Огляд каталогу
- 27 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 27 результатів
Перегляньте купити їжу в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 27 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 11,682 відгуків та оцінок.
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“що ж, базовий атб. З мінусів: Великі черги як і всюди”
“Хороший выбор продтоваров, чисто, есть парковка.”
“Доволі регулярно заїзжаю сюди на протязі трьох років. Є із чим порівнювати серед мереж Метро. Все пристойно”
“Приємно що вдале місце розташування, завжди є потрібне, але зовнішній вид вже треба відновити”
“Затишно, ціни середні для цієї локації, сервіс на рівні. Кава краща в окрузі. Баріста Віола лайк. ))”
“Гарний магазин. Продавці завжди підкажуть та допоможуть обрати свіжий товар”
“Магазин маленький, але потрібні продукти є”
“Дуже великий асортимент товарі, ціни приємні.”
“Обслуговування на вищому класі. Продукти завжди свіжі, вибір нормальний є з чого вибрати. Найбільше мені тут подобається оселедець. Хліб теж тут завжди беру.”
“Ассортимент товара нормальный, после ремонта стало намного лучше. Но цены здесь очень высокие!!!”
“Зручне розташування,ввічливе та швидке обслуговування, смачна та свіжа випічка, різні та смачні страви в кулінарному відділі.Трішки дорожче,ніж в інших магазинах.”
“Відмінний підхід та обслуговування, відчуваєш себе бажаним клієнтом, смачні бургер та гарячий бутерброд, так тримати!”
“Сьогодні відвідали новый магазин. Дуже сподобався, добрий асортимент, приємні продавці. Будемо купляти в цьому магазині однозначно!”
“Зручний продуктовий маркет. Не великий, є все потрібне для дому.”
“Часто вночі треба було докупити товарів, цей магазин у цьому рятував.”
“Гарне обслуговування, ввічливі продавці, свіжий і якісний товар.”
“Бачила в соцмережах мем “Заходиш в Аврору за милом, а виходиш з гирляндою, вазоном і новим блокнотом”. Я не сміялась - я себе побачила”