Огляд каталогу
- 1,017 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1017 результатів
Перегляньте заходами в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,017 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 422,000 відгуків та оцінок.
“Були родиною в цьому ресторані, дуже сподобалося. Їжа, подача, вогняне шоу, десерти. Окрема вдячність Тімуру за увагу і сервіс.”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Не знаю хто міг залишити цьому місцю меньше п'ятірки , місце на 10. Кухня, віскі ,затишок”
“Все на вищому рівні) Дуже милий та приємний персонал, якому важливо як ти себе почуваєш))❤️”
“Краща шаурма у місті. Беремо тут вже багато років.”
“Замовляли смузі антидепресант. Саме найменування говорить за себе. Ввічливий персонал та затишна атмосфера. З мінусів - мало місця. Великим компаніям там не розміститися, а ось сходити зі своєю половинкою саме те, що потрібно)))”
“Бариста Софія дуже приваблива, усміхнена і майстер своєї справи! Коли її зміна завжди приходжу вранці за філіжанкою капучино! Бажаю їй удачі та процвітання!”
“Випічка топ. Нажаль, мій улюблений пиріг зі шпинатом тепер тільки цілий і тільки під замовлення.”
“Дуже дякуємо за чудову подачу та професійне приготування морепродуктів. Ви молодці, так тримати”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Тут смачно, затишно, приємно знаходитись. Раджу цей заклад!”
“Лайк топ респект. Маст візіт в Одесі. Хотілося б бачити таке місце в Києві також. Смачна та цікава їжа, що аж важко вибрати. Тому завжди тут обʼїдаїмося , шо капець))) я майже нічого не встигла сфоткати, але рис з ростбіфом такий смачний. Мʼясо просто феноменальне! Баклажан зі стружкою тунця - так цікаво. Навіть трішки солодкуватості в страві присутнє, сподобався! гарні лимонади. Алкоголь не куштували. Дуже красиво зроблений інтерʼєр - окремо варто згадати цю інсталяцію на стіні у вбиральні)) Сервіс приємний та ненавʼязливий, хоча ми й сиділи одні в залі за сніданком )”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Шашлик? У Джемалі! Соковито, смачно, колоритно! Шашличок, люляшечка, хачапурі – хочете? Тоді це у Джемалі!”
СЕЛЕНА ПЕРУКАРНЯ — перукарня. Пропонує стрижки та фарбування, манікюр, перманентний макіяж та пірсинг та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Чудовий сімейний ресторан з смачною кухнею, вічливим персоналом, свіжим екстер'єром та живою музикою й стейками на вікенді. Дуже вічливий персонал, гарне відкрите приготування їжі фірмових страв тижня (місяця). Дуже смачна паста, але брускети не валом. Просекко в асортименті та розливне пиво підіймають настрій також. Обов'язково повернуся сюди ще.”
“Відвідувала цей заклад ще у 2021 році, все дуже сподобалось, тому повернулась в нього зараз. Взяла пасту з морепродуктами та салат з лососем, неймовірно смачно. Красива подача страв. Заклад в приємному парку з чудовою літньою терасою та атмосферною музикою. Персонал супер-приємний!”
“Дуже смачна їжа, реально великі порції. Фо бо - неперевершений. Мохіто як на мене кріпкувато, але то суб'єктивно. Обслуговування хотілося б трошки швидше та уважніше, але в цілому враження від закладу та вечері позитивні”
“Чудовий заклад, страви чекали не довго, швидко все принесли. Винна карта була трохи не зрозумілою, спитали в офіціата, не знають що за сорта винограду,хоч в якомусь вині. Шкода, вибирали наугад. В цілому страви дуже смачні, великі порції, хороші ціни. Рекомендую”
“Користуюсь послугами агенції з 2014 року. Це чудові хлопці, які обожнюють свою роботу та поважають своїх клієнтів. Можу з упевненістю рекомендувати, якщо потрібно підібрати якісно тур та отримати максимум потрібної інформації. Окреме дякую Олександру, директору агентства та Інзі, нашому менеджеру, з яким співпрацюємо кілька років. Якщо вам потрібен надійний турагент – вам до Хорошого відпочинку!”
Чубчик — перукарня із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання та оперативність обслуговування.
“Христос Воскрес! Були на Пасхальній службі! Дуже сподобалося! Благодать Божа, хор гарно співає! Батюшкам, дай Бог сил і відмінного здоров'я! Спаси Господи!”
Vinobroteria — затишний гастрономічний заклад у Приморському районі Одеси, на провулку Чайковського, де поєднуються атмосферний інтер’єр і акцент на якість продукту. Це місце часто обирають для неквапливих сніданків, зустрічей із близькими та вечорів із вином у центрі міста.
"Лідер Кава Україна" (LeaderCoffee) є постачальником високоякісної кавової та чайної продукції. Компанія обслуговує як бізнес-клієнтів (HoReCa, офіси), так і роздрібних покупців. Асортимент продукції включає каву в зернах, мелену та розчинну. Зокрема, компанія пропонує каву в зернах з різноманітними ароматами.
“Відвідали цю фортецю під час відпочинку в затоці. Це гарна зміна пляжного відпочинку на екскурсійний. Фортеця гарно збережена, знаходиться на морському узбережжі. Діють цікаві експозиції, перекусити не проблема. Легко дістатися громадським транспортом.”
“Прекрасне місце, заїхали сім'ями на 2 доби, зняли всі номери, лазні в нашому розпорядженні, надали нам кухню для готування наших хотілок, дрова безлім, пекти казан під вухо “No problem”, номери чисті, ліжка зручні, гаряча вода в душі тече через 30 секунд, не дорого мама) надавали екстравагантності нашому відпочинку, господар чіткий адекватний чувак, ми ще почистили йому Кондер в подяку за прийом Рекомендую всім відвідати це місце, а особливо авантюристам!)))”
“Відпочивати в гостьовому будиночку Філін з 19.07-26.07.2025,зняли 2 номери,на 2поверсі,вони шикарні,чисті,зручні,сучасні,нові,з терасою,дуже сподобалось. Окрема подяка за сніданки,обіди,вечері,ну дуууже смачно,оригінальна подача,великі порції,смакота,дякуємо. Територія дуже гарна,басейн чистий,бесідки затишні,дитячий майданчик,батут,дуже зручно діткам. Дякуємо Вам величезне за затишок і неймовірний відпочинок,рекомендуємо для відпочинку!!!”