Огляд каталогу
- 347 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 347 результатів
Перегляньте коктейлі у в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 347 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 92,138 відгуків та оцінок.
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Крафтове пиво від Трубадура у супроводі раків та бичків, гарне обслуговування створять вам настрій в Одесі”
Kosher bar — камерний коктейль-бар у самому серці Одеси, у провулку Чайковського, за кілька кроків від Оперного театру. Це місце створене для тих, хто цінує атмосферний вечір у центрі міста та хоче поєднати барну класику з кошерною концепцією.
“Дуже гарний та атмосферний заклад, приємні та ввічливі офіціанти. Порції дуже великі та дуже смачні.”
“Дуже прикольний паб, смачні страви з місцевих морепродуктів.. мідії/рапани... веселе обслуговування... (можуть Ваш заказ принести на сусідній стол), странний офіціант (хлопчина, який мовчки ходить і роздивляється столи). Смачно, гарна атмосфера, треба підтягнути обслуговування, а взагалі лайк, обов'язково повернусь коли буду десь поруч.”
“Якщо ви шукаєте гарний вид з вікна, то вам не сюди. Якщо хочете смачно і не дорого поїсти, то ласкаво просимо. Шашлик дуже смачний, завжди свіжий. Хашлама з баранини це взагалі щось земне. Шурпа чудова. Смачно, ситно та найголовніше адекватні ціни. Ну і лимонад прямо з дитинства)). Рекомендую!!”
“Розкішне місце, де можна приїхати зі своєю шоу програмою. Шоу пародій ХАТОР дякує за вітальню.”
“Найкращий бар для перегляду футболу, я кий я бачив.Приємна атмосфера, смачне пиво, привітний персонал! (Фани Чеслі)”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Дуже приємна кавʼярня ❤️ Смачна кава, завжди привітний сервіс.”
“Чудовій компот і «компот». Бутерброд з оселедцем - невмируща класика. Тепер щоразу з вокзалу одразу сюди”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Дуже атмосферна точка, вібир зробити заклад в трамваї щось з чимось, місцева шакрма ні одного разу не розчаровувала”
“Кожна страва тут має свою родзинку”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Заклад для «своїх», затишний, смачний, атмосферний. Окремий респект кухареві, кухня шикарна. Піца, креветки, стейк (на літньому мангалі), закуски - низький уклін, знову ж таки, кухарі. Пиво свіже, обслуговування як вдома до мами.”
“Чудова обстановка)))красивий краєвид на море”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”
“Дуже,ну дуууже смачно і комфортно,гарна атмосфера,привітний персонал, розташовання і вид на фонтан Аркадії. Приємно,що є різноманітні сніданки у весь час. Тому їла там двічі за день. Замовляла яйце Бенедикт на круасані з фрешом, а ввечері панкейк з лососем. Розрахунок по qr-коді.”
“Нам приготували неймовірно смачний оригінальний фуршет .Чудове атмосферне місце,де затишно ,персонал просто казковий , відношення до гостей 5+ .Дякую вам!”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Замовив "Пробний день". Привітна дівчина-оператор розповіла про доступні варіанти, допомогла підібрати потрібне і прийняла замовлення. Домовилися, що доставка буде з 8 до 9 ранку. Кур'єр був о 8:45. Їжу привезли до еко пакету. Все герметично запаковано. Їжа смачна. Свіжі продукти. Загалом дуже приємні враження. Рекомендую!”
“Мені подобається зал, кухня роташування.”