Огляд каталогу
- 1,578 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1578 результатів
Перегляньте напої в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,578 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 503,752 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин, великий асортимент”
“Причепитися нема до чого. Все чудово!”
“Нереально смачна піца, соус топ взагалі”
“Смачна кава. Неймовірний какао та гарячий шоколад. Ніде у місті такого не пробувала.”
“Відмінна пекарня з випічкою, десертами, напоями та інтернет. Затишно, смачно, чисто та не дорого. За годину до закриття знижка на випічку. Рекомендую.”
“Хорошая цена. А самое главное все выполнено в оговоренные сроки”
“Уже достаточно долгое время клиент вашей сети! В-первую очередь, хотелось бы отметить сотрудника Елену, она большая умничка, берегите её и не обижайте ни условиями, ни зарплатой! Во-вторую очередь, есть пожелание наличия в ассортименте такого сорта пива - Умань "Віденське" и акции на него 1+1=3! Спасибо за внимание!”
“Замовляла піцу, швидко і якісно приготували, смачніше ніж в ресторанах.”
“Ціни помірні, їжа дуже смачна, по-домашньому! Персонал привітний!”
“Завжди свіже пиво і професійне обслуговування.”
“Була декілька разів, категорично не подобалось. Декілька днів тому знову довелось відвідати це місце. На моє здивування якість обслуговування стало на висоті. Змінили персонал, і тепер там працюють дуже привітні та ввічливі дівчата, які до всього ще й розмовляють українською. Та і смак кави став набагато кращим.”
“Сегодня получала посылку книги. Будто не в Одессе , а где то в Женеве. Маленький приемный пункт, но настолько цивильно. Швидка доставка, невисокі ціни. Посмішка, доброзичливість і професіоналізм- це оцінка роботи операторки , молодої жінки. Окрема подяка за обслуговування рідною державною мовою. Рідко зустрінеш в Одесі. Все супер. Рекомендую.”
“На мій погляд, відмінний магазин, хороше смачне пиво і сервіс, чисто і культурно, чудовий персонал”
“Все супер. Швидко та якісно! Мені сподобалося”
“Дуже смачно!! Мілкшейк в спеку просто супер освіжає, раджу всім!”