Огляд каталогу
- 644 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 644 результатів
Перегляньте кафе з кавою в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 644 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 155,417 відгуків та оцінок.
“Відмінний сервіс, смачна їжа, гарні ціни, приємний персонал, особливо бариста, деніс і юля”
“Вкусный кофе, приятные цены. Не знаю, все ли у вас вкусно готовят, но девушка, на которую попала, сделала замечательный кофе.”
“Невеликий ресторан, на відкритій терасі, кухня домашня. Двічі обідав тут влітку 2023 р., їжа сподобалася, залишився здоровим)) Ціни адекватні.”
“Смачно і великий асортимент вареників”
“1.Чудово випити кави ☕ їх 2. Гарне місце для сидіння, гарне середовище, дуже чисто, у багатьох відділеннях є туалети 3. Співробітники дуже доброзичливі та приємні. 4. У них є колекція десертів і закусок. 5. широкий асортимент кави, зимових напоїв, а також літніх напоїв.”
“Відмінний готель. Єдиний недолік далеко від моря. На території є спорт зал з тенісними кортами, ресторан і закрита парковка. Номери чисті і акуратні. Персонал приємний і завжди готовий прийти до Вас на допомогу. Особливо хочу сказати про ресторан там. Ваші мідії з вершковим соусом просто НАРКОТИК !!! Вони просто чудові !! . Смачніше не де не їм !! звичайно на смак і колір всі фломастери різні, але для ваблячи з моєю дівчиною просто були ідеальні !! Суверенністю рекомендую для відпочинку з коханою так і для сімейного дозвілля”
“Відпочивали з 3.08-10.08 2019 З погодою звичайно не пощастило, але З усього відпочинку днів 5 ходили виключно на пляж "Пальма" Оскільки: Пляж відмінний, чистий, не так багато людей на голові. У Хостолі, звісно, не були. Персонал: Хлопці на барі і робітники привітні, усміхнені і чуйні, знала б саме те подякувала саме кількох. Ціни порадували, бо того року відпочивали на Малібу. Запитувала весь відпочинок чому у них так дешево а люди йдуть там де дорожче! А це для тих, хто вирішить піти на пляж "Пальма" Лежаки з матрацом - 50грн Бунгало у будній день - 250грн Пиво 0.5 від - 25грн”
“Ходимо з дітьми в це кафе щосуботи-особливо радує персонал-уважні, добрі дівчинки. Дякуємо!”
“Найкраще кафе в затоці! Божественна кухня (моя повага шефу), великі порції, привітний персонал, І все це за дуже приємну ціну. Однозначно рекомендую!”
“Дуже смачні мусові тістечка! Рекомендую)”
“Гарний заклад, з приємними цінами ❤ і шалено смачними десертами”
“Смачна кава, різноманітний вибір десертів. Приємний інтер'єр.”
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Чудово посиділи 14 лютого. Запалили чудово, ситуація сподобалася. Коктейлі – бомба. Трохи довго чекати на чергу на пісню, але зрозуміло - свято, все розуміємо. Персонал доброзичливий та ввічливий, обслуговування досить швидке, незважаючи на свято та завантаження.”
“Підсіла на вертуту з абрикосом, смачне тісто, багато начинки і завжди свіжа.”
“Ходили в це місце ввесь тиждень Дуже сподобалось Кухня - як для себе))) Великі порції)) СМАЧНО Здивований був цінами приємно) Все сподобалось Наступного разу сюди))) Хто буде тут, зайдіть до Баті,- не пошкодуєте)))”
“Чисто, хороший вибір продуктів. Я купила все що хотіла в одному місці. Персонал привітний. Магазин сподобався.”
“Їжа смачна, люблю бігати на перервах сюди.”
“Смачно, недорого та дуже привітний персонал. Рекомендую!)”
“Атмосферний заклад, смачна кава.”
“Ходжу вже рік) Подобається все) Удачі та процвітання господарям)”
“Зробили дуже смачну каву, дякую ☕❤️”
“Смачна кава☺️☺️ швидке та ввічливе обслуговування”
“Одне з моїх улюблених місць. Сподіваюся, воно існуватиме завжди. З побажань - хотілося б більше української від персоналу.”
“Найсмачніша і корисна в Одесі шаурма саме тут, і готує її одесит Віктор їх найсвіжіших продуктів. Хай вибачить мене мій тренер, але від цієї шаурми я ніколи не відмовлюся, вона для мене частина правильного харчування бо це найправильніша шаурма”
“Смачно. Відпочивали на морі та дуже раді, що знайшли це місце. Успіхів та ситих відвідувачів☘️”
“Не так давно ця кондитерська стала нашою улюбленою) хороший вибір смачних тортиків! в фаворитах у нас-наполеон, маковий і морквяний) і поза конкуренцією круасани з вишнею) і з шоколадом) Окреме спасибі кондитерам за прикрасу тортика до НГ, дуже красиво і смачно! :)”
“Миле чисте містечко, дуже приємне обслуговування. Зустрітися і просто відпочити, це сюди ”