Огляд каталогу
- 506 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 506 результатів
Перегляньте заходів в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 506 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 142,102 відгуків та оцінок.
“Дівчина доволі непривітна,хлопець світленький витягнув весь сервіс. Кава смачна,мигдалевиц круасан також. Дуже спокійна та невимушена атмосфера,хотіла б кожен день тут сидіти і дивитись на море. Загалом враження приємні,хочется повернутись ще”
“Чисто, но помещение маленькое. Заезд на машине не удобный ,лучше оставлять на парковке при дороге. С балкончика урбанистический вид”
“Відмінне місце для тих, хто хоче відпочити у спокійній обстановці. Без понтів, зате з приємними цінами та дуже смачною кухнею. Інтер'єр виконаний у дереві, дуже класне враження справляють акваріуми у залі. У теплу пору року є літній майданчик. Якщо хочете випити, то алкоголь треба приносити із собою. Дуже подобається цей заклад своєю простотою і в той же час своїми перевагами, тому 5+”
“Гарне місце з незвичайним графіком роботи”
“Народ днями була в цьому ресторані, приємно здивована. Кухня відмінна коктейлі клас інтер'єр залишає думку і спогад відвідати його ще раз. Коротше кажучи просто відвідайте залишитеся задоволені чау.”
“Найкраще місце для проведення банкету, просто зустрічі старих знайомих. Є окремий більярдний зал, де можна усамітнитися своєю компанією, є сауна, напевно найцікавіша (за дизайном), масштабна (за розміром), та стерильна (по чистоті). Обслуговування 5+. Тут завжди раді своїм гостям!”
“Замовляла суші вперше. Вибір упав на Marlin Sushi! Персонал приємний, обслуговування швидке, доставка практично блискавична. Дуже естетична подача та чудовий смак. Повернуся ще.”
Vesna Men and Women — перукарня, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання та оперативність обслуговування.
“Мені не довелося нікуди ходити, все зробили самотужки під ключ. Вважаються з вашим горем, і обслуговують за найдоступнішими розцінками міста.”
“Затишні кімнати. 4-х місні і 3-х місні кімнати. З 4-х місцевій кімнати відкривається прекрасний вид на море. Забронювати кімнати можна на сайті або за телефоном.”
“Дуже приємне місце! Обожнюю заходить перед роботою сюди снідати) Тут царює спокійна і приємна атмосфера. Персонал - дівчатка дуже привітні. Випічка супер! Кава бомбезна! Раджу!)”
“Відмінна агенція з організації свят”
“Доброго дня, ремонтував у цій організації материнську плату, після ремонту чітко все працює, дякую Вам!”
“Все сделано с душей, очень хорошее заведение и самое главное вкусно! Очень рекомендую данное заведение!! отдельное спасибо Сотникову”
“Все прекрасно , дуже багато людей , Прикро те що на пляжі дуже багато сміття , недопалки , одноразовий посуд , пластикові пляшки та багато іншого . Мало того що ми в цьому живемо , на це дивляться гості з за кордону. І їм теж це псує настрій.”
“Хороший вибір взуття, саме взуття від компанії Міда дуже зручне та якісне. Сподобався персонал магазину, він приємний і завжди готовий допомогти покупцю. Радять те, що підходить покупцеві, не намагатися "впарити" дорожче. За це ціную дану мережу цих магазинів, при необхідності будь-якого взуття відвідую магазини їхньої лінійки для придбання взуття та раджу родичам та знайомим дану мережу магазинів.”
“У парку багато лавочок і затінку.”
“Широкий асортимент. Приємні цяни. Постійні акції”
“Прекрасно оновили табір! (знаю цей табір з 2009-го був у поганому сомтоянні). Тепер все змінено! Для маленьких дітей хороші кам'яні будівлі! Для старших дітей є будиночки-зруби, з кімнатами на 3 особи: є гардероб, окремий душ і туалет. Насичений день заходами. Дякую організаторам! Чудово обладнали територію!”
“Дякуємо вам за смачну штурму...”
“Даже смачна піцца і приємні офіціанти”
“Заказав комбо меню для дитини,доставили все дуже охайно,добре упаковано та швидко доставка,дитині сподобалось,усе смачно дуже! Дякую,будемо робити ще накази у вас! Раджу всім цей заклад!”
“Приємне місце та смачна кава!!!”