Огляд каталогу
- 173 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 173 результатів
Перегляньте кава і страви в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 173 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 43,563 відгуків та оцінок.
“Дякуємо за вашу працю! Замовляємо вперше, і це дуже красиво, швидка доставка, гарне пакування, смаааччноо!! Будемо і в своєму місті замовляти! Дякуємо!”
“шикарний магазин! з Ігорьком там гуляємо.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Можна перекусити, купити воду-шоколадку. І звичайно кава-чай. Рекомендую брауні :)”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Це дуже смачно! Інтер'єр закладу старенький, але в цьому щось є, такий собі трушний азійський ресторанчик. Страви топ! Свіжі продукти, всього достатньо, не пожаліли. За таку ціну це просто вау!”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже гарне і атмосферне місце з гарним обсуговуванням і дуже смачною кухнею. Замовляв піцу 4 м‘яса дуже смачна і щойно з печі. Рекомендую!) Повернуся ще!)”
“Хороше місце, хороша атмосфера, смачна кава та вічливий персонал.”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Чудовий заклад! Смачно, гарно, персонал та власник привітні й турботливі, бувають вечори живої музики, інколи безкоштовно пригощають (один раз міні-десертом/цукеркою - на фото, інший лімончелло), на день народження вітають десертом за рахунок закладу. Завжди приємно до вас повертатися ❤️”
“Дуже атмосферно, дуже смачний шашлик”
“Вітаю Якщо чесно, то катаємось з Одеси в цей заклад за нереально-смачним тостом з авокадо, від якого втрачаю дах і десертами, до яких хочеться повертатися завжди) Смачно. Стильно. Затишно. Рекомендую знайомим Ваш заклад. Ціна-якість на гідному рівні. Клас!!!”
“Хочу висловити подяку працівникам вашої заправки за теплоту і турботу про бездомних тварин. Дуже приємно, що ви пускаєте собаку погрітися, показуючи приклад людяності та небайдужості. Це великий вчинок, який додає надії на краще ставлення до тварин і людей. Ваша доброта не залишає байдужими! Дякуємо за те, що ви робите! Сподіваюсь з песиком будет все добре і я буду бачити його частіше! Згідно з статтею 23 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, кожен має право на виявлення турботи і гуманного ставлення до тварин, що, безумовно, відображається в ваших діях. Ваше ставлення є прикладом того, як ми повинні піклуватися про наших менших братів.”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
Rudi cafe — затишне міське кафе в самому Южному на Олександрівському проспекті, де зручно зупинитися на обід, вечерю або каву під час прогулянки центром. Заклад розташований відносно недалеко від набережної та парків, тож його часто обирають як «точку відпочинку» між справами та прогулянками.
“Треба розуміти як ставитися до такої статі закладів. Так – це не ресторан вищої категорії, та й що ви від нього хочете з його цінами?! Але саме мак кафе якщо сісти у них, ця скляна перегородка багато що вирішує. Вона відокремлює вас від натовпу, що хаотично хитається, з підносами. Забігти сюди і випити кави, з'ївши непоганий пиріг та печиво, паралельно говорячи з товаришем чи подругою... Ось із цим завданням заклад справляється на всі 100 % Завжди чисто та охайно! На відміну від самого маку.”
“Суші від смайлфуд- це справжнє задоволення! Смачно, якісно та швидко доставлено. Особливо сподобався сет катана , 5 зірок!”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”
“Гарний дизайн в залах. Для дітей є 5-ти поверховий лабіринт в приміщенні. Діти в захваті від нього, майте на увазі він платний. Гарне місце для дитячого свята!”
“Дуже привітний та кваліфікований персонал ! Все дуже смачно! Раджу спробувати усі страви!”
«Саме той» — затишний заклад в Очакові на вулиці Будівельників, де роблять ставку на смачну, щедру кухню та комфортну атмосферу. Це місце часто радять місцеві, тож воно добре підходить і для гостей міста, які хочуть «перевірений» варіант.
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Мені здається, що це місце недооцінено по належності. Були декілька разів, замовляли різну кухню, але всі страви були на висоті і обслуговування супер. А сьогодні смакую домашніми пельменями, вони неймовірні, тісто дуже ніжне☺️”