Огляд каталогу
- 158 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 158 результатів
Перегляньте карта страв в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 158 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 77,936 відгуків та оцінок.
“Чудовий сімейний ресторан з смачною кухнею, вічливим персоналом, свіжим екстер'єром та живою музикою й стейками на вікенді. Дуже вічливий персонал, гарне відкрите приготування їжі фірмових страв тижня (місяця). Дуже смачна паста, але брускети не валом. Просекко в асортименті та розливне пиво підіймають настрій також. Обов'язково повернуся сюди ще.”
“Дуже смачна їжа, реально великі порції. Фо бо - неперевершений. Мохіто як на мене кріпкувато, але то суб'єктивно. Обслуговування хотілося б трошки швидше та уважніше, але в цілому враження від закладу та вечері позитивні”
“Гарне обслуговування, вічливі продавці. Дівчина білявка і хлопець з татухами - вам респект.”
“Великі порції, смачно, але ціни вищі за середні.”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Приїхали до готелю раніше запланованого часу, в 11 годині. Адміністратор з радістю поселила нас у номер. Приємно... Розташування - 50 метрів від пляжу "Чайка". Зручно. Парковка біля готелю. Номер з балконом - чисто, красиво та з приємними компліментом у вигляді сонцезахисного крему. На території готелю є басейн. Все чисто. Поки що задоволені повністю, хоча тільки перший день відпочинку. Ціна теж дуже гарна як для такого комфорту. Рекомендую... P.s. за відгук гроші не платили і нічого не обіцяли)))”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”
“вул.Дерібасівська. Атмосферний, цікавий заклад харчування.Самообслуговування -береш піднос і сам собі набираєш їжу.Працюють до 24:00. Після 23:00 все на 50% дешевше. Хороший заклад для швидкого перекусу. Є літня тераса.”
“Замовив "Пробний день". Привітна дівчина-оператор розповіла про доступні варіанти, допомогла підібрати потрібне і прийняла замовлення. Домовилися, що доставка буде з 8 до 9 ранку. Кур'єр був о 8:45. Їжу привезли до еко пакету. Все герметично запаковано. Їжа смачна. Свіжі продукти. Загалом дуже приємні враження. Рекомендую!”
“Піца смачна. Готують три розміри, головне не помилитись в розмірі)) атмосфера приємна. Трохи задорого, але смачно. Ввічливий і дбайливий персонал.”
“Дуже сподобалось! Персонал ввічливий, щирий в бажанні зробити Вам комфортний відпочинок. Дуже смачні страви!”
“Декілька разів відпочивали компанією в цьому закладі. Приємна атмосфера, доброзичливі працівники, затишна ненав'язлива атмосфера. Сподобалося меню, різноманітне, смачне, Особливо страви на мангалі.”
“Ціна, їжа, дитяча програма. Непогане дитяче кафе”
“Рекомендую. Ресторан сподобався! Смачний борщ, до нього подали також и сало с чорним хлібом. Дуже смачно!”
“Пішли з дружиною і подругою поїсти і пообщоться. Нам вдалося це в повній мірі. Привітний персонал, доступні ціни, все було смачно.”
“Приємні ціни , і найголовніше що смачно!!! Дуже хороший сервіс .”
“Дуже-дуже класно, всі в захваті , їжа та торт на вищому рівні! Особливо торт)))”
“Зайшли повечеряти з сім'єю. Все сподобалося, персонал привітний і вічливий. Замовляли гарячу сковіорідку з куркою та овочами, дуже смачно. Коктелі сподобалися з дружиною, смачні. Дитина теж залишалися в захваті від нагетсів. В закладі красиво і затишно. Можна посидіти на вулиці чи в середині. Атмофсфера гарна. Рекомендуємо, нам все сподобалося❤️”
“Відмінне місце для відпочинку сім'єю, особливо дітям постріляти лазерними пістолетами, граючи в ковбоїв та індіанців. Їжа, особливо м'ясо, дуже смачна. Ціни - трохи вищі від середнього. Є дві великі сауни, які реально рекомендую. Є безліч окремих приміщень для святкування різних подій. Паркування немає, на узбіччі ((.”
“Приємні касири, завжди швидко обслуговують, знають клієнтів в обличчя”
“Користуюсь послугами цього закладу декілька років. Дуже подобається! Працівники дуже уважні та добре вправляються з поставленими завданнями, машинка після них блищить. Роботом теж дуже задоволена, коли мало часу та треба швидко змити бруд з машини. Персонал дуже приємний в спілкуванні! Рекомендую автомийку "Аккорд"!”
“Доброго вечора. Замовила піцу залишилась приємно вражена , піца вишукано виглядала і дуже смачна. Дякую велике.”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Сьогодні ми з родиною вирішили повечеряти в грузинському ресторані під назвою "Хінкальна". Це був чудовий вибір для вечері. Замовили улюблене Shark таксі, і за нами приїхала новенька Tesla, що стало приємним сюрпризом. Поїздка була комфортною і швидкою, що дозволило нам прибути в ресторан з гарним настроєм. Водій був дуже ввічливим і професійним, що додало ще більше позитивних вражень. У "Хінкальній" нас зустріли дуже гостинно. Атмосфера в ресторані була затишною і приємною, що створювало чудовий настрій для всієї родини. Ми замовили хінкалі, шашлик та інші традиційні грузинські страви. Все було дуже смачним, а порції – великими. Особливо сподобалися хінкалі – справжній кулінарний шедевр! Обслуговування було на високому рівні: офіціанти були уважними та дружелюбними, швидко приносили замовлення і постійно дбали про наш комфорт. Загалом, вечір був незабутнім. Дякуємо Shark таксі за комфортну поїздку, а ресторану "Хінкальна" за чудову атмосферу та смачну їжу. Обов'язково повернемося ще раз!”
“Ресторан Яхта знаходиться біля самого моря, є тераса для відпочинку на свіжому повітрі, а також зал у приміщенні. Ціни приємні, їжа смачна. Після моря можна добре поїсти. Парковка для транспорту присутня. Місце та краєвид гарний.”
“Вперше замовила в Ізмаїлі, роли ситні та смачні. Окреме спасибі за боксики з імбиром і васаби, дуже зручно. Єдиний сир на любителя, але нам сподобався. Мій фаворит❤️ персонал дуже добрий”
“Шикарний пляж! Відпочити можна з видом на море”