Огляд каталогу
- 69 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 69 результатів
Перегляньте кавова кухня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 69 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 19,036 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кава, працюють привітні та позитивні хлопці. Часто відпочиваю на цьому пляжі і радий, що можу перекусити та випити прохолодні напої поряд із морем. Бажаю подальшого процвітання вашому бізнесу та довгих черг.”
“Смачна кава! А також великий асортимент вибору, на будь-який смак, чай, кава)) будемо приходити частіше, а ще, приємні баристи завжди допоможуть з вибором та порадою смачного напою!”
“Відвідую цю точку вже не вперше, і щоразу отримую чудові враження. Особливо хочу відзначити роботу Снежани. Її сервіс - на найвищому рівні: привітна, уважна до деталей і завжди готова порадити щось смачне. Це відчувається в кожній дрібниці - від якості приготованої кави до атмосфери, яку вона створює для гостей.”
“Дякую за дуже цікаву екскурсію, був з сином, отримали багато позитивних емоцій, не очіковано прям ВАУ цікаве місце. Багато нової інформації, Дівчина яка проводила екскурсію, просто СПЕЦ, а можливість потримати та погладити це просто офігезна емоційна терапія. Ще раз ДЯКУЮ!!!!!!!!!!”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“ITIS-кафе, це місце, де гармонійно поєднуються смачні японські мочі, цікаві й красиві напої та неймовірно привітний персонал. Атмосфера дуже дружня й затишна, відчувається турбота про кожного гостя. Раджу всім, хто хоче нових гастрономічних вражень і щирого сервісу.”
“Відмінне місцево, милий персонал) І головне, чудова кава ☝”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Смачна кава з тістечками. Затишна атмосфера.”
“Маленька затишна кондитерська. Якісні мусові та звичайні класичні тістечка. Не дешево, але професійно і смачно. Можна посидіти в закладі або взяти тістечка з собою. Кава звичайна, не здивували. Втім це найкраща кондитерська України 2020 року! Респект, рекомендую!”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“HIGHLY RECOMENDED!!! Зупинялися з подругою у готелі Milano на день Конституції. Обрали його через неймовірну локацію, Дерибасівська - саме серце Одеси! До більшості цікавих локацій міста можна дістатись пішки. Приємно вразила привітність персоналу! Хоч ми у поселялись близько 2-ої ночі, нас радо зустріли і швидко поселили. Окрема подяка дівчатам з рецепції, Анастасії та Валентині! Зубні набори, додаткові капці та косметичні набори нам надали швидко та без додаткової оплати. Номер затишний і чистий. Прибирання шодня. І, навідміну від більшості готелів, воду в номері поновлювали щодня і безкоштовно. Наступну подорож до Одеси ми також проведемо тут!”
“Відпочивали по сусідству з цим кафе в минулому році , інколи ходили туди на обіди. Все сподобалось! Власники дуже приємні люди ,і персонал!!! Годують смачно, порції великі.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“заправлюсь лише на Окко. Подобається кава та якісне пальне. Дякую за гарний сервіс”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Смачна кава, привітний персонал, чистий туалет.”
“Раз на тиджень заради різноманіття відвідували Помодоро на Ярослава Мудрого, завжди швидко, смачно і комфортно. З суботи в умовах повного блекауту в Одесі девелось шукати, де окрім сніданку можемо зарядити мобільні пристрої. Виявилось, це Помодоро. За три дні відвідування в першу половину дня помітили, що персонал максимально намагається допомогти гостям у всьому, навіть в той час, коли максимально завантажений роботою. Дякуємо та сподіваємось, що ніщо і ніхто не завадить й надалі тримати такий же рівень.”
“Дуже смачно, класний інтер'єр, ввічливі офіціанти.”
“Найкращій заклад! Класну каву готує бариста Давид, приходжу тільки заради нього”
“Не знаю чому пишуть погані відгуки, мені все сподобалося.”