Огляд каталогу
- 137 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 137 результатів
Перегляньте кавова страва в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 137 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 29,768 відгуків та оцінок.
“Майже кожного дня приходжу в цю кавʼярню, тому що кава смачна, персонал привітний, у закладі комфортно. Олександр, Ірина та Даниїл майстри своєї справи. Дякую Вам!!! Приходжу в цей заклад за смачною кавою зробленою Вами!”
“Як і раніше, вважаю, що це одне з найзатишніших, атмосферних місць, де за чашкою смачної кави почуваєшся, як удома. Однозначно, ця кав'ярня – місце, де завжди максимально комфортно, весело та приємно провести час :) Успіхів та процвітання Вам!”
“Молодці хлопці - протягом доби відремонтували мою Saeco Odea. Вичистили до блиску, стала як новенька - я навіть її не впізнав. Працює зараз на відмінно.”
“Відвідую цю точку вже не вперше, і щоразу отримую чудові враження. Особливо хочу відзначити роботу Снежани. Її сервіс - на найвищому рівні: привітна, уважна до деталей і завжди готова порадити щось смачне. Це відчувається в кожній дрібниці - від якості приготованої кави до атмосфери, яку вона створює для гостей.”
“Нещодавно відкрив для себе нове місце- кафе Hola Lola у садах перемоги. Навіть не думав, що може бути так смачно і швидко. Рекомендую відвідати це місце заради кесадильї - особливо з куркою. В них дуже смачна кава, великий вибір цікавих прохолодних напоїв. Не фанат матчі , але холодна матча з полуницею перевершила всі очікування. Дуже привітний персонал, дівчина офіціант була дуже уважною.”
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Дякую за дуже цікаву екскурсію, був з сином, отримали багато позитивних емоцій, не очіковано прям ВАУ цікаве місце. Багато нової інформації, Дівчина яка проводила екскурсію, просто СПЕЦ, а можливість потримати та погладити це просто офігезна емоційна терапія. Ще раз ДЯКУЮ!!!!!!!!!!”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“Надзвичайно смачний круассан та ніжна кава! Ввічливі та привітні дівчата! Саме те місце, де треба зупинитися та насолодитися життям!”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”
“Відмінне місцево, милий персонал) І головне, чудова кава ☝”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”
“Кавʼярня просто чудова, неймовірний колектив, індивідуальний підхід до кожного, смачна, ароматна кава, приємне розташування ❤️”
“Дуже приємне місце. Симпатично, світло, прохолодно, є контакт з персоналом, можна точно обговорити-зрозуміти що саме можливо, а можливо тут багато! Є невеликий вибір гранульованого чаю. І цукерки) Успіхів цьому місцю, і дякую за якість.”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Дуже смачна кава. Приємні та привітні бариста”
“Кльовий заклад . Якісна крафтова кава ! Приємний , уважний , ввічливий персонал . Раджу до відвідування . Куштував фільтр фермент диня , дуже сподобався . Матча лате також дуже достойно .”
“Клієнтоорієнтованість на 100% Смачно все!”
“Чудова кухня. Приємне обслуговування.”
“Смачна кава з тістечками. Затишна атмосфера.”
“Якщо щось не знаєш за кавою, тут розкажуть, покажуть, дадуть скуштувати і дуже смачно все, бо ті, хто там працюють, люблять свою роботу і роблять її із задоволенням.... Рекомендую).”
“Відмінне місце! Я в захваті! Були команією з чотирьох людей! До кожного пива принесли комплімент у вигляді солоних чіпсиків та сузариків. Брали 2 піци: квадро фромаджо і з куркою, відмінні піци! Просто супер! Також брали сирні кульки та форшмак! Чудовий смак! До піц подається оливкова олія та бальзамічний оцет, сіль та перець. Обслуговування на вимоті! Обліпиховий чай чудовий! Жаль, що немає десертів! Дякую величезне! Місце, куди хочеться, повернуться!!”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Хочу висловити величезну подяку команді! Персонал у цьому місці просто приголомшливий. З перших хвилин почуваєшся бажаним гостем: привітні обличчя, щирі посмішки та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Дуже приємно, коли тебе не просто обслуговують, а справді дбають про комфорт і намагаються створити приємну атмосферу. Видно, що хлопці знають свою справу та вкладають душу в те, що роблять. Дякую вам за таке тепле ставлення та за те, що робите кожне відвідування особливим! З радістю повернуся до вас знову.”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Відпочивали по сусідству з цим кафе в минулому році , інколи ходили туди на обіди. Все сподобалось! Власники дуже приємні люди ,і персонал!!! Годують смачно, порції великі.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”