, товар нормальний, недалеко від будинку. Мені подобається.”
“Вчора ввечері замовили піцу додому, дуже розчаровані, піца зовсім сира з низу, викинули, більше не будемо до вас звертатися.”
“Прекрасна квіткова студія Квіти свіжі Завжди підкажуть і зроблять гарний букет”
“Дуже відповідальний спеціаліст. Відремонтував мені замок дверей як новий”
“Дуже хороший магазин, великий асортимент”
“Хороший магазин, ціни взагалі божі, порівняно з іншими воєнторгами в цьому майже в 2-3 рази нижчі від ціни”
“З листопада минулого року регулярно тут буваю. Все ну дуже смачно :) А якщо врахувати ще що і недорого, то взагалі чудово.”
“Приємні продавці, якісне обслуговування, підібрали те, що було потрібно. Ціни адекватні.”
“Хлопці найкращі професіонали своєї справи. По телефону розповів про кількість вікон, скільки поверхів і вони швиденько запропонували все потрібне обладнання. Приїхали на монтаж і одразу принагідно пояснювали як що працює і які є налаштування. Залишили датчик диму, так як на кухні ремонт не був закінчений і завдяки їхньому курсу підготовки сам його додав) Олександр і Андрій дякую Вам величезне)”
“Прекрасний салон. Комфортна обстановка, привітний колектив. І звичайно ж майстри знають свою справу! Обслуговуємося з подругами і Рекомендую всім!”
“Владислав Анатолійович, лікар дуже хороший! Дякую Вам!”