Огляд каталогу
- 89 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 89 результатів
Перегляньте кафе у місті в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 89 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 21,612 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно, як і в 2017 році, подача гарна, їжа апетитна, ввічливе обслуговування. Дякуємо, що Ви зберегли ідеальну технологію приготування шашлику”
Кафе «МАНГАЛ» — затишний заклад у Білгороді-Дністровському, куди часто заходять пообідати смачно й без зайвих витрат. Розташоване на вул. Первомайська, кафе приваблює сучасним інтер’єром і спокійною атмосферою без надто гучної музики.
“Гарний місце для відпочинку !!! Смачно, чисто і утно. Відмінне місце перепочити”
“Майже кожного дня приходжу в цю кавʼярню, тому що кава смачна, персонал привітний, у закладі комфортно. Олександр, Ірина та Даниїл майстри своєї справи. Дякую Вам!!! Приходжу в цей заклад за смачною кавою зробленою Вами!”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
«Кафе Піцерія» — затишна піцерія в Ізмаїлі, розташована на вулиці Яковлєва, 13, де можна спокійно перекусити в невимушеній атмосфері. Це місце обирають за простий формат «смачно поїсти без зайвого шуму» та можливість посидіти як у залі, так і на вулиці.
“м.Чорноморськ. Великий вибір товару. Широкий асортимент.”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”
“Дуже смачна кава, працюють привітні та позитивні хлопці. Часто відпочиваю на цьому пляжі і радий, що можу перекусити та випити прохолодні напої поряд із морем. Бажаю подальшого процвітання вашому бізнесу та довгих черг.”
“Це не тільки місце сили, це місце добра та любові.”
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Дуже затишна кав'ярня та дуже гарна бариста мене обслуговувала. Замовляли Лате на кокосовому молоці та капучіно з карамелю, і на десерт наполеон. Все дуже смачно і якісно. Дякую за чудове обслуговування”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Кльовий заклад . Якісна крафтова кава ! Приємний , уважний , ввічливий персонал . Раджу до відвідування . Куштував фільтр фермент диня , дуже сподобався . Матча лате також дуже достойно .”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Смачна кава з тістечками. Затишна атмосфера.”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Гарненький маленький пам’ятник Йосифу Дерибасу. Видно з площадки море і порт.”
“Один із найкращих хостелів Одеси, дуже гарне місце розташування, поряд центр та морвокзал, не дивлячись на близькість порту – відчувається тиша та спокій, бо хороша звукоізоляція. 3 туалети та 2 душових що дуже добре. Дуже м'які ліжка та дуже ніжне одне з двох ковдр. Чисто та білизна при подачі у доглянутому вигляді було. Вай-Фай швидкий. Адміністраторка ввічлива, розумна, добра, чесна та прекрасна жінка.”
“Замовляли Даріоль торт з мастикою на день народження сина. По оформленню все точно, як і хотіли - все враховано до найдрібніших нюансів (фігурки мультяшних динозаврів на галявині). Дитина була дуже задоволена. Сам торт - бісквітний з йогуртово-ягідним мусом (мусу, як і просили, було дуже багато, тому торт не був сухим). Нам сподобався. Наступного разу замовимо у Даріоля щось нове – вибір у них великий. Дякую Даріолі за смачний і красивий торт і бажаємо процвітання Вашій справі! З повагою, Антон”
“Хороше місце для відпочинку з кальяном, ігровими приставками”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Ми часто ходимо в цей буфет і рекомендуємо всім друзям та знайомим це місце. Відмінна їжа та головне всім по кишені! Буфет розташований у центрі, на Дігтярній вулиці 22.”
“Здавалося б, просто "ларьок" з кавою, але насправді - це шматочок радості та затишку посеред вулиці. Кава відмінна, після обслуговування тут не хочеться нікуди йти))) Баріста напрочуд дарує гарний настрій. Дякую!”
“Новий етап, нові відчуття, нова я/новий я. Люблю моменти, коли всередині щось клацає — і ти просто відчуваєш: час діяти. Далі буде тільки цікавіше.”
“Неймовірний заклад, дуже приємний та неймовірний чоловік-бариста! Все дуже смачно та красиво!!!”