Огляд каталогу
- 849 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 849 результатів
Перегляньте зустріч в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 849 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 268,241 відгуків та оцінок.
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Чудовій компот і «компот». Бутерброд з оселедцем - невмируща класика. Тепер щоразу з вокзалу одразу сюди”
“Як чудово, що в нашому районі є місце, де і подихати свіжим повітрям можна, і око порадувати чарівними краєвидами.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Дуже гарний інтер'єр, на столиках у вазах стоять живі квіти . Ввічливий персонал. Чудово, що є дитяча кімната з іграшками і дитяче меню. Ціни вище середнього. Смачний салат з сьомгою та лимонад і гаряча сковорідка з телятиною. Приємна атмосфера панує в цьому закладі. З мінусів то в туалеті не зливає воду та лапша власного приготування є дуже твердою, що не дуже смачно. Повернемося ще .”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Смачна кава та ввічливий персонал!”
“Ми часто ходимо в цей буфет і рекомендуємо всім друзям та знайомим це місце. Відмінна їжа та головне всім по кишені! Буфет розташований у центрі, на Дігтярній вулиці 22.”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Замовляла 5 кг "Наполеона" на свято. Тортик чудовий, не сухий, не занадто вологий. Ціни прийнятні. Персонал люб'язний. Зробили все чітко і вчасно. Дуже дякую!”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“Дуже гарний ресторан, смачно та затишно! Приємні ціни та дуже вдалий інтерʼєр! Обожнюю креветки, раджу всім”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Довгий час хотів відвідати цей апостол насолоди та блаженства, але прибувши на локацію виявив закрите приміщення. Пані та панове, півдрайв закрився. Не знаю, як давно це злодіяння трапилося, але я так і не встиг здобути честь відвідати цей неймовірний бар. Ставлю п'ять зірок на згадку про час, який я не застав.”
“Дуже сподобався готель. Щиро рекомендую. У номерах чисто, гарно, є гарячий душ, пахуча білизна, привітний малоконтактний персонал. Залюбки приїду ще.”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Завітали до Вас вперше, дуже раді що обрали саме цей готель, тут затишно та чисто, привітна команда готелю, ще й привітали з днем народження листівкою та подарунком, що було дуже неочікувано і приємно. Зручне розташування готелю, 15 хв пішки до вокзалу, 30 хв до центру. Завітаю Вас ще) (Один мінус, це сходи, не зручно якщо з валізою)”
“Приїхали до готелю раніше запланованого часу, в 11 годині. Адміністратор з радістю поселила нас у номер. Приємно... Розташування - 50 метрів від пляжу "Чайка". Зручно. Парковка біля готелю. Номер з балконом - чисто, красиво та з приємними компліментом у вигляді сонцезахисного крему. На території готелю є басейн. Все чисто. Поки що задоволені повністю, хоча тільки перший день відпочинку. Ціна теж дуже гарна як для такого комфорту. Рекомендую... P.s. за відгук гроші не платили і нічого не обіцяли)))”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”