Огляд каталогу
- 33 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 33 результатів
Перегляньте кафетерій в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 33 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 7,185 відгуків та оцінок.
“ITIS-кафе, це місце, де гармонійно поєднуються смачні японські мочі, цікаві й красиві напої та неймовірно привітний персонал. Атмосфера дуже дружня й затишна, відчувається турбота про кожного гостя. Раджу всім, хто хоче нових гастрономічних вражень і щирого сервісу.”
“Смачні десерти, дуже затишна атмосфера. Можна годинами роздивлятись інтерʼєр цього закладу. Всередині зберігається ціла історія”
“Як завжди дуже смачно тепло та затишно! Мої улюблені мангові ШУ та ранкова кава - надзвичайні! Дуже чемний персонал. Дякую! Завжди з задоволенням сюди повертаюся!”
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Надзвичайно смачна їжа. Порції здоровенні, ціни доступні.”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Чудові враження від закладу! Затишна атмосфера. Приємні враження від обслуговування. Зовсім трішки проливши капучіно, офіціант запропонував заміну. В цьому не було жодної потреби. Але така позиція дійсно говорить сама за себе, у закладі ставляться до відвідувачів, як до бажаних гостей! Повернуся ще))”
“Кава, чай трав'яний у тому числі, смакота і папуга. Невелике місце попити каву на 2 поверсі Таврії біля ескалатора”
“Дуже сподобалося перебування в цьому готелі! Номер був затишний, чистий і сучасно облаштований, усе продумано до дрібниць. Персонал привітний, уважний та завжди готовий допомогти. Сніданок смачний і різноманітний, кожен знайде щось на свій смак.Атмосфера у готелі комфортна, панує спокій та гостинність. Обов’язково повернуся ще раз і рекомендую всім!”
“Досить близько до міста, а й досить далеко. Чудове місце для дачі.”
“Чудовий дайвінг-центр SSI; повністю обладнаний усім сучасним спорядженням; проводять якісне навчання за всіма програмами від пробних занурень до технічного дайвінгу.”
“Сегодня вечером покупали с девушкой хот-дог и кофе. Бываем тут каждый день, но впервые увидел в меню Бейлис кофе. Решили попробовать. Это было восхитительно и очень вкусно. Девушка всегда улыбчивая, пока ждем заказ всегда есть о чем поговорить. Таких бы продавцов побольше)”
“Дуже смачний айс латте і низькокалорійне печиво”
“Дуже атмосферне кафе, і дуже смачна кава, часто ходжу сюди на обід.”
“Кафе викликало купу приємних емоцій. Дуже привітний персонал завжди прислухається до прохань покупців.”
“Відмінне місце для здорових занять спортом. Дуже уважні та професійні тренери. Після тренувань чудовий настрій і завжди хочеться якнайшвидше повернутися.”
“Купили піцу від шефа, все просто чудово, хлопці працюють на зношування, до останнього клієнта.”
“Все сделано с душей, очень хорошее заведение и самое главное вкусно! Очень рекомендую данное заведение!! отдельное спасибо Сотникову”
“Привітний персонал, свіжі продукти.”
“Дуже приємний заклад, смачні та відмінні ціни. Зайшли з подружкою чисто погрітися але було так затишно і так смачно пахло, що захотілося навіть перекусити. Замовили супчик з фрикадельками та картоплю з м'ясом, все зробили дуже швидко та бонусом дали безкоштовно овочевий салат та хліб. Жінка, яка приймала у нас замовлення дуже мила і привітна, хотілося б щоб таким людям добре оплачували їхню працю та терпіння. Загалом все дуже сподобалося якби я жила поруч із цим закладом ходила б частіше)”
“Ходжу вже рік) Подобається все) Удачі та процвітання господарям)”
“Чудове Кафе, відмінний персонал дуже вчустная кухня і приємні ціни. дуже раджу”
“Дуже круті речі, дуже круті дівчата менеджери, все топ! Скріпка найкращий бренд одягу!”
“Дякую! Замовлення виконано швидко та якісно!!!”
“Все дуже смачне та свіже))) Мені сподобалося”
“Перша вона не просто так! Всім раджу!”