Огляд каталогу
- 347 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 347 результатів
Перегляньте коктейлі у в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 347 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 92,138 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кухня та мангал, чуйний персонал. Затишна атмосфера. Всім хто в затоці і любить караоке раджу!!)”
“Мені дуже сподобалось , ставлю 5 зірок за обслуговування та прекрасні коктейлі , я вже мовчу про найсмачніші роли”
“Дуже сподобалося, все по сімейному, дитяча кімната, аніматор, смачно годують, дитяче меню, проводять майстер-класи для дітей. Затишно, спокійно. Вперше було мало людей, а були 1 вересня - столиків вільних не було. Рекомендую.”
“Щиро дякую за гарний відпочинок в готелі «Морський» у місті Одеса. Це чарівне місце, яке затягує та не відпускає. Нас відпочивало троє з дитиною на початку липня. Хочу підкреслити дуже гарне розташування готелю - поруч з морем і всіма розважальними закладами, що дуже зручно для дітей і дорослих. Номери світлі, дуже чисті і свіжі, обладнані всім необхідним, а саме важливе у жарку погоду - це наявність у кімнатах системи кондиціювання, яка створює неперевершений комфорт у номері. На кожному поверсі є кулер з холодною і гарячою водою. У готелі є видова тераса з видом на море. Приємне враження справляє інтер'єр центрального холу. Що стосується з приводу шуму від розважальних закладів - то шум зовсім не відчувається завдяки хорошій шумоізоляції. В готелі нам було затишно і спокійно завдяки наявності бомбосховища, що дуже важливо в наш час. Особливо хочу віддячити всім працівникам цього готелю за привітність, оперативність і за теплу дружню атмосферу. На ресепшені при заїзді нас зустріла адміністратор Анастасія - її привітна чарівна посмішка і доброзичливість дала нам зрозуміти, що відпочинок наш буде просто чудовим. І, дійсно, наш відпочинок був наповнений позитивними емоціями. Коли я обирала готель, я ознайомилася з відгуками людей, але інтуїція мені підказала, що саме тут нам буде комфортно відпочивати. І моя інтуїція мене не підвела. Ще раз щиро дякую за теплий прийом і гарний відпочинок! Ми обов’язково оберемо відпочинок у вашому готелі наступного разу! З повагою, Юлія К.”
“Абсолютно чарівне місце, море за один крок, смачна кухня та кава. Ідеально для того, аби провітритися”
“Пішли з дружиною і подругою поїсти і пообщоться. Нам вдалося це в повній мірі. Привітний персонал, доступні ціни, все було смачно.”
“Дуже смачна піца 4 сири і смачні роли. Також замовляла там бульйон, мені дуже сподобався. Швидко приймають замовлення і доставка прям до дверей.”
“Взимку - затишна місцина випити пива. Влітку не був.”
“Смачна їжа та класний кальян. Рекомендую”
“Гарне місце де можна круто провести час)”
“Вже 4 день туди ходжу найкращий пк клуб у якому я був гарна адміністрація за весь тиждень що я ходжу побачив вже всіх хто був у зміні я хлопчик маленький на вигляд 12 років співробітники я думаю знають мене хочу помітити знають не як постійного клієнта а як завжди щось трапилося або монік потух чи стимлага! А адміністрація завжди допомагала жах що пишуть деякі люди неприємно чесно так як я приїжджав всього на тиждень і вам дуже вдячний за цей тиждень і єдине чого я засмутився що на питання що в пк і що за свитчі на клаві мені нічого не відповіли і ще було образливо коли ми грали з другом прийшли люди і сміялися з нас говорити, давати, інфу в ковзанці ось так ось питання що в пк і що за клава дякую!”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Затишно, колоритно (але без настирливості), при цьому сучасно. Дуже швидка подача страв, просто величезні порції і неймовірно смачна їжа! Ми навіть уявити не могли, що відбивна може бути настільки смачною і соковитою, а тушкована яловичина з чорносливом - настільки м'якою і ароматною! Все інше теж було вище усіляких похвал. Додому взяли баночку ароматного степового меду :) Місце, яке обов'язково варто відвідати в Одесі.”
“Гарний затишний заклад, зі смачною кухнею та власною броварнею.Близькість парку Перемоги та транспортної розв'язки.”
“Не знаю як зазвичай, але 19.09 ввечері в закладі грав дуже класний плейліст з гарними треками.за це великий плюсик❤️”
“Місце, куди хочеться повертатися! Ця кав’ярня — справжній скарб для тих, хто любить смачну випічку, ароматну каву та затишну атмосферу. Круасани тут просто ідеальні: хрумкі зовні, ніжні всередині, з ідеально збалансованою начинкою. Кава — бездоганна, з насиченим смаком і приємною гірчинкою. А десерти… Це не просто солодощі, а витвори мистецтва, які дарують справжню насолоду! Окремий респект персоналу — привітні, уважні, щиро зацікавлені в тому, щоб ваш візит був незабутнім. Атмосфера в закладі така тепла та стильна, що тут хочеться проводити години: за книгою, розмовами з друзями чи просто спостерігаючи за містом через вікно. Якщо шукаєте ідеальне місце для сніданку, кава-брейку або приємного вечора — вам сюди. Рекомендую на всі 100%!”
“Скромна зала, але необхідні тренажери є, відмінні тренери. Відзначаю окремо Василису) Доброзичлива атмосфера та затишок)”
“Доброго вечора. Замовила піцу залишилась приємно вражена , піца вишукано виглядала і дуже смачна. Дякую велике.”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Велике і різноманітне меню. Дуже смачна їжа і якісне обслуговування”
“Смачно, крутий інтер'єр, а ще милий котик!”
“Відвідали заклад 30.08.2025, все дуже сподобалось! Працівники приємні та відкриті, їжа неймовірна, концепція цікава! В результаті отримали багато позитивних емоцій та класні фотки! Щиро рекомендую”
“Смачний і ситний Англійський сніданок. Сервіс найкращий.”
BAO.14 — невелике атмосферне бістро в центрі Одеси, у провулку Чайковського, зовсім поруч із Оперним театром. Заклад вирізняється виразним інтер’єром із відсилками до китайської культури 80‑х і настроєм «міського кіно» про старий Chinatown.
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Хороший заклад, але ціни, на мій погляд завищені”
“Дуже сподобалось! Шаурма свіжа, соковита та з ідеально підібраними соусами. Порції великі, все готують при мені, швидко й акуратно. Атмосфера приємна, персонал ввічливий та усміхнений. Обов’язково прийду ще раз і можу сміливо радити друзям!”
“Коли буємо на Привозі завжди заходимо в SunCity тому що, тут дуже смачно, ціни хороші, навіть синуля знайшов собі страву до смаку. І цього разу залишилися задоволені, прийдемо ще.”
“Хочу подякувати за подароване свято - Дня народження. Організація, страви, обслуговування, кондиціонована зала в таку спеку, жива музика - все на 5 балів! Окреме дякую адміністратору Афіні! Обов'язково будемо до вас повертатися! Рекомендую!”