Огляд каталогу
- 621 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 621 результатів
Перегляньте мотелі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 621 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 127,698 відгуків та оцінок.
“Привітні господарі, чисто та затишно”
“Як вдома, дуже чисто та затишно.”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Ми знайшли те єдине місце, куди їздимо у вихідні відпочити вже третій рік, причому ми одесити. Зелена та доглянута територія, високі дерева, їдальня, біля кожного будиночка альтанки, мангал, є місце для машини. Люблю ці затишні дерев'яні будиночки! На цій основі я себе знову почуваю дитиною. Море поруч, 5 хв спуститися і пляж (причому його цього року реконструювали і затишний). Ще раз хочу подякувати Галину, яка управляє, за завжди теплий прийом! До швидкої зустрічі!”
“Приємне, затишне, тихе місце для сімейного відпочинку. В номерах є все необхідне для комфортного довготривалого проживання. Все внутрішнє оздоблення нове та якісне: меблі, техніка, ремонт. Наші номери (за час нашого перебування ми пожили в двох) були оснащені широкими зручними ліжками, великим диваном, кухнею з барною стійкою, холодильником, мікрохвильовкою, мийкою. Плити не було. Кондиціонер. Нова якісна сантехніка. Чистота на високому рівні. На території є дитячий майданчик, батут, ігрова кімната, більярд, кілька зон для барбекю. Власна стоянка для авто. Є можливість замовляти сніданки, обіди, вечері. Майте на увазі - робити то слід трохи заздалегідь. Персонал дружній та привітний починаючи від власників закінчуючи працівниками кухні та відповідальних за чистоту. В усіх нестандартних питаннях йдуть назустріч. Найближче до моря подвір'я. Не більше 100 метрів.”
“Приїхавши сюди, ні разу не пожаліли. Номер: комфортний, кондиціонер, простора душова, телевізор, якого і не потрібно) посуд, чайник - все є. Для барбекю - їда своя, приладдя включено у вартість. Кухня: шеф повару уклін. Свіже, смачне. Для діток - окреме меню. Ресторани Києва не зрівняються. Сніданки різноманітні і включені у вартість. Обіди, вечері, бар - платні - по ціні дешевше чим Львів, Київ. Басейн чистий, чистять кожен день. Лижаки з рушниками, міняють щодня. Хазяйка - привітна. Пляж чистий, море десь 30 метрів. Людей мало, а нам це довподоби) І саме головня для нас - немає москальскої музики, персонал розмовляє українською. Люди знають що таке москаль. Рекомендую 1000 раз! вартість проживання виправданий.”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Все супер, номер чистий та красивий, адміністатор Павло доброзичливий та відповідальний. Рекомендую!”
“Все дуже сподобалося!! Доброзичливі господарі!! Ціна дуже демократична 1820 за дві ночі ( на новорічні вихідні) Є все необхідне для проживання та відпочинку. В номері чисто , затишно.Кухня з усім необхідним, пральна машина , холодильник, мікрохвильова піч, електро чайник. Фен та плойка для волосся у вільному користуванні.В мене трапився форс мажор , відмінили автобус, довелося швидко шукати варіант, як їхати до дому. Господар пішов на зустріч, виїхали з номеру о 19.00 замість 14.00 ( ніякої додаткової оплати з нас не взяли) Відпочинок з чоловіком на 3 дні вийшов на Ура!!!”
“Доброго дня, не можу знайти ваші контакти. Можете залишити свій номер?”
“Охайний та затишний номер з усім необхідним для перебування і відпочинку. Персонал дуже ввічливий. Безкоштовна парковка, зручне розташування готелю, дуже сподобалось перебування в цьому готелі, будемо рекомендувати усім хто буде їхати до Одеси.”
“Чудово! Рекомендуємо однозначно ! Апартаменти з терасою - це дуже круто! В номері є абсолютно все. Можна і самим готувати( є міні кухня) Море не так і далеко. Ми ходили , не користувалися транспортом, хоч і зупинка поряд. Йти хвилин 10. Адміністратор знає свою справу) Ввічливо, уважна дівчина) Завжди на зв'язку і дасть пораду та відповість на всі запитання) Повернемося ще) Оцінка 10 з 10. Бо є все, що потрібно для комфортного відпочинку)”
“Гарний готель. Вже не вперше зупиняюся.”
“Також відпочивала з сім'єю у вас.Була приємно вражена і ціною,і гарними чистими номерами.Дуже затишна та доглянута територія біля готелю,близько і комфортно добиратися на пляж(електрокар),чудові сніданки.”
“Вілла АЛЬБІЦІЯ - це прекрасне місце. Доглянута територія - в благоустрій вкладено багато коштів, номери відповідають готелям класу 5*. Всюди чистота і порядок. Кухня на замовлення за меню - завжди смачно, ціни трохи зависокі, на рівні київських. Персонал працює позмінно. Тетяні особливо дякуємо за ввічливість, за увагу і допомогу у всіх питаннях. А от із тією, що її змінює, потрібно попрацювати над навичками спілкування із гостями. Є маленький недолік у готелі: у душовій кабіні немає полички - нікуди поставити шампунь чи покласти мило.”
“Чисто! Це головне :) персонал привітний, хороше розміщення якраз біля центру, від вокзалу пішком трохи довго йти, ціни адекватні”
“Дякую, що надали нам своє житло та турботу, коли ми виїхали з окупації.”
“Чудовий міні готель. Привітниі люди, спокійне та тихе місце. В готелі чисто та комфортно. Звісно це не люкс номери, але за свою ціну більше ніж задоволені перебуванням там.”
“Це був чудовий відпочинок в Одесі. Апартаменти дійсно шикрані, а нам пощастило подвійно, тому що по приїзду наш номер був зайнятий, і нам дали найкращий номер за вартістю звичайного, за що ще раз вдячні як керівництво, так і персонал, у вас хороша політика до клієнтів. Розташування дуже зручне, до моря і розвага - рукою подати, скрізь магазини, чудова транспортна розв'язка. Рекомендую!”
“Були у цьому готелі із дітьми. Враження залишилися просто чудові. Не далеко від пляжу Лузанівка. Номери з ремонтом, чисті, є свій душ, туалет та спільний холодильник на 2 номери. Врахуйте, що біля двору трамвайні колії! Але ні нам, ні дітям це не заважало спокійно спати. Також тут є спільна для всіх номерів кухня з усім необхідним для комфортного проживання приладдям.”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Ми провели чудовий відпочинок в Аквамарині в Грибівці. Тут і для сімейних пар з дітьми і для закоханих! 3 хвилини від моря! Уютні і чисті номери, кондиціонер в кожному номері. Директор бази Світлана Анатоліївна зустрічає і проважає з привітною усмішкою! Навколишня територія заворжує гібіскусами, розами, навіть ялини і сосни! Альтанки, мангали!Час проведений в Аквамарині ми не забудемо і обов'язково приїдемо ще!”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Все дуже сподобалось! Персонал привітній, свіжий ремонт, гарна звукоізоляція, чисто і охайно.”
“Улюблений готель в Одесі❤️ Зупиняємося тут щоразу, коли приїжджаємо, і завжди задоволені. Кілька разів радили його друзям і знайомим – і всі залишилися у захваті! Номери просторі, світлі, зі стильним інтер’єром і всім необхідним для комфортного відпочинку. Персонал привітний та уважний. Але найбільший плюс – це розташування. Готель знаходиться у самому центрі Одеси, звідси зручно дістатися будь-куди. Якщо шукаєте гарне місце для зупинки в місті за доступний прайс – дуже рекомендую!”
“Проживали в готелі з 14 по 18 вересня. Чудовий сервіс, привітні, порядні адміністратори! Ми з Харкова, а харківʼян важко сервісом здивувати. Заселили раніше, оскільки потяг приіхав рано вранці, перетелефонували дівчата-адміністратори одразу після бронювання і детально привітно відповіли на всі питання. Номери чисті, охайні, дуже гарно прибрані. Сервіс на високому рівні. Дякуємо.”
“Чиста та охайна територія готелю. Привітний персонал. Просторі, гарні номери з балконами з щоденним прибиранням. Смачні та різноманітні сніданки. Тихо, спокійно та комфортно для відпочинку. Море поруч. Рекомендую як затишний та комфортний готель для вашого відпочинку”
“Все пройшло на найвищому рівні! Персонал дуже привітний та уважний, швидко реагує на всі прохання. Номер був чистий, затишний і продуманий до дрібниць. Атмосфера в готелі приємна, тиха та комфортна — саме те, що потрібно для гарного відпочинку. Особливо радимо обирати номер-студію на 19-му поверсі — звідти відкривається просто неймовірний, захопливий вид! Обов’язково повернемося ще раз і рекомендуємо всім, хто цінує сервіс та якість!”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”