Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте кафе з wi fi в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 119,875 відгуків та оцінок.
“Люблю це місце. Люблю цю атмосферу. Люблю їх каву. Рекомендую”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Затишно, спокійно, привітний персонал. Підчас повітряної тривоги можна піти в укриття при готелі (в мене був 4-й поверх)”
“В 200 метрах від Потьомкінських сходів, 300 метрів до Дерібасівської. Все класно, парковка в наявності, чисто, затишно. Рекомендую!”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Великі смачні порції, місцеве приємне пиво, затишне місце для компанії та родини. Вже вдруге там були з друзями і кожен раз задоволені кухнею та пивом. Їхнє пиво можна придбати ще в кількох одеських закладах, але такої кухні рідко де в Одесі знайдеш, гідно і ситно.”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Дуже приємне місце. Багато простору, світлі меблі, панорамні вікна, м'які дивани і підвісні гойдалки! Зараз обід, тут місць багато, а людей мало, тому тут досить спокійно і не так шумно як в місцях ближче до центру. Для тих, кому важлива не тільки їжа, але й атмосфера рекомендую ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже сподобалось! Приємні доброзичливі офіціанти і дуже смачна їжа! Порекомендував своїм знайомим, теж залишились задоволеними!”
“Чудовий заклад! Меню супер різноманітність штруделів вражає)) і дуууже смачний капучіно!!”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“HIGHLY RECOMENDED!!! Зупинялися з подругою у готелі Milano на день Конституції. Обрали його через неймовірну локацію, Дерибасівська - саме серце Одеси! До більшості цікавих локацій міста можна дістатись пішки. Приємно вразила привітність персоналу! Хоч ми у поселялись близько 2-ої ночі, нас радо зустріли і швидко поселили. Окрема подяка дівчатам з рецепції, Анастасії та Валентині! Зубні набори, додаткові капці та косметичні набори нам надали швидко та без додаткової оплати. Номер затишний і чистий. Прибирання шодня. І, навідміну від більшості готелів, воду в номері поновлювали щодня і безкоштовно. Наступну подорож до Одеси ми також проведемо тут!”
“Відмінні комплексні обіди. ціни нижче середнього. Домашня кухня. Є пиво, креветки.”
“Відпочивали в Камбузі 2 рази, перший раз були в шоці від демократичних цін, подачі і від божествненного борща з вишнями)) наступного разу знову прийшли і знову були в приємному шоці, все супер, відношення супер, як до дорогого гостя)дякуємо офіціанту Дмитру за чудову подачу і настрій) все мега смачно і відносно швидко - 20 хв, при майже повній посадці) такого цезаря, я ще ніде не бачила, салат з телятиною - це просто найніжніша телятина що їла, а бички в томаті це просто щось нереальне - ніколи не бачила таких великих! кращого співвідношення якості і ціни ви не знайдете ніде в Затоці, це кращий заклад! На першому поверсі недорога столовка, обідали декілька раз, ціни дуже приємні, все було смачно, за 100 грн ми з чоловіком могли смачно пообідати на 2-х)”
“Відпочиваю вже другий рік на базі відпочину " Золотий колос". Найбільше подобається, що база знаходиться на пляжі. Також хороші номери та чудовий персонал. На території дуже гарно та затишно. Є кухня, мангали, а також їдальня.Море чисте, пляж прибирають. Неподалік є базар та безліч кафе. Усім рекомендую!!!”
“Як вдома, дуже чисто та затишно.”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Сучасний, комфортний та затишний готель. Привітний персонал.Дуже смачна кухня. Чистий пляж. Великий басейн. Відпочиваємо два роки підряд , цього року два рази. Дякуємо всьому персоналу та власникам за чудовий комфортний сімейний відпочинок.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Також відпочивала з сім'єю у вас.Була приємно вражена і ціною,і гарними чистими номерами.Дуже затишна та доглянута територія біля готелю,близько і комфортно добиратися на пляж(електрокар),чудові сніданки.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Найкрутіше місце на соборні!! Супер-мега смачна кава та десерти! А головне це баріста з дружиною, до яких хочеться повертатися знову і знову!! Рекомендасьон !!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”