Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте місцеві в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 134,545 відгуків та оцінок.
“Будинок Русова в самому серці Одесі був однією з найперших споруд підприємця Олександра Петровича Русова. Він подарував місту чарівну пам’ятку архітектури, яка існувала у первинному вигляді понад століття. Вже за Незалежності України цей будинок горів три рази. Відреставрували його фасад лише 27 грудня 2019 року, всередині він залишається на ранньому етапі ремонтних робіт. Хоча й після "відновлення" від будинку продовжують відвалюватися шматки ліпнини та цілі фрагменти скульптур. Будинок Русова знаходиться у репрезентативній частині міста, навпроти Соборної площі на розі вулиць Дерибасівської та Преображенської. Ширина ділянки під забудову була великою, це дало можливість урізноманітнити оздоблення фасаду та інший декор. У 1898 році почалося зведення будинку для заможного підприємця Олександра Петровича Русова. Цю споруду вважають одної з найперших, яку побудували за замовленням Русова. Спроєктував будинок архітектор В. І. Шмідт, у складанні креслень брав участь його помічник Л. М. Чернігов. Вдалося створити доволі масивний чотириповерховий будинок з великою кількістю скульптурного оздоблення і великими квартирами. Перший поверх призначався для магазинів, де розмістилися фешенебельні торгові заклади, серед яких була аптека Антона Еразмовича Гаєвського та Олександра Миколайовича Поповського. 1908 року Русов вмирає, а його спадок розподіляється між синами й практично всі будинки Русова залишаються у власності спадкоємців. Ділянку на Садовій продали Гаєвському у рік смерті Русова. У 1912 році цивільний інженер В. К. Медокс влаштував у будинку два балкони. Коли в Одесу прийшла Радянська влада, квартири будинку переробили у комунальні, кількість родин – значно збільшилося. Аптеку Гаєвського націоналізували та відібрали у власника. Одеський будинок Русова до пожежі: як він виглядав та що змінилося Після встановлення Незалежності України Аптека була приватизована, її власницею стала одна з нащадків О. Поповського — Неля Йосипівна Після цих подій у будинку почав викупати квартири підприємець Руслан Серафимович Тарпан, який на той час викупив готель "Спартак" та "Великий Московський". 2009 року відбулася масштабна пожежа на верхніх поверхах південної фасадної частини будинку. Споруда була сильно пошкоджена та її визнали аварійною. Після цього з приміщення відселили всіх жителів, однак Аптека Гаєвського у лівій частині першого поверху продовжувала працювати. Охорона будинку працювала не дуже пильно. У 2009 році у мережі з'явилися фото з даху будинку і знімки його інтер'єрів. Восени 2012 року сталася пожежа на нижніх поверхах будинку, а вже 2013 року вогонь знищив усе між другим та третім поверхами. Після цього пам'ятку законсервували, а реставраційні роботи йшли роками. Коли ремонт завершили, від будинку почали відвалюватися шматки декору, які й відповіли на питання: "а чи добросовісно поставилася місцева влада до реставрації?"”
“Гуляли тут на ювілеї, відмінний свято вийшло завдяки уважному персоналу і хорошим кухарям !!!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“Дуже смачна вечеря була сьогодні. Повару респект!))”
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Окрім розливного пива, гарний вибір пляшкового – як імпортного, так і українських невеликих пивоварень. Хто любить пшеничне, тому сюди - weizen від чеського Primator офігенний”
“Я, просто в захваті від цього закладу! Дуже смачно! Дякую.”
“Лише позитивні емоції від екскурсії. Завітали за вихідні три екскурсії. Першою була оглядова екскурсія з гідом Тетяною, чудовий гід все сподобалося. Другою була екскурсія Одеським двориком, гід Олена молодець, нам усе сподобалося. Третій був екскурсія центр культури вина Шабо та Білгород-Дністровську фортецю, гід Олександр красень, екскурсоводи на місцях так само супер. Дякую організаторам.”
“Дуже великий асортимент якісного товару для мисливців та військових. Продавці допоможуть консультацією та запропонують ідеальний варіант для купівлі.”
“Це кафе перенесло мене до Каліфорнії завдяки їхньому тако з рибою. Це не просто страва, а вибух свіжості і насиченості: хрусткий тако з ніжною рибою, свіжим салатом, соусом і цитрусовими нотками. Смачно, сочно, вибухово”
“Вітаю Якщо чесно, то катаємось з Одеси в цей заклад за нереально-смачним тостом з авокадо, від якого втрачаю дах і десертами, до яких хочеться повертатися завжди) Смачно. Стильно. Затишно. Рекомендую знайомим Ваш заклад. Ціна-якість на гідному рівні. Клас!!!”
“найбільший вибір сортів натуральної кави в місті. Ввічливі господарі. Свіжі десерти.”
“Дуже смачно, замовляли 8 різних страв на компанію, всім дуже сподобалось. Гарнне таатишне місце.”
“Ми вже другий рік підряд приїхали в Затоку, але так і не знайшли хорошого місця, щоб смачно поїсти.І так було до вчора.7.08.21 у чоловіка був День народження, шукали куди піти і випадково натрапили на Якорь.Прийшли, нам сказали нема вільних місць.Я попросила, щоб зателефонували(залишила номер тел.),коли з'являться.Ми погуляли 15 хв.і нам дійсно перезвонили.Прийшовши ти себе почуваєш, ніби ти постійний клієнт.Нас обслуговував офіціант Олег.З першої хвилини людина до себе розполагає(посмішка, привітність, уважний).Я не знала, який коктейль хочу і сказала на його вибір.Їжу принесли через 10-15хв.Коктейлі просто бомба.Олег цілий вечір,як бджілка біля своїх столиків.Музикант-це діамант для кафе.Персонал дуже привітний.Їжа дуже, дуже смачна.Принесли дітям піццу Папай маленьку,та вона виявилася величезна і смачна.І наприкінець нас порадував рахунок.Ми стільки всього замовили, а тут такий рахунок.Це супер.Рекомендую всім.”
“Затишно, приємно. Ненав'язлива не гучна гарна музика, приємна відкрита веранда зі столиками. Смачні мідії і живе пиво. З побажань - меню треба б державною.”
“Найсмачніша шаурма в Овідіополі. До чистоти та акуратності претензій немає. Єдиний мінус – що працюють до обіду)”
“Все дуже смачно, все свіже, порції великі, красиве оформлення, приємні офіціантки”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Замечательное место, вкусно и уютно, можно посидеть, отдохнуть за чашкой кофе и покушать что то вкусное.Широкий ассортимент хлеба, булочек и другой выпечки,есть и торты и пирожные,вобщем здорово!”
“Класне автентичне місце для прогулянки і знайомства з одеським колоритом. Та й прикупити щось потрібне або просто на згадку. Ціни різні, можна торгуватися, щось можуть просто подарувати, аби ви були приємною людиною) Рекомендую. Зважайте на те, що барахолка розповзається цілими кварталами і ходити довго. То плануйте більше часу. І також сам блошиний ринок працює лише у вихідні.”
“Їла дуже смачну пасту з морепродуктами. Обслуговування на вищому рівні. Дуже все сподобалось, обовʼязково повернусь сюди ще”
“Тихе та затишне місце для відпочинку. Сучасний дитячий майданчик не залишить дітей без заняття. Закоханим парам тут також буде зручно. Тут же розташований супермаркет "Таврія В".”
“Дуже смачна шаурма — соковите м’ясо, свіжі овочі й ніжний соус у правильній кількості. Порції великі, ціна приємна. Обслуговування швидке й привітне, чекати довго не довелося. Все чисто та охайно. Тепер це моє улюблене місце, щоб перекусити. Раджу всім!”
“Хороший магазин , чисто та ціни хороші”
“Смачний цезар і лимонад. Зручно, що є дитяче меню. Порція те, що треба для дитини. На терасі приємно посидіти”
“Вдячна за допомогу у виборі сукні та за обслуговування! Якість сукні, як завжди, на рівні!”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Гарний затишний заклад, зі смачною кухнею та власною броварнею.Близькість парку Перемоги та транспортної розв'язки.”