Огляд каталогу
- 494 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 494 результатів
Перегляньте культура в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 494 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 265,576 відгуків та оцінок.
“Сьогодні святкувала день народження в цьому ресторані, трапилася одна не вдала ситуація, але заклад все вирішив супер, персонал відмінний, кухня смачна, все було чудово, всім раджу цей заклад.”
BAO.14 — невелике атмосферне бістро в центрі Одеси, у провулку Чайковського, зовсім поруч із Оперним театром. Заклад вирізняється виразним інтер’єром із відсилками до китайської культури 80‑х і настроєм «міського кіно» про старий Chinatown.
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“11.10. 19 відзначали ювілей. Свято було розкішним! Стіл ломився від великої кількості смачних страв! Гості у захваті! Дякую величезному Наталі Степанівні за підказки, за допомогу у виборі меню! Окреме спасибі Яночку! Все було на найвищому рівні! Бажаємо Вам подальшого процвітання!”
“вдячна, що ви є в такий неспокійний час, є де відпочити з дітьми в нашому районі. бо всі небезпечні пляжі тільки за 45 хвилин ходу на автівці. І я дуже вдячне саме за сімейний підхід. кому треба окремий дорослий басейн є Яхта!! Куди ми не можемо піти бо діти окремо, а дорослі окремо і тому моя дитина туди не хоче. Все чисто, добре і безпечно.”
“Відпочивали в цьому регіоні вперше,сподобалось в «Меркурії» Рекомендуємо тим, хто хоче спокою,хоч і тимчасового,в цей непростий час. Гарні краєвиди,тихе романтичне місце, чиста територія,смачна кухня в ресторані.”
“Смачно їли. Шашлик і шашлик, велика порція і не дорога, і швидко на стіл.”
“Привіт! Чудовий магазин! І люди у ньому чудові! У вас є інстаграм?”
“Шикарний пляж! Відпочити можна з видом на море”
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Дуже все сподобалось, дівчатка привітні, кава смачна, я задоволена)”
“Відвідали заклад кілька днів тому, як раз в розпал блекаутів в місті. Були дуже приємно вражені! Замовляли чікен тікка масала, чікен батер масала та рис до них. Всі страви дуже трушні індійські і дуже смачні. Сподобалося більше, ніж у деяких більш «модних» київських закладах, при цьому ціни доволі демократичні. Замовили також чай масала, також дуже сподобався, бо він не усюди «заходить». Персонал дуже щирий і привітний! Коли приїдемо в Одесу, обовʼязково зайдемо ще і дуже рекомендуємо!”
“Дуже пізнавальна та захоплююча екскурсія! Отримали велике задоволення та вражаючі емоції! Дякуємо обслуговуючему персоналу! Всім рекомедуємо! 2 години пролетіли як одна хвилина!”
“Відвідали музей воскових фігур) Дуже сподобалась атмосфера, всі фігури на вигляд наче справжні, ввічливий персонал)Приємні цінни) раджу відвідати”
“Хороший ринок з оптовими цінами. Обов'язково уточняйте ціни на опт. Тому що спочатку продавці кажуть роздрібну.”
“Чудове та швидке обслуговування, широкий вибір напоїв як з вмістом алкоголю так і без. Завжди достатня кількість закусок та їх широкий асортимент. Пристойний заклад, нарікань немає)).”
“Приємний заклад. Тут можна випити смачно кави та добре провести час с друзями”
“Замовляла доставку. Все сподобалося:роли смачні, сервіс на висоті :) точно замовлятиму ще)”
“Дуже затишне місце. Чудова кухня. Чудовий сервіс. Дякую за приємно проведений час.”
“Незважаючи на назву Новий цей ринок розташований майже в центрі міста (метрів 200 від Головного поштамту). Деякі місцеві мешканці надають йому перевагу над Привозом попри вищі ціни. Відрізняється компактністю та універсальністю. Родзинкою є фірмовий магазин виноробного заводу Шабо, Грецька лавка, магазин Делікатес, Сирна лавка ( все розташоване в м'ясному корпусі). На вході до м'ясного корпусу є одна з скульптур, присвячених одеським котам. В наявності магазини сантехніки, електричних приладів, одягу та взуття, продовольчих товарів та навіть езотеричний, поруч з магазином виробів з бурштину та напівдорогоцінного каміння.”
“Супер сервіс! .. Стас Лінговскій - класний чувак!”
“Часто, смачно, демократичні ціни. Порції не великі за розумними цінами, тому модно зібрати собі різноманітний сніданок, обід чи вечерю. Привітний персонал. Не вдалося спробувати все, але виглядає на вітринах досить апетитно та свіженько. Поруч є туалет, можна вимити руки. Є антисептик для рук. Прекрасне місце для тих, кому потрібно швидко та не дорого поїсти нормальної їжі.”
“Дуже сподобалось і місце і їжа. Смачно, лояльні ціни, гарний сервіс, є що замовити дитині і дорослим.”
“В принципі хороше заклад. Якщо треба відзначити якийсь захід, то дуже навіть добре. Єдине, що не дуже сподобалася кухня - як-то все пріснувато. Не по домашньому.”
“Привітний та оперативний персонал, страви смачні, по-мексиканськи гаряченькі, затишна атмосфера, хоча комусь може здатися що трохи затемно. Музика ненав'язлива, а по екранах крутять тенісні кубки. Окрема увага до гарних картин - їх небагато, але вони стильні і яскраві”
“Ринок з різноманітним товаром і доступними цінами!”
“Відпочиваючи в Одесі стався прикрий випадок - я зломав собі ногу. Як сісти у вагон з ногою у гіпсі? з чемоданом, який ледь можна підняти на двох здорових ногах? Це просто розпач у душі та сумний вигляд дружини, яка все це (мене та валізу) мала тягнути на собі. В день відправлення потягу, на сайті УЗ, дізнався про послугу "замовлення вокзального помічника". Спробував, замовив, передзвонили, підтвердили! І що? Зустріли з візком! Довезли самі до вагона ( працівнику Володимиру велике дякую!), допомогли піднятися у вагон мені та дружині, довезли валізу, повідомили вокзал у Києві. Там теж зустріли з коляскою, прокатали по всім переходам , вивезли аж до зупинки на площу перед вокзалом! Я в захваті! Люди, я вам ДЯКУЮ, хто це все придумав, організував та забезпечує ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО!!!! Всім пасажирам раджу, не панікуйте, зверніться чи за телефоном, чи на сайті, або просто до чергового вокзалу. Вам поможуть обовязково! Дякую.”
“Все смачно і за доступною ціною”
“Їздила в минулому році.Але все ж хочу написати відгук. Прооосто кращі, опікались нами від самого початку (починаючи з офісу) і до кінця поїздки. Все дуже організовано, пригощали чаєм та кавою та мали підхід до кожного пасажира. Водії дуже приємні як люди та хороші спеціалісти.”