Огляд каталогу
- 914 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 914 результатів
Перегляньте кава в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 914 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 205,453 відгуків та оцінок.
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Затишна, стильна кав’ярня, місце відпочинку і перезагрузки. Якість кави дарує неповторний відтінок смаку, а бариста віртуозно оформить напій, надихне усмішкою і запропонує смаколики. Власниками Anso Coffe сотворена особлива атмосфера на кшталт італійських сімейних закладів, де вирує спілкування і насолода смаком!”
“Затишне місце, смачна кава, приємий персонал.”
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“Гарна кондитерська-кавʼярня. Смачні тортики і кава, приємна та затишна атмосфера для посиденьок.”
“Дуже затишна кав'ярня та дуже гарна бариста мене обслуговувала. Замовляли Лате на кокосовому молоці та капучіно з карамелю, і на десерт наполеон. Все дуже смачно і якісно. Дякую за чудове обслуговування”
“ITIS-кафе, це місце, де гармонійно поєднуються смачні японські мочі, цікаві й красиві напої та неймовірно привітний персонал. Атмосфера дуже дружня й затишна, відчувається турбота про кожного гостя. Раджу всім, хто хоче нових гастрономічних вражень і щирого сервісу.”
“Надзвичайно смачний круассан та ніжна кава! Ввічливі та привітні дівчата! Саме те місце, де треба зупинитися та насолодитися життям!”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”
“Відмінне місцево, милий персонал) І головне, чудова кава ☝”
“Класна книжкова крамниця, дівчина-консультантка швидко зрозуміла що моєму малому треба і тепер "Будівництво" наша улюблена книжка :)”
“Дуже смачна кава. Дуже смачна їжа !!!!”
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Дуже класне місце, мені прям зайшло. Атмосфера затишна, хочеться просто сісти й нікуди не поспішати. Все, що пробувала, було дуже смачне. Персонал приємний, все підказали й допомогли вибрати . Точно ще зайду!”
“Якщо мандруєте узбережжям Одесчини,заїдьте в містечко Шабо по дорозі в Ізмаїл та Вилкове.Сироварня приємне місце для відпочинку.Можна випити кави,купити сирів.Перелік видів сирів приємний для поцінувачів.Тут і рікотта,і камамбер,і норвезький легендарний брюност,який я привозила з Норвегії.І грецький халумі для смаження...Є відкриті тераси,де можна відпочити та випити кави із сиром.Велика парковка.Хочеться окремо подякувати баристі,яка готувала нам каву,яка одна з небагатьох ,обслуговує українською.Красиво,приємно і вдвічі смачніше.Дякую.Приїдемо в найближчий час.Коли з'їмо весь сир.Смачно.”
“Приємне місце для відпочинку, асортимент розбирають швидко,у вечері може не бути ваших улюблених десертів) Персонал швидкий та привітній, є зона на вулиці й у приміщенні, працюють коли немає світла) Рекомендую”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”
“Кращий заклад у цьому районі, гарне обслуговування, свіжі продукти, з ними можна починати свій гарний день!”
“Кавʼярня просто чудова, неймовірний колектив, індивідуальний підхід до кожного, смачна, ароматна кава, приємне розташування ❤️”
“Дуже сподобався заклад. Була весною,повернулась ще раз! У вас дуже смачна кухня та кава,дякую!”
“Дуже смачна кава, і дуже харизматичний господар кав'ярні.”
“Дуже привітний персонал, смачна кава. Обов’язково завітайте”
“Ходжу в кав'ярню вже відносно давно, і тут працюють дуже класні хлопці. Завжди посміхаються, можна і пожартувати і про життя поговорити, обожнюю їх)”
“Смачна кава дуже сподобалася. Недорого, ціни середні. Стильно.”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Неймовірно затишна і атмосферна кав’ярня. Стильний, легкий і «свіжий» інтер’єр, привітний персонал, дуже вдале розташування. В самому центрі міста - на жвавому перехресті двох потужних транспортних артерій - Green Cup дає змогу сховатись від галасу вулиці, поринувши в теплу, невимушену атмосферу за горнятком смачної ароматної кави. Заклад ще зовсім «молодий», втім вже сьогодні він впевнено може скласти конкуренцію іменитим одеським кав’ярням, не кажучи вже про «шаблонні» мережеві кафе. Якісна кава, натуральні чаї та лимонади, оригінальні смузі з неочікуваним (та неймовірно вдалим!) поєднаннями інгредієнтів - все це, разом з професійним і привітним обслуговуванням та прийнятними цінами, змушує повертатися в Green Cup знову і знову ☺️”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”