Огляд каталогу
- 1,578 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1578 результатів
Перегляньте напої в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,578 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 503,752 відгуків та оцінок.
“Їжа на 5 решту треба поразмісліть”
“Це не притулок, а готель для тварин. Для собак та кішок. Послуги та організація на найвищому рівні. Господиня молодець, відноситься до тварин як до рідних дітей, все найкраще-дітям.”
“Замовила скло для Samsung S7 Edge... без проблем наклеїли, незважаючи на особливості екрану)))) Скло чудове, якісне, міцне та найголовніше відмінно захищає телефон. Дуже задоволена сервісом! Хлопці молодці))))”
“Їздимо вже не вперше, і щоразу все на найвищому рівні! Вай-фай працює чудово, водії ввічливі та з гарним почуттям гумору. Автобуси завжди чисті та комфортні, а кордон проходимо швидко. Рекомендую!”
“Може прочитають. Зробити каву в 5 ранку не могли, так як милася кави машина, а не тому що це було по приколу. Перед вашим носом перерву ніхто не клеїв. І зухвало вам ніхто не отвечал.Ілі я зухвало по вікну постукала? Це ви почали стукати бачачи наклейку а потім у відповідь кричати. Тому не можу зрозуміти суть скарги. Буває таке .що кав'ярня може бути на перерві. Зрештою я людина і могла відійти до вбиральні, ви б теж скаржилися?) І суто особисто моя справа ніж мені займатися поки у мене перерва і замочуються прилади для роботи кавомашини.”
“Дуже смачний гречаний чай і привітний продавець”
“Хороша кав'ярня, дуже смачна кава, приємна атмосфера, відмінні хлопці (бариста). Рекомендую відвідати це місце. Випити кави і взяти додому шматок тортика, дуже вже смачний там Наполеон”
“Дуже колоритний дворик, купили горіхи і місцевий суджук (про їжу не в курсі)”
“Величезний вибір морозива на будь-який смак. Дуже приємні продавці, завжди усміхнені”
“Святкували День Народження у цьому ресторані. Все було дуже смачно . Обслуговування на висоті. Сподобалася атмосфера – весело та по-святковому. Обов'язково ще повернемося.”