Лабораторія Кави
“Місце ідеально підходять для відпочинку та дегустації відмінної кави. Спробувавши один раз стіл постійним клієнтом. Професійні баристи зможуть приготувати те, що здивує саме вас (враховуючи ваші прохання.)”
Знайдено 13 результатів
“Місце ідеально підходять для відпочинку та дегустації відмінної кави. Спробувавши один раз стіл постійним клієнтом. Професійні баристи зможуть приготувати те, що здивує саме вас (враховуючи ваші прохання.)”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Найкраща вулична кава в місті! А ще тут приємна атмосфера, особливо в сонячні дні. Рекомендую до відвідування!”
“Сам ресторан у вигляді корабля, виглядає дуже цікаво. Їжа за підвищеним прайсом, але дуже смачно і цікава подача.”
“Милий кафе, приємна атмосфера. Дуже милі хлопці. Те, що я пробувала, було смачно! Хай щастить)”
«Royal-Шаурма» — це популярне місце зі стрітфудом у Білгороді-Дністровському, розташоване на вулиці Першотравневій. Заклад добре відомий у місті як точка, куди заходять саме за шаурмою та швидким ситним перекусом. Судячи з публічної присутності в Instagram, тут роблять акцент на шаурмі з різними варіантами начинки та добавок.
“Дуже чисте, акуратне заклад !! Замовляли столик заздалегідь на наступний день, так як увечері зазвичай повна посадка на терасі! Їду принесли дуже швидко! Порції величезні! Салат розділили на двох, овочі гриль теж (настільки багато і ситно !!) Овочі гриль (на фото то що встигли згадати коли їли, так як забули про все коли приступили до них), я не їла ніколи СМАЧНІШЕ ніж тут !! Персонал так само приємний! Спасибо !!! ♥ ️☺️”
“Дуже смачна патча, ходжу завжди”
“Зробили якісний ремонт кави машини, дякую!”