Огляд каталогу
- 1,578 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1578 результатів
Перегляньте напої в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,578 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 503,752 відгуків та оцінок.
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Сподобалася екскурсія. Інформації багато, але цікаво. Екскурсовод цікава людина. Розповідає по ділу, потрібно слухати уважно, доволі педантична персона. В цілому залишилися задоволені. Навчив як пити коньяк із повнотою смаку та без спиртової гіркоти. Можу рекомендувати”
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Такий собі гіпермаркет замовлень... То, мабуть, щось з далекого майбутнього... Ідеальна чистота, ввічливий персонал, все швидко і ніяких несподіванок... Дякую, Розетка...”
“Бариста Софія дуже приваблива, усміхнена і майстер своєї справи! Коли її зміна завжди приходжу вранці за філіжанкою капучино! Бажаю їй удачі та процвітання!”
“Дуже зручне розташування. Відмінний вибір продуктів. Співробітники професійні, ввічливі та доброзичливі. Це дуже приємно. А кулінарія - це просто космос! Робітники кухні рівня бог.)) Все дуже смачне та свіже. Дякуємо їм.”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Дуже смачно і якісно. Гарне місце, є оплата картою! Сама будівля знаходитися в глибині, ось фото для розуміння”
“Випічка топ. Нажаль, мій улюблений пиріг зі шпинатом тепер тільки цілий і тільки під замовлення.”
“Повністю відповідає своєй назві. Затишне кафе з приємною атмосферою, привітним персоналом. Чистенько та світленько. Щодо меню: бомбезні пончики на різні смаки з майстеною подачею. Не знаю, на скільки можуть бути корисними пончики, але тут вони дуже пончики. Діти та дружина'в захваті.”
“Одна з найулюбленіших кав'ярень у місті. Шалено смачна кава від слова "чудова" Великий вибір сиропів, свіжа випічка, а атмосфера... дуже лампово, затишно і прямо не хочеться йти.”
“З самого відкриття цей заклад став одним із моїх коханих у місті. 2man зручно розташувався на проспекті Небесної сотні, знайти його не складно, зручно добиратися до цього закладу як на маршрутці, так і на своєму транспорті. Кухня - це напевно одна з важливих складових будь-якого закладу. У 2man дуже смачно, порції великі, різний вибір бургерів, хот догів на будь-який смак, так само тут дуже смачні закуски такі як начос, нагетси! Тішить так само різноманітність напоїв. Атмосфера-всередині затишно, місця є як для двох так і для великих компаній. Обслуговування на рівні, привітні офіціанти, завжди допоможуть вам з вибором страви. Ну і нарешті то кальян - про кальян можу сказати одне, тут він найкращий у місті, тому що в 2man працюють досвідчені кальянники які зможуть здивувати вас. Загалом раджу всім відвідати 2man хто хоче чудово провести час!”
“Дуже дякуємо за чудову подачу та професійне приготування морепродуктів. Ви молодці, так тримати”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Хочу висловити величезну подяку команді! Персонал у цьому місці просто приголомшливий. З перших хвилин почуваєшся бажаним гостем: привітні обличчя, щирі посмішки та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Дуже приємно, коли тебе не просто обслуговують, а справді дбають про комфорт і намагаються створити приємну атмосферу. Видно, що хлопці знають свою справу та вкладають душу в те, що роблять. Дякую вам за таке тепле ставлення та за те, що робите кожне відвідування особливим! З радістю повернуся до вас знову.”
“Смачна кава та смаколики. Всередині приємно. Можна посидіти на вулиці та насолодитися раночком та кавусею. Дякую ❤️”
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“Дуже смачна піца. Брали на виніс. Піца з креветками навіть холодна була дуже смачна. Єдиний мінус що у персонала між собою були сварки при клієнтах, моя думка що такого бути не може в такому закладі.”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Дуже приємна і колоритна атмосфера, сюрприз від закладу у вигляді грінок з намазкою, дуже смачна кухня і обслуговування на високому рівні! Ми були з дитиною шести років,якій одразу принесли олівці і розмальовку, за що окрема подяка!”
“Чудове місце, тепле та затишне. Смачно готують, ввічливий персонал. Відмічали день народження, зробили нам комплімент від закладу - дуже приємно було! Дякую вам всім!”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Заклад нещодавно відкрився, чисто затишний. Привітне обслуговування, готують смачно, великі порції.”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Дуже смачні суші , приємний персонал і взагалі найкращі враження, чекайте на нові замовлення”
“І кухня, і сервіс, і розташування - на 5!!! Офіціанти дуже милі і ввічливі (без зневаги до клієнта), дизайн всередині закладу прикольний, кухня смачна (замовляли рис в лаваші, хінкалі), винна карта непогана. Офіціант порадив дуже смачне вино, за що йому окрема дяка). І ціни не кусаються, недорого.”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”