Огляд каталогу
- 37 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 37 результатів
Перегляньте кава вдома в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 37 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 8,104 відгуків та оцінок.
“Дуже приємне місце. Симпатично, світло, прохолодно, є контакт з персоналом, можна точно обговорити-зрозуміти що саме можливо, а можливо тут багато! Є невеликий вибір гранульованого чаю. І цукерки) Успіхів цьому місцю, і дякую за якість.”
“Дуже смачне капучіно та еклери. Затишна атмосфера. Завжди цікаві проекти. Є квест кімната. З 10 до 12 знижки на експрессо та американо.”
“Місце ідеально підходять для відпочинку та дегустації відмінної кави. Спробувавши один раз стіл постійним клієнтом. Професійні баристи зможуть приготувати те, що здивує саме вас (враховуючи ваші прохання.)”
“Дуже класне місце! Два рази заходила і два рази бариста (різні) робили мені компліменти)) як тут не зайти ще раз?) а взагалі приємний заклад, мій набір фільтр+ круасан із солоною карамеллю, рекомендую!”
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Закапав кондиціонер у салон на каєні, дуже швидко вирішили проблему, всім задоволений”
“Дуже сподобався заклад. Була весною,повернулась ще раз! У вас дуже смачна кухня та кава,дякую!”
“дуже приємне обслуговування і смачна матча на кокосовому, рекомендую!”
“В Одесі мало місць із кухнею такого рівня. Це просто супер!”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Дуже часто буваю тут, і щоразу враження від закладу все краще і краще. Магазин з якісним товаром та приємним персоналом. Тільки свіжа продукція та кава на найвищому рівні. А ціни приємно вражають.”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“Дуже класний заклад. Приємні ціни та смачні страви. На свята дуже цікаві шоу та розваги.”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”
“Це місце просто знахідка. Свіжа, смачна випічка. Ціни низькі, персонал привітний. Є туалет, розетки біля кожного столика, пледи.”
“Затишне приємне місце, україномовне обслуговування.”
“Дуже смачна кава і швидке обслуговування.”
“Дуже смачні кави, десерти і т. д”
“Дуже смачна кава)) Всі хот доги (їх кілька видів) неймовірно смачні !!)) З неудобств- це тільки чергу)) але за хорошим і смачним продуктом варто почекати пару хвилин)))”
“Смачна кава, гарне обслуговування.”
“Найсмачнішу каву, макаруни просто ❤️❤️❤️❤️❤️”
“дуже приємне місце, приємний персонал”
“Дуже врятували мафіни! Смачними мафіни, спізнювалася на роботу, побачила відкриту вертуту, зайшла і не пошкодувала! Ще й є термінал для розрахунку картою. Поки бігла до Ланжерону з'їла ванільний мафін з бананової начинкою, протягом зміни вирішила пообідати шоколадним, і ось тут я була в шоці! У ньому шоколадному ще більше шоколаду рідкого і смачного! Я то думала що він просто шоколадний, без начинки.”
“Нічого чекала від місця, т.к. у місті мало де є рослинне молоко, але зайшла навмання. Є і кокосове, і мигдальне, що справжній подарунок для людей з лактозо- та казеїно-непереносимістю. Ще більше здивувало, що кава дійсно смачна.) І відмінний інтер'єр зі зручними м'якими кріслами. І чудова дівчина-бариста. Також, є працюючий кондиціонер та чиста простора вбиральня. Єдиний мінус - досить гучна музика, але, думаю, за потреби можна легко попросити зробити тихіше, тож це і мінусом вважати не можна. Відмінне місце, особливо якщо ви не виходите в місто, а проїздом і не хочеться чекати на автостанції. Обов'язково повернуся ще!”
“Смачна кава☺️☺️ швидке та ввічливе обслуговування”
“Чудова кава. Зручна зона відпочинку.”
“Смачна кава. Гарний заклад. Всім раджу”
“Приємний лисий скуф робить смачну каву з нотками чорного гумору і крапелькою харизми, а ще тут пікмі Світла, вона пікмі нефор”