Огляд каталогу
- 226 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 226 результатів
Перегляньте кухар в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 226 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 82,834 відгуків та оцінок.
“Хлопці навчили мене любити каву. Безліч варіантів, сиропів, добавок та няшок. Баристи з золотими руками.”
“Декілька разів відпочивали компанією в цьому закладі. Приємна атмосфера, доброзичливі працівники, затишна ненав'язлива атмосфера. Сподобалося меню, різноманітне, смачне, Особливо страви на мангалі.”
“Надзвичайно смачні чебуреки і вишнева наливка. Чемний персонал, все швидко. Шалено раджу!”
“Смачна їжа та класний кальян. Рекомендую”
“Тут дуже приємна аура приміщення:)) Смачна їжа. Здивувало позитивно, що до картоплі на грилі соус був не з майонеза, а з грецького йогурту. Пица смачна, десерти, основні страви. Обслуговування кожен раз супер. Музика. Столи засервіровані”
“Вечеряли у закладі. Замовлення винесли швидко. Дуже смачно було.”
“Дуже смачно, швидко і якісно! Великі порції! Думаю, і ті, хто полюбляє класичні смаки, і ті, хто хоче чогось екзотичного, точно знайдуть щось для себе у меню! Для мене особливий знак, якщо в ресторан китайської кухні ходять етнічні азіати, значить, тут все дійсно справжнє)”
“Кожного ранку беру Каву у Сільпо)Мій ранковий ритуал..)Хочу відмітити баристу Ілону!Це надзвичайно добра і чуйна людина!Вона знає усіх відвідувачів,знає їх вподобання)Завжди спитає як справи,як дітки.Ще й вислухає ранкові розповіді клієнтів)).)Усім дарує гарний настрій на весь день!)Хочеться,щоб таких працівників було більше)”
“Чудове місце для сімейного відпочинку. Неподалік є квест кімната, поки чекаєте дітей маєте можливість відпочити. У закладі присутня аніматор яка відволікає вашіх дітей від гаджетів і вчить корисним навичкам, орігамі, пекти смачне печиво яким ваші діти будут вас пригощати. Що до інтерєру то зроблено зі смаком, високі стелі, зістарені меблі усе виконано в одному органічному стилі. Кухня як зазвичай в Одесі смачна.”
“Нашій родині тут дуже подобається. Красивий ресторан з шикарною панарамою на все місто. Страви смачні, подача швидка, ціни на будь який бюджет. Стіл ні коли не замовляємо, в порядку живої черги дуже швидко вам знаходять місце. Ще дуже классно що є дитяча кімната.”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Ціни відповідають статусу закладу але кухня чудова ( скуштував карпаччо та сібас з овочами гриль). Привітний офіціант порадив добре поєднання страв та вина.”
“Чудова атмосфера закладу і дуже смачно”
“Чудовий заклад та чудова атмосфера! Їжа різноманітна, завжди усе свіже. Щодо обслуговування то можу сказати, що офіціанти дуже ввічливі та доброзичливо ставляться до клієнтів! Рекомендуємо Pomodora!”
“Все дуже смачно. Чудовий і уважний офіціант Оксана, допомогла вибрати смачний десерт до коктейлю.”
“Дуже сподобалось. Смачно, порції великі, ціни доступні. Персонал ввічливий. Рекомендую.”
“Дуже смачна кухня та смішні ціни”
“Відпочивали з сім'єю в цьому отелі, в 2019 році, проживали в доміках,кожного ранку прибирання номера заміна рушників, гарна”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Мабуть все добре, затишне місце зі звичайним меню для цього закладу”
“Мені здається, що це місце недооцінено по належності. Були декілька разів, замовляли різну кухню, але всі страви були на висоті і обслуговування супер. А сьогодні смакую домашніми пельменями, вони неймовірні, тісто дуже ніжне☺️”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Кафе сімейного типу Кухня смачна, шашлик відмінний! персонал хороший ціни середні Інтер'єр гарний, багато зелені, і саме дерево клен.”
“Шалено смачно! Ціни адекватні, великі порції, персонал дуже приємний! Кальян теж гарний”
“Дякую закладу за мега круте обслуговування !”
“Затишне місце зі смачною кухнею. Вид на море! Приємні кольори в інтер'єрі, чисто. Увечері жива музика - неповторний скрипаль! Рекомендую)”
“Супер смачно, супер швидко, супер приємно. Везу ваш шашлик в місто Черкаси, бо на словах це не передати! Обслуговування дуже приємне. Дякую за чудовий вечір!”
“Дуже смачна їжа. Респект повару! М'ясні та рибні страви неперевершені. Можна із задоволенням пообідати, або просто випити пива з закусками.”
“Гарне розміщення, смачна банкетна кухня”