Огляд каталогу
- 345 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 345 результатів
Перегляньте кафе з wi в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 345 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 129,741 відгуків та оцінок.
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“HIGHLY RECOMENDED!!! Зупинялися з подругою у готелі Milano на день Конституції. Обрали його через неймовірну локацію, Дерибасівська - саме серце Одеси! До більшості цікавих локацій міста можна дістатись пішки. Приємно вразила привітність персоналу! Хоч ми у поселялись близько 2-ої ночі, нас радо зустріли і швидко поселили. Окрема подяка дівчатам з рецепції, Анастасії та Валентині! Зубні набори, додаткові капці та косметичні набори нам надали швидко та без додаткової оплати. Номер затишний і чистий. Прибирання шодня. І, навідміну від більшості готелів, воду в номері поновлювали щодня і безкоштовно. Наступну подорож до Одеси ми також проведемо тут!”
“Дуже затишний готель, уважні в ставленні господаріі, задоволена на всі 100%”
“Відмінні комплексні обіди. ціни нижче середнього. Домашня кухня. Є пиво, креветки.”
“Відпочивали в Камбузі 2 рази, перший раз були в шоці від демократичних цін, подачі і від божествненного борща з вишнями)) наступного разу знову прийшли і знову були в приємному шоці, все супер, відношення супер, як до дорогого гостя)дякуємо офіціанту Дмитру за чудову подачу і настрій) все мега смачно і відносно швидко - 20 хв, при майже повній посадці) такого цезаря, я ще ніде не бачила, салат з телятиною - це просто найніжніша телятина що їла, а бички в томаті це просто щось нереальне - ніколи не бачила таких великих! кращого співвідношення якості і ціни ви не знайдете ніде в Затоці, це кращий заклад! На першому поверсі недорога столовка, обідали декілька раз, ціни дуже приємні, все було смачно, за 100 грн ми з чоловіком могли смачно пообідати на 2-х)”
“Відпочиваю вже другий рік на базі відпочину " Золотий колос". Найбільше подобається, що база знаходиться на пляжі. Також хороші номери та чудовий персонал. На території дуже гарно та затишно. Є кухня, мангали, а також їдальня.Море чисте, пляж прибирають. Неподалік є базар та безліч кафе. Усім рекомендую!!!”
“Як вдома, дуже чисто та затишно.”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Сучасний, комфортний та затишний готель. Привітний персонал.Дуже смачна кухня. Чистий пляж. Великий басейн. Відпочиваємо два роки підряд , цього року два рази. Дякуємо всьому персоналу та власникам за чудовий комфортний сімейний відпочинок.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Також відпочивала з сім'єю у вас.Була приємно вражена і ціною,і гарними чистими номерами.Дуже затишна та доглянута територія біля готелю,близько і комфортно добиратися на пляж(електрокар),чудові сніданки.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Дуже гарний інтер'єр, на столиках у вазах стоять живі квіти . Ввічливий персонал. Чудово, що є дитяча кімната з іграшками і дитяче меню. Ціни вище середнього. Смачний салат з сьомгою та лимонад і гаряча сковорідка з телятиною. Приємна атмосфера панує в цьому закладі. З мінусів то в туалеті не зливає воду та лапша власного приготування є дуже твердою, що не дуже смачно. Повернемося ще .”
“Найкрутіше місце на соборні!! Супер-мега смачна кава та десерти! А головне це баріста з дружиною, до яких хочеться повертатися знову і знову!! Рекомендасьон !!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”
“Доброго вечора! Дякую Вам за чудову атмосферу ,гарний сервіс та дуже смачну їжу !!!Велика вдячність за гарну музику ✨”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Чудова обстановка)))красивий краєвид на море”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Дуже атмосферний заклад із смачною кухнею. Гарне обслуговування. Ціни прийнятні. Місце варте, щоб його відвідати з друзями й сім'єю.”