Огляд каталогу
- 201 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 201 результатів
Перегляньте колег в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 201 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 62,166 відгуків та оцінок.
“Святкували 22.11.25 день народження донечки, залишились дуже задоволені святом. Дякуємо закладу, а особливо адміністратору Артуру, дуже приємне та ввічливе спілкування при бронюванні дати та залу, все детально розповідав, допомагав з меню. Дуже приємно, що є такі люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%! Їжа свіжа та смачна, доглянутий зал (були в середньому), поставити свою фото зону - без проблем. Свято вийшло таким, як я собі уявляла, дякую вам, буде приємна памʼять на все життя!”
“Є кілька різних квестів. Залишилися задоволені.”
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Куточок Закарпаття в Одесі. Дуже смачно, затишно, ситно. Ціни середні. Рекомендую!”
“Прекрасне кафе, обслуговування і атмосфера. Ми попали на сніданки і замовили 4 та 5 сніданки. Мені все сподобалося, а от дитині здалося , що молоко було до гречки солоне. Дякую за живі квіти і чистоту .”
“Відвідувала цей заклад ще у 2021 році, все дуже сподобалось, тому повернулась в нього зараз. Взяла пасту з морепродуктами та салат з лососем, неймовірно смачно. Красива подача страв. Заклад в приємному парку з чудовою літньою терасою та атмосферною музикою. Персонал супер-приємний!”
“Цікаве місце. Здивували великі порції та дуже смачно.”
“Відмінне місце можна відпочити з дітьми, є де посмажити шашлики. Проїхати можна машиною з низьким кліренсом.”
“Дуже смачно і приємна атмосфера!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“На даний момент це моя найулюленіша шаурма в моєму районі , а якщо чесно навіть в місті. Беру вже декілька років поспіль , і брав раніше пару раз до цього але не бачив потенціал :) Дуже люблю соус особливо бо зазвичай всі додають часниковий і сильно жирний а тут прям все гарно по смаку всім раджу !”
“Хороший пляж,білий пісок,широка берегова смуга,багато майданчиків для спортивних ігор.Поряд кафе,можна купити лимона,пиво,каву,а також щось перекусити.”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“Ми часто ходимо в цей буфет і рекомендуємо всім друзям та знайомим це місце. Відмінна їжа та головне всім по кишені! Буфет розташований у центрі, на Дігтярній вулиці 22.”
“Одне з найламповіших місць в Одесі - на задньому дворику просто ідеальне місце для відпочинку великою компанією на свіжому повітрі. Обслуговування завжди на висоті, а кухня - в переліку великий вибір смачнючих страв болгарської кухні. Однозначно рекомендую до відвідування!”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“Дуже подобается ! Продавці Аліна, Абдель, Станіслав дуже круті! Дякую вам за приємне обслуговування ! ❤️”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Завжди доброзичливі співробітники, жодного непорозуміння ніколи не було. Поскаржитися нема на що. Дякую)”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Ресторан залишив яскраві позитивні емоції! Затишна обстановка, відмінне обслуговування і красиво оформлені страви порадували.”
“Супер. Брав участь у майстер класі з танців (Сальса, меренга) від Саші Хазіна та його партнерки. Супер! Спекотні танці, сексуальні дівчата. І місце класне. У чтаринной садибі безкоштовні виставки сучасного живопису, є безкоштовні WC, багато різного громадського харчування на фудкорті”
“Новий етап, нові відчуття, нова я/новий я. Люблю моменти, коли всередині щось клацає — і ти просто відчуваєш: час діяти. Далі буде тільки цікавіше.”
“Друзі, в Одесі я не бачу жодного іншого індійського ресторану, той, що знаходиться в готелі, закритий, тому це все. Дуже доброзичливий дуже привітний. Я замовляв один раз кілька днів тому і замовляю знову. Великі порції бріяні. Справді влучне, хороше співвідношення ціни та якості.”
“Ввічливий , уважний персонал. Сподобався маленький ставок на подвір'ї з ручними черепашками в ньому. Смачна кухня, прийнятні ціни.”
“Замовляли борщ , хачапурі та салати все було смачно, рекомендую )”
“Святкувала свій день народження. Сказати, що задоволена це нічого не сказати... Їжа дуженно смачна, обслуговування персоналу на високому рівні, та дякую закладу за смаколик та привітання від офіціантів в честь мого день народження, було неочікувано та приємно.”
“Повертаючись з пляжу Лагуна, натрапили на ресторан Дача - весь такий вінтажний, неймовірно креативний, зі смачною кухнею, привітним персоналом, інтерʼєр закладу ніби і простий, але водночас стильний. Тут дуже атмосферно, цікаво, душевно”