Огляд каталогу
- 167 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 167 результатів
Перегляньте захід в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 167 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 63,374 відгуків та оцінок.
“Вирішила замовити сітку рабицю напряму у виробника Сітка Захід і не пошкодувала! На сайті дуже хороші ціни і навіть з доставкою вийшло трохи зекономити. Якість на вищому рівні, менеджери дуже приємні та допомагають, консультують”
“Рекомендую! Що в Європі по 7 тис євро на виставці, можна купити і тут, ми задоволені. Дякую за знижку ! Особливо хочу подякувати співробітнику Валерію за комплексний підбір!”
“Знімали в Юлії Love-Story. Все пройшло чудово, зйомка була дуже легкою, незважаючи на відсутність досвіду у нас та вітер біля моря;) Юля чудова людина та професіонал своєї справи! А отримати фото настільки швидко, ще й розфасовані-в різних розмірах, обробках-я взагалі не очікувала) Час витрачено недарма-фото просто шикарні! Рекомендуємо!)”
“Котедж на Виноградній 32/1, це чудове місце для відпочинку: гарні, сучасні і чисті номери. До моря близько, 7 хв. вільної ходьби, чудові господарі Наталя і Андрій, щиро вдячні вам за відпочинок. Ігор і Іванна.”
Enjoy Салон Краси — салон краси у Київ. Серед послуг: стрижки та фарбування. Атмосфера спокійна та доброзичлива.
“Була 4 травня на дуже цікавому та атмосферному заході, шеф Айк Вейшторт з помічниками робив вкусняснючі мʼяса , рибу , ананаси на грилі , шикарна музика жива , лотерея з подарунками , вони доречі теж були коштовні (спа день , сніданок у лепатіо, знижка на костюми чоловічі ), особливо сподобався офіціант Дмитро , ввічливий та дуже приємний у спілкуванні , я мовчу про атмосферу це готель та кафе з історією більше 200 років , усім рекомендую”
“Замовляли гелеві кульки через інтернет — усе зручно, підтвердили швидко, доставили вчасно.”
“Дякую за валізу! Допомогли з вибором розміру та кольору. Швидко відправили. Все одержала, дуже задоволена. Рекомендую.”
“Мені дуже подобається, затишно, чисто, великий вибір страв та все дуже смачно. Ціни приємно тішать.”
“Дуже смачна кава, і дуже харизматичний господар кав'ярні.”
“Клієнтоорієнтованість на 100% Смачно все!”
“Місце супер. Номери невеличкі, але продумані, з шикарним видом на море. Кухня обладнана усим необхідним для приготування їжі. Привітні, доброзичливі господарі. У дворі є зона барбекю, батут та гойдалка для дітей. Стоянка авто на закритій території. Дякуємо господарям за гостинність! Обов'язково приїдемо знову.”
“Найкраще, що тільки можна собі уявити. Актор просто талант. Спочатку було страшно, але Док насправді дуже хороша людина (хоча лікар жахливий. Спробували поговорити з ним про глюкозу, а він не зрозумів). Взагалі ми там застрягли, але лікар скористався пінцетом і відкрив замок. Мені здається саме такі якості притаманні справжньому чоловікові. Саня, привіт!!”
“Валерія чудово обслуговує, завжди пам'ятає всі мої побажання, порекомендує завжди, коли не можу визначитися”
“Дуже смачно, отримали купу задоволення! Кава дуже смачна, штрудель з вишнею і шоколадом рекомендую!”
“Ірина на касі дуже приємна та мила жінка дякую)”
Нефертіті — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут доступні манікюр та стрижки. Окрема увага — на затишну атмосферу та якість виконання.
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“Крута ідея, класний антураж і відмінне рішення для проведення часу як для великих, так і для маленьких компаній. Неймовірна кількість настільних ігор. Смачна кухня та напої. Сама гра марципанова мафія – це щось неймовірне. Дуже затягує і потрапивши один раз уже не можеш зупинитись)))”
“Дуже цікава та насичена екскурсія”
“Відмінний магазин завжди можна знайти запчастини на будь-який велосипед. Особливо тішить, що можна замовити з-за кордону те, чого немає в Україні. Веломайстер просто шикарний. Якість та ставлення людей просто відмінне. Тут знайде собі до душі кожен від шосе до даунхілу!”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Все на вищому рівні) Дуже милий та приємний персонал, якому важливо як ти себе почуваєш))❤️”
“Придбали білети в дельфінарій на програму, вартість квитка 1000 грн. Невеличка черга на вході, хвилин 15 до початку фото з дельфінами. Програма чудова, дуже гуманний відеосупровід, велике різноманіття тренованих доглянутих тварин та акробатичних трюків, знайомство з колективом. Ніколи не пошкодую що придбав квиток. Всім рекомендую до відвідування”
“Заклад нещодавно відкрився, чисто затишний. Привітне обслуговування, готують смачно, великі порції.”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Куточок Закарпаття в Одесі. Дуже смачно, затишно, ситно. Ціни середні. Рекомендую!”
“Навіть пізно ввечері смачна їжа”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Дуже гарне місце, все поблизу,море чисте,свій пляж,людей не так багато,просто супер. Побувавши до цього в Затоці два рази на Южанці,зрозуміла що тут найкраще місце!!!номера чудові,як для сім'ї то супер!!!!надіюсь що в наступному році обов'язково приїдемо тільки в Гармонію!!!Також хочу сказати за кафе "Рандеву " ,поварі і офіціанти молодці, обслуговування на високому рівні,все дуже смачне!!!Рекомендую @!!!”