Огляд каталогу
- 52 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 52 результатів
Перегляньте молоко в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 52 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 17,154 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин с приятными продавцами. Редко, где люди готовы помочь с выбором.”
“Замовив мілкшейк, зробили дуже швидко та смачно.Спасибі.”
“Обожнюю цю пекарню. Завжди приємні продавці і смачна випічка. Ціни приємно вас здивують”
«Royal-Шаурма» — це популярне місце зі стрітфудом у Білгороді-Дністровському, розташоване на вулиці Першотравневій. Заклад добре відомий у місті як точка, куди заходять саме за шаурмою та швидким ситним перекусом. Судячи з публічної присутності в Instagram, тут роблять акцент на шаурмі з різними варіантами начинки та добавок.
“Дезінфектор на касі. І хороші ціни на продукти. Рекомендую!”
“Супер маркет як і інших містах, нічого особливого все під рукоює все необхідне”
“Приємне місце та смачна кава!!!”
“1.Чудово випити кави ☕ їх 2. Гарне місце для сидіння, гарне середовище, дуже чисто, у багатьох відділеннях є туалети 3. Співробітники дуже доброзичливі та приємні. 4. У них є колекція десертів і закусок. 5. широкий асортимент кави, зимових напоїв, а також літніх напоїв.”
“Відмінний великий АТБ, низькі ціни хороший асортимент”
“Зайшов якось у магазин за порадою знайомих. А тут повно народу. Знайшов багато зовсім недорогих товарів, а точніше в 2 або 3 рази дешевше ніж в інших місцях. Загалом цей магазинчик це клондайк для людей, які економлять гроші. Щодо якості товару нічого сказати не можу, час покаже. За моїми спостереженнями популярне місце, покупці тут є завжди. Тісно тут – це правда, але я думаю, що згодом цю проблему буде вирішено. 5 зірок ставлю авансом.”
“Дуже смачно і гарно) Було б ідеально, якби швидше готувалась їжа”
“Хороший магазинчик поряд з будинком”
“У магазині привітні продавці. Відразу видно, що тут все для людей.”
“Дякую касиру Олені за приємне обслуговування”
“Часто вночі треба було докупити товарів, цей магазин у цьому рятував.”
“Свіже - якісне , смачне м'ясо. Дуже сучасний магазин з затишною атмосферою , мені подо .Тим хто ще не був раджу завітати.”