Огляд каталогу
- 812 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 812 результатів
Перегляньте кафе з internetcafe в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 812 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 233,410 відгуків та оцінок.
Maxi Pizza — це затишна піцерія в Авангарді (Одеська область), куди зручно заїхати по дорозі та швидко взяти смачний перекус із собою. Заклад позиціонується як місце з яскравим, продуманим дизайном і чистим, комфортним простором для гостей.
“Дуже ввічливий молодий хлопець ) смачні лимонади ) дитина у захваті) сказала, що найкраща Арома з усіх де була )”
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Надзвичайно смачна їжа. Порції здоровенні, ціни доступні.”
“Дуже смачно та привітлива дівчина обслуговує. Дякую за смачні емоції”
“Roastery — чудове місце з атмосферою затишку й аромату кави. І особлива подяка Катерині за її щирість і турботу. Вона зустріла з посмішкою, порадила напій, створила настрій — наче старий добрий друг, який знає, що саме зараз потрібно. Кава, атмосфера, обслуговування — усе на найвищому рівні. Хочеться повертатися знову й знову.”
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Дуже смачна кава за доступною ціною. Зручне розташування в парку, завжди є багато відвідувачів і це говорить про те, що гарна кав'ярня. Комунікабельний веселий бариста, таких би більше в кав'ярнях зустрічати. Заходьте сюди на каву”
“Люблю це місце. Люблю цю атмосферу. Люблю їх каву. Рекомендую”
“Моя улюблена турецька кухня. Чудовий кухар. Гарний смак. Ходжу сюди не менше 10 разів на місяць”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Шукали в Одесі справжній бургер. Таких смачних бургерів я не їв. Були всей родиною всі во строге . Однозначно рекомендую.”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Маленька затишна кондитерська. Якісні мусові та звичайні класичні тістечка. Не дешево, але професійно і смачно. Можна посидіти в закладі або взяти тістечка з собою. Кава звичайна, не здивували. Втім це найкраща кондитерська України 2020 року! Респект, рекомендую!”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“Хороше місце для відпочинку з кальяном, ігровими приставками”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Ціна якість добре. Дуже смачна кава і солянка!”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Дуже затишне кафе. Ну дуже! Тепленько, атмосферно і мега смачно. Неймовірні чаї та смаколики. Обов'язково повернуся ще!”
“Великі смачні порції, місцеве приємне пиво, затишне місце для компанії та родини. Вже вдруге там були з друзями і кожен раз задоволені кухнею та пивом. Їхнє пиво можна придбати ще в кількох одеських закладах, але такої кухні рідко де в Одесі знайдеш, гідно і ситно.”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”