Огляд каталогу
- 268 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 268 результатів
Перегляньте кафе випічки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 268 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 57,550 відгуків та оцінок.
“Випічка дуже смачна, коли їси вона прямо тане. Смакові поєднання плетінки з куркою неможливо передати словами! Всім рекомендую!”
“Буваю рідко поряд, але завжди заходжу, мені подобається випічка.”
“Дуже смачне кафе: сніданки, кава, чай, десерти… Якщо проживаєте поруч в 7,8,9 або 19 перлині - рекомендую зайти або замовити доставку в квартиру (безкоштовно)”
“Майже кожного дня приходжу в цю кавʼярню, тому що кава смачна, персонал привітний, у закладі комфортно. Олександр, Ірина та Даниїл майстри своєї справи. Дякую Вам!!! Приходжу в цей заклад за смачною кавою зробленою Вами!”
“Неймовірно! Смородиново-карамельний мусовий десерт - шедевр, дуже смачна кава, інтер'єр, атмосфера - все на рівні.”
Кафе «Аптека Лейбензона» — атмосферний заклад у Приморському районі Одеси на вулиці Льва Толстого, 5, який вирізняється впізнаваною концепцією та затишною подачею. Це місце обирають, коли хочеться неспішної кави й сніданку в міському ритмі центру.
“Один з найкращих шашликів в місті, завжди беру тільки на винос тому за доставку нічого не скажу, купую шашлик вже 4 роки всім рекомендую, міць топ куриний шашлик з сулугуні в тісті і помідорами, це напевно найкраще що куштував в житті.”
“Гарний заклад, зайшли недавно великою компанією, коли були в Одесі. Шукали заклад на рандомі, з великою терасою. Заклад і в середині дуже стильний, і тераса досить вмістка. Замовляв пасту, яка виявилася дуже смачною, полуничний шейк та напої. Друзі замовляли теж багато страв, всі виявились задоволеними. Приємний офіціант, гарне обслуговування, гарні ціни та непогане меню. Наступний раз відвідаю уже в середині. До зустрічі та дякую ☺️”
“Смачна кава. Дитині дуже подобається какао. Привітний персонал.”
“Смачно але не дешево, 2 яєчні 2 катлети, і капусточка квашена 230 грн.”
“Завжди привітні бариста. Смачна кава і десерти”
“Если ви захотіли поїсти, їште тільки тут, дуже все вкусно і класно, Давід тоже шикарний”
“Найсмачніша кава (капучино на кокосовому топ!). Їду до хлопців із центру міста майже щодня. Від різноманітності десертів розбігаються очі, будьте обережні, піти з порожніми руками неможливо”
“Дуже якісна компанія Венето! Ми користуємось матрацом зима-літо з 2010 року і в цьому році купили синові ортопедичний диван! Дуже задоволені! Є гарантія на всю продукцію! Тож рекомендую !!! Для здорового сну і комфорту Вашого життя!!!”
“Як і раніше, вважаю, що це одне з найзатишніших, атмосферних місць, де за чашкою смачної кави почуваєшся, як удома. Однозначно, ця кав'ярня – місце, де завжди максимально комфортно, весело та приємно провести час :) Успіхів та процвітання Вам!”
“Неодноразово працювала з цією компанією. Залишилися надзвичайно задоволена продукцією. Замовлення прийняли дуже швидко, оперативно взяли в роботу та вже за кілька днів виконали і відправили. І це в умавах передноворічних свят і багатогодинних відключень світла! Пряники – чудові: якісне тісто, приємний смак, акуратна та стильна упаковка. Окремо хочеться відзначити професійний підхід до дизайну – команда допомогла з розробкою макета, надала корисні рекомендації щодо кольорів та оформлення, щоб бренд виглядав максимально ефектно. Доставка була швидкою, без затримок. Усе виконано на найвищому рівні – від першого контакту до отримання готового продукту. Рекомендуємо цю компанію як надійного партнера!”
“Привітний персонал, завжди обирають нам смачне вино та закуски під нього. Також брали гарні бокали під вино Завжди є що взяти на подарунок та міні версії алкоголю Є великий вибір якісного джину і смачних тоніків”
“Домашня кухня, завжди смачна випічка, Можна пообідати з 12 до 16. Замовити їжу на винос. Зробити необхідні покупки продуктів та товарів першої необхідності. Хороший асортимент продуктів, прийнятні ціни.”
“Смачна кава і круасани. Приємний сервіс. Є затишні місця. Дякую за такий чудовий заклад!”
“Дуже все смачно! Випічка ,неймовірно смачна . Кавою взагалі був здивований , відчувається що кава свіжого обсмажування, бариста зробив каву на вищому рівні, молодці так тримати! Був дуже вражений персоналом всі гостей зустрічають з посмішкою , і надали відповідь на всі мої запитання.Дякую вам, так тримати. Ви неймовірні .”
“Затишне місце, смачна кава, приємий персонал.”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“Гарна кондитерська-кавʼярня. Смачні тортики і кава, приємна та затишна атмосфера для посиденьок.”