Огляд каталогу
- 1,107 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1107 результатів
Перегляньте затишок в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,107 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 209,671 відгуків та оцінок.
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Найкрутіше місце на соборні!! Супер-мега смачна кава та десерти! А головне це баріста з дружиною, до яких хочеться повертатися знову і знову!! Рекомендасьон !!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”
“Чудове місце з неперевершеною атмосферою, дуже гарним персоналом та прекрасним пивом!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Вареники смачні дуже, особливо із лососем, обслуговування приємне, все сподобалось.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Замовляла 5 кг "Наполеона" на свято. Тортик чудовий, не сухий, не занадто вологий. Ціни прийнятні. Персонал люб'язний. Зробили все чітко і вчасно. Дуже дякую!”
“заправлюсь лише на Окко. Подобається кава та якісне пальне. Дякую за гарний сервіс”
“Чудовий, дуже камерний. Можна подумати, помолитися, побути наодинці з Богом і з собою”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Все дуже сподобалось! Персонал привітній, свіжий ремонт, гарна звукоізоляція, чисто і охайно.”
“Дитячий садочок крутий! Індивідуальний підхід до кожної дитини. Дуже цікаві заняття. Такі класні та різноманітні свята. Мій синочок туди біжить з радістю. Групи великі, яскраві, багато іграшок. Доречі, дуже смачна їжа. Дякую усім хто працює в Щастя!”
“Дуже часто буваю тут, і щоразу враження від закладу все краще і краще. Магазин з якісним товаром та приємним персоналом. Тільки свіжа продукція та кава на найвищому рівні. А ціни приємно вражають.”
“Дуже задоволений обслуговуванням у цьому місці. Чудова мийка, відмінний шиномонтаж, та й кафешка не погана :) Дуже смачна кава та чай! Меню та їжа в цьому кафе на найвищому рівні. Раніше їздив тільки митися та чистити килими (до речі, рекомендую), тепер ще й заїжджаю на каву чи чай. Дуже смачні шашлики та сулугуні у лаваші!”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Магазин гарний. Здається маленьким, але я завжди знаходжу там все, що мені потрібно. Помітила, що в інших магазинах ціни вищі, ніж у Глобусі.”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Чудовий заклад, атмосфера прикольна плюс працює з 8:00) ДУЖЕ-ДУЖЕ мила та ввічлива офіціантка блондинка, їжа теж смачна )”
“Дуже затишне кафе з смачною їжею. Відсутність порожніх столиків тому доказ. Кілька окремих залів з антуражем Ссср, меню дуже різноманітне. Можна розрахуватися карткою. Єдине вперше знайти дворик трохи складно він розміщений серед спального району, тому з парковою будуть питання. Є маленький дитячий майданчик.”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Завжди уважні, ввічливі і допоможуть. Постійним клієнтам знижки.”
“Купували тут фурнітуру для кухні, все сподобалось”
“Дуже приємне місце в центрі Одеси з демократичними цінами. Стильний інтерʼєр з легким французьким настроєм: м’які дивани, мармурові столики, затишна атмосфера. Смачна їжа та велике меню — шакшука, міні-млинці, бенедикт, сирники, сендвічі, круасани, авокадо-тост і десерти. Медовик був просто чудовий! Приносять смачну воду з лимоном. У більшості закладів Одеси вода має неприємний запах застоялості чи старих фільтрів, а тут — свіжа й приємна на смак. Окрема подяка за обслуговування — персонал привітний і уважний. Особливо дякую Ангеліні — зробила чудовий початок дня. Рекомендую для сніданку, кави, обіду або дружньої зустрічі зі смачною їжею та приємними цінами.”
“Дуже смачний десерт як на мене і цікаві смаки)”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Здавалося б, просто "ларьок" з кавою, але насправді - це шматочок радості та затишку посеред вулиці. Кава відмінна, після обслуговування тут не хочеться нікуди йти))) Баріста напрочуд дарує гарний настрій. Дякую!”