Огляд каталогу
- 494 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 494 результатів
Перегляньте кофейни в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 494 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 59,697 відгуків та оцінок.
“Улюблене кафе. Приємне і затишне. Смачне та привітне. Рекомендую.”
“Затишна кав‘ярня з чудовою музикою. Тут можна замовити класичні кавові напої, альтернативу, інші напої та їжу (сендвичі, бургери, боули, сніданки, десерти). Какао дуже смачне”
“Чудова кав'ярня, атмосфера максимальної релаксації. Дуже гарне обслуговування. Всім рекомендую”
“Затишний приємний заклад. Запашний чай «не з одноразового пакетика» чи заварна кава до смаку кожного. Ціни прийнятні. Родзинка - можливість посмакувати каву чи чай та почитати художню книгу на будь-який смак. Книгу, яка сподобається, можна придбати і забрати із собою. Вже не вперше був в Одесі і тепер жалію, що раніше не знав про Книгарню-Кав'ярню.”
“Як завжди неперевершена Львівська кава і смачний шоколад хоч і в Одесі. Доречі офіціанти спілкуються українською”
“завжди привітні бариста і смачно:)”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”
“Дуже смачні круасани на будь-якій смак, але через популярність місця іноді треба зачекати; але готують швидко ❤️”
“Супер місце , правда постійно грає музика корейська , не то щоб я проти , але на репіті трохи дратує , а так все супер”
“Хороший кави. Затишно. Мега смачні круасани. Бариста пухкий -красава. Премію йому. Працює професійно з кавоваркою і відмінно пресує таблетку кави від чого в еспрессо виходить відмінним з крему.”
“дуже приємне обслуговування і смачна матча на кокосовому, рекомендую!”
“Приємне місце – класне обслуговування. Зробили капучино з трояндою із зефір. Ідея блиск креативно мені дуже сподобалося! Молодці”
“Дуже спачний какао,тістечко Картопля і приємне обслуговування)”
“Смачна кавуся і чарівне обслуговування. Вікторія ❤️”
“Підприємство повного циклу з виробництва заварної та розчинної кави”
“Чудове затишне місце! Не віриться, що таке можливо в Білгороді. Раптом занурюєшся в атмосферу затишних кав’ярень західної Європи. І чудове обслуговування від доброзичливого і уважного персоналу. Усім рекомендую!”
“Дякую за чудову та смачну каву. Адміністратори завжди привідні та ввічливі без проблем допоможуть та якісно проконсультують ❤️”
“Затишне місце, цікавий інтер'єр, смачна кухня, хороше обслуговування.”
“Замовляли тут шашлик курячий, каре баранини і каре телятини, дуже смачно і сочно - супер м'якеньке м'ясо за умови, що людей було зовсім мало і я думала що кухня відсутня. Страви було смачно приготовано.”
Maxi Pizza — це затишна піцерія в Авангарді (Одеська область), куди зручно заїхати по дорозі та швидко взяти смачний перекус із собою. Заклад позиціонується як місце з яскравим, продуманим дизайном і чистим, комфортним простором для гостей.
“Дуже ввічливий молодий хлопець ) смачні лимонади ) дитина у захваті) сказала, що найкраща Арома з усіх де була )”
“Я - людина неформальна, м*яко кажучи. Працівники закладу 100% були здивовані, але потім звикли до мене))). З першого мого візиту працівники надають мені послуги на такому ж рівні, як і іншим людям (за це окремий лайк). Завжди вічливі та привітні хлопці та дівчата, а також варто зауважити, що спілкуються з гостями державною мовою, для багатьох це є важливим. Замовляю виключно фільтр-каву. Ціна демократична, що не дуже відчутно впливає на стан гаманця!) Приємно і те, що гості - люди різного віку, що надає закладу додаткової нотки в атмосфері. Люблю вас)”
“Напевно найкраща кава, яку я куштувала в Одесі, чи одна з таких. Десерти та сендвіч теж смачні. Іноді на обідній перерві заходжу за кавою. Бажаю успіху вашому бізнесу ✨☕”
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Люблю це місце. Люблю цю атмосферу. Люблю їх каву. Рекомендую”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”