Огляд каталогу
- 39 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 39 результатів
Перегляньте краща піца в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 39 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 35,774 відгуків та оцінок.
“Смачні роли та піца. Постійно діють приємні акції. Рекомендуємо)”
“Атмосферний заклад, на вході зустріла офіціантка і провела до столика, відразу запропонувала меню та новинки. Замовили ньокі і вони були дуже смачними та ніжними, окремо хочу добавити плюсик за цитрусовий чай.”
“Дуже смачна шаурма, мабуть найсмачніша в Одесі.”
“Дуже смачні роли, великі, багато начинки. Подача гарна та дуже апетитна. Завжди швидко готують, замовляємо часто, доставка зазвичай теж вчасно) Рекомендую заклад, особиста рекомендація - піца цезаріно та блек ебі темпура)”
“Сама смачніша піца яку я їв, ням-ням”
“Дуже швидка доставка, ввічливе обслуговування та ну дуже смачна піца. Сирні палички це просто любов. Залишились ситі на довольні. Дякуємо вам”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Дуже смачно і швидко. Рекомендую”
“Швидко принесли наше замовлення. Атмосфера справжнього італійського ресторанчику та дуже смачна традиційна кухня. Перець Роміро - вау!!!!”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Дуже хороший ресторан є фото зона є хороший персонал хороші блюда мені дуже сподобалося рекомендую!!!”
“Маленьке чудо міста, гарно підібрані композиції грають у так руху води виглядає чарівно)”
“Шкода, що обсужили російською( Зірочки поставила дівчаткам, де можна було купити всякі солодощі. Ви класні!”
“Зразкове обслуговування. Смачні страви, кальяни та доступні ціни.”
“Замовляли сет Японія, суші дуже смачні, готують швидко, запаковано чудово. Дякуємо!!!”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”
“З 2004 року купую всіляки смаколики, ще жодного разу не підвели! Все смачно! Приємно вразили дівчатка спілкуванням українською!”
“Досить великий магазин на Довженка. Сподобався асортимент товарів, є все необхідне. Продавці ввічливі, одразу запитували чим цікавлюсь, приємно)). Народу досить багато, але навколо багатоповерхівки, тому це очікувано. МІНУС: маленька парковка, яка постійно забита автівками. ЗАУВАЖЕННЯ: в магазині (за словами охоронців ) немає апаратури щоб зробити оголошення по гучномовцю. При мені "чебурек" на євроблясі протаранив на цій маленькій парковці два авто, і коли я сказав охоронцям щоб зробили оголошення по гучномовцю, почув у відповідь "а у нас нєту"... Адміністрації потрібно звернути увагу!!!. Все інше - ДОБРЕ. Висновок - РЕКОМЕНДОВАНО. P.S. З небайдужими одеситами "чебурека", до речі, піймали і заставили відповісти за подвійний таран))).”
“Магазин біля дому. Із всіх магазинів мережі, тут найпривітніші продавчині. Чисто, завжди багато акцій. Якщо ж мінуси, то вони незначні. Дякую)”
“Вже кілька років користуюся цією доставкою їжі. Піца та суші - просто смакота. З нетерпінням чекаю вихідних, щоб замовити чергову порцію) Іноді буває запізнюються доставники на 10-15 хвилин, але не критично. До якості продуктів нарікань немає. Рол камікадзе з перцем Халапеньє можна на змагання возити :))”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”
“Замовляємо у Кушать подано вже напевно два роки, точно не пам'ятаю, але вже довго. Коли постійно перебуваєш в офісі, дуже здорово, коли привозять домашню теплу їжу. Все завжди дуже смачно, чудові ціни. Чудовий сервіс, ввічливі менеджери та кур'єри. Рекомендую!”
“Ух... замовили манзо, доставили швидко, дуже смачно. Дякую. Що ще додати є розвиток, зробили можливість замовлення через сайт. Фото зробив як зміг відірватися, сміття.”
“Чудовий заклад, рекомендую борщ ”