Огляд каталогу
- 267 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 267 результатів
Перегляньте манго в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 267 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 150,979 відгуків та оцінок.
“Непогане місце! Досить бюджетні ціни, а головне - можна дивитись футбол зі звуком!”
“Були вчора вперше "У Бочці". Приємно здивували)))) Дуже затишно, їжа смачна, душевне обслуговування, за це спасибі Марії. Думаю повернемося ще й не раз))))”
“Дуже смачно. Ціни приємно здивували – як мінімум вдвічі нижчі ніж у центрі міста, і при цьому порції абсолютно нормальні. І знову ж таки – смачно. Були у середині січня. Крім люляки баб із баранини замовляли овочеві салати. Як не дивно, але ціни на салати (у січні!) були дуже помірні і порції абсолютно нормальні. Люляки баб дуже смачні. Також сподобалися гриби на мангалі. Загалом у меню багато страв на мангалі. Це місце не для посиденьок з танцями і не ресторан, але якщо просто смачно поїсти, то вам саме сюди. Дуже привітний та привітний господар. Так як це бар (а не ресторан), то офіціантів немає, але дівчина барменша старається, все приносила вчасно і була досить привітна. Парковки поряд немає, але під'їхати на машині не проблема. Влітку відкриється тераса. Обов'язково зайду.”
“Ціни на сайті не відповідають дійсності, на сайті ціни значно нижчі. При замовленні телефоном кажуть "ціни на сайті невірні". Круто, а нащо тоді такий сайт? Шаурма по факту від 140 грн, а на сайті 85/90/110 грн”
“Дуже смачна шаурма, мій фаворит Шаурма зі свининою «Асорті». Приємний персонал та приємні ціни. Рекомендую.”
“Приємно смачний заклад) Все дуже сподобалось, затишна атмосфера, кухня, обслуговування. А у сушиста справжній талант) Дякуємо)”
“файне місто) дуже смачно) персонал дуже файний! рекомендую!! Слава Україні!”
“Пиємнe місцe, дужe затишна атмосфeра, ввічливий та профeсійний пeрсонал. Смачно!!”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”
“Вже двічі відвідали «Тархун» на Аркадії — і кожного разу залишались у захваті! Заклад приємно дивує якістю страв, атмосферою та сервісом. Замовляли харчо, окрошку, хачапурі, хінкалії, шашлик, перепілку на мангалі, грузинський салат і гранатове вино. Все — на найвищому рівні. Сервіс — на висоті. Персонал привітний, допомагає з вибором, працює оперативно. «Тархун» — це не просто ресторан, а місце, куди хочеться повертатись. І ми вже повернулись двічі — думаю, це про щось говорить! Рекомендуємо всім, хто хоче теплої грузинської кухні з душею!”
“Не знаю, якою має бути справжня грузинська кухня, але нам сподобалося, лишень хачапурі по-мегрельські було трохи солоній, ніж хотілося) вино шикарне, обслуговування теж на висоті. Вечір видався добрий)”
«Ресторан Хинкальня» — це місце з грузинським характером на узбережжі Одеси, розташоване в районі пляжу Ланжерон. Локація біля моря поєднує відпочинкову атмосферу з домашньою гостинністю та зрозумілим меню кавказької кухні.
“Затишне місце, чудова атмосфера. Смачно та хороші ціни. Дуже швидка подача.”
“Смачно, скажу навіть дуже смачно :) Приємна негучна музика. Для діток є закуток з іграшками горками. Аніматор зайняв дитини через те ми мали змогу відпочити від батьківства.”
“Ми замовили 2 піци все супер я такої вкусної піци ще ніколи не їла. Молодці!!! Дякую.”
“Селена вразила приємними цінами і дуже смачною кухнею!!!!”
“Цю локацію я б назвала "В гостях у моря". Море навкруги - море у тарілці. Все, що замовляли з їжі - все сподобалося. Том ям з правильними грибами. Вершковий суп з мідіями дуже смачний та насичений. Є кава з альтернативним молоком. Є місце для парковки. Дуже вразив "наш слон". Чудові краєвиди. Швидке обслуговування.”
“Тепер ж кіоск з пивом, морозивом і т.д. порівняно чисто і невелика кількість людей”
“Дужееееее смачно, великі порції. 26.07.2025”
“Все, що замовили, спадобалось. Проста, класична та дуже якісна їжа, топ за свої гроші)”
“Страви подають гарно оформленими, апетитно.”
“Обожнюю цей заклад. Найсмачніший шашлик у всій Одесі! Правда офіціанти не завжди привітні...”
“Красиво, затишно. Все свіже, помірні ціни, приємні співробітники. Великий вибір десертів. Рекомендую.”
“У теплу погоду сидіти на літньому майданчику одне задоволення) Шашлик та люля дуже смачні, ціни нормальні”
“Відпочивали з 12,07,21. Все сподобалося, персонал привітний. Велика вдячність адміністратору Катерині .Пляж зовсім поруч, чисто.В номері(20) все було необхідне і працювало. Шезлонг,матрац,зонтік- 50 грн(50%) хто проживає, ресторан- смачно,різноманітне меню( скидка 10%. На території чисто.”
“Дуже крутий заклад із смачнмим стравами, великими порціями та адекватними цінами.Рекомендую!!!!”
“Мій улюблений ресторан протягом останніх 5 років ! Смачно, гарно, дуже рекомендую”
“Місце, де готують смачну Шаурму, та смачні Піцци! Приємний інтер'єр, та дизайн приміщення,, де можна спокійно посидіти, та по-поїсти. Також є безкоштовний Wi-Fi, . Також тут працює сервіс доставки на замовлення..”
“Гарне затишне місце. Але під закриття там трішки мутний контингент збирається, на любителя. Я там декілька разів обідав і було класно, ввечорі особисто я відчував напругу, але коли були з друзями то їм як раз така атмосфера заьегаловки 90х сподобалась. Можливо весь цей час мутним контингентом були ми…”
“Відвідали ресторан вперше. Найсмачніший - шашлик, хоч і не люблю його. Вперше їм шашлик без запаху диму, це дуже смачно, тане в роті. Кухня смачна зі свіжих інгредієнтів. Респект. Хінкалі один в один на смак ,як і в Грузії. Молодці, ще повернімося до вас.”